Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Çörek Otu

Çörek Otu 1 Kg Genel Özellikler: Çörek otunun içeriğinde  Vitamin olarak A, H, C, B1, B2 ve B6, Mineral olarak ise; selenyum, çinko, magnezyum içerir. çörek otunun içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevidir. Aktif madde olarak thymoquinon, uçucu olmayan yağlar ve nigellon içeren çörek otu bunların yanı sıra, palmitik asit, linoelik asit, oleic asit, sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir ,magnezyum, bakır, fosfor ve selenyum, A vitamini, B vitamini ve C vitamini içerir.   Kullanım Şekli: Bir tatlı kaşığı çörek otunu, bir kase yoğurt içine karıştırabilirsiniz. Salatalarınıza, börek ve poğaçaların üstüne süsleme yaparak pek çok farklı kullanım yolu sağlayabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Çörek Otu 1 Kg..

40,00TL

Çörek Otu 100 Gr Genel Özellikler: Çörek otunun içeriğinde  Vitamin olarak A, H, C, B1, B2 ve B6, Mineral olarak ise; selenyum, çinko, magnezyum içerir. çörek otunun içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevidir. Aktif madde olarak thymoquinon, uçucu olmayan yağlar ve nigellon içeren çörek otu bunların yanı sıra, palmitik asit, linoelik asit, oleic asit, sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir ,magnezyum, bakır, fosfor ve selenyum, A vitamini, B vitamini ve C vitamini içerir.   Kullanım Şekli: Bir tatlı kaşığı çörek otunu, bir kase yoğurt içine karıştırabilirsiniz. Salatalarınıza, börek ve poğaçaların üstüne süsleme yaparak pek çok farklı kullanım yolu sağlayabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Çörek Otu 100 Gr..

5,40TL

Çörek Otu 250 Gr Genel Özellikler: Çörek otunun içeriğinde  Vitamin olarak A, H, C, B1, B2 ve B6, Mineral olarak ise; selenyum, çinko, magnezyum içerir. çörek otunun içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevidir. Aktif madde olarak thymoquinon, uçucu olmayan yağlar ve nigellon içeren çörek otu bunların yanı sıra, palmitik asit, linoelik asit, oleic asit, sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir ,magnezyum, bakır, fosfor ve selenyum, A vitamini, B vitamini ve C vitamini içerir.   Kullanım Şekli: Bir tatlı kaşığı çörek otunu, bir kase yoğurt içine karıştırabilirsiniz. Salatalarınıza, börek ve poğaçaların üstüne süsleme yaparak pek çok farklı kullanım yolu sağlayabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Çörek Otu 250 Gr..

11,30TL

Çörek Otu 50 Gr Genel Özellikler: Çörek otunun içeriğinde  Vitamin olarak A, H, C, B1, B2 ve B6, Mineral olarak ise; selenyum, çinko, magnezyum içerir. çörek otunun içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevidir. Aktif madde olarak thymoquinon, uçucu olmayan yağlar ve nigellon içeren çörek otu bunların yanı sıra, palmitik asit, linoelik asit, oleic asit, sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir ,magnezyum, bakır, fosfor ve selenyum, A vitamini, B vitamini ve C vitamini içerir.   Kullanım Şekli: Bir tatlı kaşığı çörek otunu, bir kase yoğurt içine karıştırabilirsiniz. Salatalarınıza, börek ve poğaçaların üstüne süsleme yaparak pek çok farklı kullanım yolu sağlayabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Çörek Otu 50 Gr..

3,00TL

Çörek Otu 500 Gr Genel Özellikler: Çörek otunun içeriğinde  Vitamin olarak A, H, C, B1, B2 ve B6, Mineral olarak ise; selenyum, çinko, magnezyum içerir. çörek otunun içerdiği en önemli bileşim ise thymol türevidir. Aktif madde olarak thymoquinon, uçucu olmayan yağlar ve nigellon içeren çörek otu bunların yanı sıra, palmitik asit, linoelik asit, oleic asit, sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir ,magnezyum, bakır, fosfor ve selenyum, A vitamini, B vitamini ve C vitamini içerir.   Kullanım Şekli: Bir tatlı kaşığı çörek otunu, bir kase yoğurt içine karıştırabilirsiniz. Salatalarınıza, börek ve poğaçaların üstüne süsleme yaparak pek çok farklı kullanım yolu sağlayabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Çörek Otu 500 Gr..

