Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Çemen

Çemen Tozu 1 kg Genel Özellikler Frenk kimyonu da denir.Nisan- haziran aylarında, sarımsı ve beYaz renkli çiçekler açan 20-40 cm boylarında, senelik, otsu bir bitkidir. Gövdesi dik,silindir biçiminde, içi boş ve dallıdır.Meyveleri düz veya az çok kıvrılmış gibi olup, fasulyeye benzer.Kullanılan kısımları tohumlarıdır. Olgun meyveler toplanır. güneşte kurutulduktan sonra, sopa ile dövülerek tohumlar meyvelerden dışarı çıkarılır. Tohumlarında uçucu yağ ve sabit yağ, alkaloit, kolin, rutin gibi maddeler vardır.  Kullanım Şekli  1 bardak suya, 10 gr çemen tohumu konur, 10 dk kaynatılır. Günde 2-3 bardak içilir. Ürün Özelliği Çemen Tozu 1 kg..

24,00TL

Çemen Tozu 100 Gr Genel Özellikler Frenk kimyonu da denir.Nisan- haziran aylarında, sarımsı ve beYaz renkli çiçekler açan 20-40 cm boylarında, senelik, otsu bir bitkidir. Gövdesi dik,silindir biçiminde, içi boş ve dallıdır.Meyveleri düz veya az çok kıvrılmış gibi olup, fasulyeye benzer.Kullanılan kısımları tohumlarıdır. Olgun meyveler toplanır. güneşte kurutulduktan sonra, sopa ile dövülerek tohumlar meyvelerden dışarı çıkarılır. Tohumlarında uçucu yağ ve sabit yağ, alkaloit, kolin, rutin gibi maddeler vardır.  Kullanım Şekli  1 bardak suya, 10 gr çemen tohumu konur, 10 dk kaynatılır. Günde 2-3 bardak içilir. Ürün Özelliği Çemen Tozu 100 Gr..

3,60TL

Çemen Tozu 250 Gr Genel Özellikler Frenk kimyonu da denir.Nisan- haziran aylarında, sarımsı ve beYaz renkli çiçekler açan 20-40 cm boylarında, senelik, otsu bir bitkidir. Gövdesi dik,silindir biçiminde, içi boş ve dallıdır.Meyveleri düz veya az çok kıvrılmış gibi olup, fasulyeye benzer.Kullanılan kısımları tohumlarıdır. Olgun meyveler toplanır. güneşte kurutulduktan sonra, sopa ile dövülerek tohumlar meyvelerden dışarı çıkarılır. Tohumlarında uçucu yağ ve sabit yağ, alkaloit, kolin, rutin gibi maddeler vardır.  Kullanım Şekli  1 bardak suya, 10 gr çemen tohumu konur, 10 dk kaynatılır. Günde 2-3 bardak içilir. Ürün Özelliği Çemen Tozu 250 Gr..

7,50TL

Çemen Tozu 500 Gr Genel Özellikler Frenk kimyonu da denir.Nisan- haziran aylarında, sarımsı ve beYaz renkli çiçekler açan 20-40 cm boylarında, senelik, otsu bir bitkidir. Gövdesi dik,silindir biçiminde, içi boş ve dallıdır.Meyveleri düz veya az çok kıvrılmış gibi olup, fasulyeye benzer.Kullanılan kısımları tohumlarıdır. Olgun meyveler toplanır. güneşte kurutulduktan sonra, sopa ile dövülerek tohumlar meyvelerden dışarı çıkarılır. Tohumlarında uçucu yağ ve sabit yağ, alkaloit, kolin, rutin gibi maddeler vardır.  Kullanım Şekli  1 bardak suya, 10 gr çemen tohumu konur, 10 dk kaynatılır. Günde 2-3 bardak içilir. Ürün Özelliği Çemen Tozu 500 Gr..

13,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script