Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Çam Sakızı

Çam Sakızı 1 kg Genel Özellikler Çam sakızı adından da anlaşılacağı üzere çam ağacından elde edilir. Rengi ve sakızın kıvamın bala benzer. Çam sakızının kokusu çok ağırdır. Ağır kokuya sahip bu sakızın tadı acıdır. Ancak acı olmasına rağmen çam sakızının bir çok faydası vardır. Bal rengine benzeyen çam sakızı çiğnenmeye başladıktan sonra mor rengini alır. Çiğnedikçe sertleşebilen bir sakızdır. Diğer sakız türleri gibi çiğnerken balon çıkarılmaz. Uzun süreli çiğnendiğinde ağızda dağılır. Kullanım Şekli  Çiğnenebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Çam Sakızı 1 kg..

24,00TL

Çam Sakızı 100 Gr Genel Özellikler Çam sakızı adından da anlaşılacağı üzere çam ağacından elde edilir. Rengi ve sakızın kıvamın bala benzer. Çam sakızının kokusu çok ağırdır. Ağır kokuya sahip bu sakızın tadı acıdır. Ancak acı olmasına rağmen çam sakızının bir çok faydası vardır. Bal rengine benzeyen çam sakızı çiğnenmeye başladıktan sonra mor rengini alır. Çiğnedikçe sertleşebilen bir sakızdır. Diğer sakız türleri gibi çiğnerken balon çıkarılmaz. Uzun süreli çiğnendiğinde ağızda dağılır. Kullanım Şekli  Çiğnenebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Çam Sakızı 100 Gr..

3,60TL

Çam Sakızı 250 Gr Genel Özellikler Çam sakızı adından da anlaşılacağı üzere çam ağacından elde edilir. Rengi ve sakızın kıvamın bala benzer. Çam sakızının kokusu çok ağırdır. Ağır kokuya sahip bu sakızın tadı acıdır. Ancak acı olmasına rağmen çam sakızının bir çok faydası vardır. Bal rengine benzeyen çam sakızı çiğnenmeye başladıktan sonra mor rengini alır. Çiğnedikçe sertleşebilen bir sakızdır. Diğer sakız türleri gibi çiğnerken balon çıkarılmaz. Uzun süreli çiğnendiğinde ağızda dağılır. Kullanım Şekli  Çiğnenebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Çam Sakızı 250 Gr..

7,50TL

Çam Sakızı 500 Gr Genel Özellikler Çam sakızı adından da anlaşılacağı üzere çam ağacından elde edilir. Rengi ve sakızın kıvamın bala benzer. Çam sakızının kokusu çok ağırdır. Ağır kokuya sahip bu sakızın tadı acıdır. Ancak acı olmasına rağmen çam sakızının bir çok faydası vardır. Bal rengine benzeyen çam sakızı çiğnenmeye başladıktan sonra mor rengini alır. Çiğnedikçe sertleşebilen bir sakızdır. Diğer sakız türleri gibi çiğnerken balon çıkarılmaz. Uzun süreli çiğnendiğinde ağızda dağılır. Kullanım Şekli  Çiğnenebilir, macun kıvamında tüketilebilir. Ürün Özelliği Çam Sakızı 500 Gr..

13,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script