19,50TL

Toz Çörekotu 250 Gr                                          Genel Özellikler: A, B, ve C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko gibi değerli bileşenleri içerir.Çörek otu, oksidan ajanları temizleyen antioksidan sistemi harekete geçirme özelliğine de sahiptir. İnflamatuar (iltihabi) süreçlerin mediatörü (arabulucu) olan prostaglandinleri ve lökotrienleri baskılayarak antienflamatuar (iltihap önleyici) özellik göstermektedir. Bitkinin immunomodülatör (bağışıklık sistemini düzenleyici) özellikleri, T hücrelerini ve doğal katil hücrelerini artırarak immun cevaba (savunma sistemine) katkıda bulunma şeklindedir.   Kullanım Şekli: Her sabah kahvaltıdan önce toz haline getirilmiş çörek otundan 1 çay kaşığı miktarında ağza atılır,üstüne su içilerek tüketilir. Ayrıca birçok tuzlu kurabiye ve yemeklerde de kullanımı yaygındır.   Ürün Özellikleri: Toz Çöre..

18,80TL

Toz Çörekotu 50 Gr                                          Genel Özellikler: A, B, ve C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko gibi değerli bileşenleri içerir.Çörek otu, oksidan ajanları temizleyen antioksidan sistemi harekete geçirme özelliğine de sahiptir. İnflamatuar (iltihabi) süreçlerin mediatörü (arabulucu) olan prostaglandinleri ve lökotrienleri baskılayarak antienflamatuar (iltihap önleyici) özellik göstermektedir. Bitkinin immunomodülatör (bağışıklık sistemini düzenleyici) özellikleri, T hücrelerini ve doğal katil hücrelerini artırarak immun cevaba (savunma sistemine) katkıda bulunma şeklindedir.   Kullanım Şekli: Her sabah kahvaltıdan önce toz haline getirilmiş çörek otundan 1 çay kaşığı miktarında ağza atılır,üstüne su içilerek tüketilir. Ayrıca birçok tuzlu kurabiye ve yemeklerde de kullanımı yaygındır.   Ürün Özellikleri: Toz Çörek..

5,00TL

Toz Çörekotu 500 Gr                                          Genel Özellikler: A, B, ve C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko gibi değerli bileşenleri içerir.Çörek otu, oksidan ajanları temizleyen antioksidan sistemi harekete geçirme özelliğine de sahiptir. İnflamatuar (iltihabi) süreçlerin mediatörü (arabulucu) olan prostaglandinleri ve lökotrienleri baskılayarak antienflamatuar (iltihap önleyici) özellik göstermektedir. Bitkinin immunomodülatör (bağışıklık sistemini düzenleyici) özellikleri, T hücrelerini ve doğal katil hücrelerini artırarak immun cevaba (savunma sistemine) katkıda bulunma şeklindedir.   Kullanım Şekli: Her sabah kahvaltıdan önce toz haline getirilmiş çörek otundan 1 çay kaşığı miktarında ağza atılır,üstüne su içilerek tüketilir. Ayrıca birçok tuzlu kurabiye ve yemeklerde de kullanımı yaygındır.   Ürün Özellikleri: Toz Çöre..

32,50TL

Toz Çörekotu 1 Kg                                          Genel Özellikler: A, B, ve C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko gibi değerli bileşenleri içerir.Çörek otu, oksidan ajanları temizleyen antioksidan sistemi harekete geçirme özelliğine de sahiptir. İnflamatuar (iltihabi) süreçlerin mediatörü (arabulucu) olan prostaglandinleri ve lökotrienleri baskılayarak antienflamatuar (iltihap önleyici) özellik göstermektedir. Bitkinin immunomodülatör (bağışıklık sistemini düzenleyici) özellikleri, T hücrelerini ve doğal katil hücrelerini artırarak immun cevaba (savunma sistemine) katkıda bulunma şeklindedir.   Kullanım Şekli: Her sabah kahvaltıdan önce toz haline getirilmiş çörek otundan 1 çay kaşığı miktarında ağza atılır,üstüne su içilerek tüketilir. Ayrıca birçok tuzlu kurabiye ve yemeklerde de kullanımı yaygındır.   Ürün Özellikleri: Toz Çöreko..

60,00TL

Toz Çörekotu 100 Gr                                          Genel Özellikler: A, B, ve C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko gibi değerli bileşenleri içerir.Çörek otu, oksidan ajanları temizleyen antioksidan sistemi harekete geçirme özelliğine de sahiptir. İnflamatuar (iltihabi) süreçlerin mediatörü (arabulucu) olan prostaglandinleri ve lökotrienleri baskılayarak antienflamatuar (iltihap önleyici) özellik göstermektedir. Bitkinin immunomodülatör (bağışıklık sistemini düzenleyici) özellikleri, T hücrelerini ve doğal katil hücrelerini artırarak immun cevaba (savunma sistemine) katkıda bulunma şeklindedir.   Kullanım Şekli: Her sabah kahvaltıdan önce toz haline getirilmiş çörek otundan 1 çay kaşığı miktarında ağza atılır,üstüne su içilerek tüketilir. Ayrıca birçok tuzlu kurabiye ve yemeklerde de kullanımı yaygındır.   Ürün Özellikleri: Toz Çöre..

9,00TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script