Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Haşhaş

Haşhaş 1 Kg Genel Özellikler: Haşhaşın meyvesi olan kapsülden, etken maddesi afyon ve türevleri olan anestezikler elde edilir. Bunlar içinde; morfin, narkotin, papverin ve kodein gibi oldukça güçlü maddeler bulunur.Haşhaş tohumlarından çıkarılan yağ, yüksek miktarda omega-3 yağ asidi içerir. Haşhaş özellikle vejetaryenler için bulunmaz bir besin kaynağıdır. Haşhaş tohumu bol miktarda demir, bakır, kalsiyum, potasyum, manganez, çinko ve magnezyum içerir.   Kullanım Şekli: Böreklerde, çöreklerde kullanılır. Ağrı kesici özelliğe sahiptir.   Ürün Özellikleri: Haşhaş 1 Kg..

30,00TL

       Haşhaş 100 Gr                                  Genel Özellikler: Haşhaşın meyvesi olan kapsülden, etken maddesi afyon ve türevleri olan anestezikler elde edilir. Bunlar içinde; morfin, narkotin, papverin ve kodein gibi oldukça güçlü maddeler bulunur.Haşhaş tohumlarından çıkarılan yağ, yüksek miktarda omega-3 yağ asidi içerir. Haşhaş özellikle vejetaryenler için bulunmaz bir besin kaynağıdır. Haşhaş tohumu bol miktarda demir, bakır, kalsiyum, potasyum, manganez, çinko ve magnezyum içerir.   Kullanım Şekli: Böreklerde, çöreklerde kullanılır. Ağrı kesici özelliğe sahiptir.   Ürün Özellikleri: Haşhaş 100 Gr..

4,50TL

Haşhaş 250 Gr                                          Genel Özellikler: Haşhaşın meyvesi olan kapsülden, etken maddesi afyon ve türevleri olan anestezikler elde edilir. Bunlar içinde; morfin, narkotin, papverin ve kodein gibi oldukça güçlü maddeler bulunur.Haşhaş tohumlarından çıkarılan yağ, yüksek miktarda omega-3 yağ asidi içerir. Haşhaş özellikle vejetaryenler için bulunmaz bir besin kaynağıdır. Haşhaş tohumu bol miktarda demir, bakır, kalsiyum, potasyum, manganez, çinko ve magnezyum içerir.   Kullanım Şekli: Böreklerde, çöreklerde kullanılır. Ağrı kesici özelliğe sahiptir.   Ürün Özellikleri: Haşhaş 250 Gr..

9,40TL

Haşhaş 500 Gr Genel Özellikler: Haşhaşın meyvesi olan kapsülden, etken maddesi afyon ve türevleri olan anestezikler elde edilir. Bunlar içinde; morfin, narkotin, papverin ve kodein gibi oldukça güçlü maddeler bulunur.Haşhaş tohumlarından çıkarılan yağ, yüksek miktarda omega-3 yağ asidi içerir. Haşhaş özellikle vejetaryenler için bulunmaz bir besin kaynağıdır. Haşhaş tohumu bol miktarda demir, bakır, kalsiyum, potasyum, manganez, çinko ve magnezyum içerir.   Kullanım Şekli: Böreklerde, çöreklerde kullanılır. Ağrı kesici özelliğe sahiptir.   Ürün Özellikleri: Haşhaş 500 Gr..

16,30TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script