Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Barut Ağacı Kabuğu

Barut Ağacı Kabuğu 1 kg Genel Özellikler Barut ağacı, bilinen isimleri ve Latince açıklaması ile Erkek Akdiken, Rhamnus Frangula, Rhamnaceae olarak tanınmaktadır.Barut Ağacı başta Güney anadolunun kıyı bölgeleri olmak üzere, sulak ovalar ve dere boylarında, yüksekliği 1000 m kadar olan sulak dağ bölgelerinde yetişmektedir.gövde ve 3 yaşındaki dal kabukları kullanılmaktadır. İlk yıl dinlendirilen kabuklar, ilkbaharda bitkiye su yürümeye başladığında soyulmaktadır. Soyulması sırasında kabukların birleşimi olan ağaç kısmına dokunulmamalıdır. Eğer kabuklar ağaç kısmından çıkarıldıysa derhal temizlenmelidir.Barut ağacı kabuklarının kurutulduktan sonra bir yıl beklenerek kullanılmasının temel sebebi, kabuklarda yer alan antron glikozidin bir yıl bekledikten sonra antrahinon glikozidi glikofranguline dönüşmesidir. Kullanım Şekli Çiğnenilebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Barut Ağacı Kabuğu 1 kg..

60,00TL

Barut Ağacı Kabuğu 100 Gr Genel Özellikler Barut ağacı, bilinen isimleri ve Latince açıklaması ile Erkek Akdiken, Rhamnus Frangula, Rhamnaceae olarak tanınmaktadır.Barut Ağacı başta Güney anadolunun kıyı bölgeleri olmak üzere, sulak ovalar ve dere boylarında, yüksekliği 1000 m kadar olan sulak dağ bölgelerinde yetişmektedir.gövde ve 3 yaşındaki dal kabukları kullanılmaktadır. İlk yıl dinlendirilen kabuklar, ilkbaharda bitkiye su yürümeye başladığında soyulmaktadır. Soyulması sırasında kabukların birleşimi olan ağaç kısmına dokunulmamalıdır. Eğer kabuklar ağaç kısmından çıkarıldıysa derhal temizlenmelidir.Barut ağacı kabuklarının kurutulduktan sonra bir yıl beklenerek kullanılmasının temel sebebi, kabuklarda yer alan antron glikozidin bir yıl bekledikten sonra antrahinon glikozidi glikofranguline dönüşmesidir. Kullanım Şekli Çiğnenilebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Barut Ağacı Kabuğu 100 Gr..

9,00TL

Barut Ağacı Kabuğu 250 Gr Genel Özellikler Barut ağacı, bilinen isimleri ve Latince açıklaması ile Erkek Akdiken, Rhamnus Frangula, Rhamnaceae olarak tanınmaktadır.Barut Ağacı başta Güney anadolunun kıyı bölgeleri olmak üzere, sulak ovalar ve dere boylarında, yüksekliği 1000 m kadar olan sulak dağ bölgelerinde yetişmektedir.gövde ve 3 yaşındaki dal kabukları kullanılmaktadır. İlk yıl dinlendirilen kabuklar, ilkbaharda bitkiye su yürümeye başladığında soyulmaktadır. Soyulması sırasında kabukların birleşimi olan ağaç kısmına dokunulmamalıdır. Eğer kabuklar ağaç kısmından çıkarıldıysa derhal temizlenmelidir.Barut ağacı kabuklarının kurutulduktan sonra bir yıl beklenerek kullanılmasının temel sebebi, kabuklarda yer alan antron glikozidin bir yıl bekledikten sonra antrahinon glikozidi glikofranguline dönüşmesidir. Kullanım Şekli Çiğnenilebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Barut Ağacı Kabuğu 250 Gr..

18,80TL

Barut Ağacı Kabuğu 500 Gr Genel Özellikler Barut ağacı, bilinen isimleri ve Latince açıklaması ile Erkek Akdiken, Rhamnus Frangula, Rhamnaceae olarak tanınmaktadır.Barut Ağacı başta Güney anadolunun kıyı bölgeleri olmak üzere, sulak ovalar ve dere boylarında, yüksekliği 1000 m kadar olan sulak dağ bölgelerinde yetişmektedir.gövde ve 3 yaşındaki dal kabukları kullanılmaktadır. İlk yıl dinlendirilen kabuklar, ilkbaharda bitkiye su yürümeye başladığında soyulmaktadır. Soyulması sırasında kabukların birleşimi olan ağaç kısmına dokunulmamalıdır. Eğer kabuklar ağaç kısmından çıkarıldıysa derhal temizlenmelidir.Barut ağacı kabuklarının kurutulduktan sonra bir yıl beklenerek kullanılmasının temel sebebi, kabuklarda yer alan antron glikozidin bir yıl bekledikten sonra antrahinon glikozidi glikofranguline dönüşmesidir. Kullanım Şekli Çiğnenilebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Barut Ağacı Kabuğu 500 Gr..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script