Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Hindistan Cevizi

Hindistan Cevizi 1 Kg Genel Özellikler: Hindistan cevizi karbonhidratlar açısından zengindir çok etkili ve fazla miktarda doymamış yağlar içerir ve aynı şekilde tam bir lif deposudur. Bol miktarda protein içermektedir.Niasin,Pantotenik asit, Piridoksin,Riboflavin ,Tiamin yanında ,C, E ve K vitaminleri içermektedir. Sodyum ve potasyum açısından oldukça zengin olan hindistan cevizi, kalsiyum, bakır, demir, magnzeyum, manganez, fosfor, selenyum, çinko içermektedir. Özellikle manganez ve fosfor açısından oldukça zenginidir. Bunun dışında  sağlık açısından bir çok faydası olan bileşenler içermektedir.   Kullanım Şekli: Genellikle tatlılarda lezzet aroma ve  süsleme amaçlı olarak kullanılır   Ürün Özellikleri: Hindistan Cevizi 1 Kg..

30,00TL

Hindistan Cevizi 100 Gr                                          Genel Özellikler: Hindistan cevizi karbonhidratlar açısından zengindir çok etkili ve fazla miktarda doymamış yağlar içerir ve aynı şekilde tam bir lif deposudur. Bol miktarda protein içermektedir.Niasin,Pantotenik asit, Piridoksin,Riboflavin ,Tiamin yanında ,C, E ve K vitaminleri içermektedir. Sodyum ve potasyum açısından oldukça zengin olan hindistan cevizi, kalsiyum, bakır, demir, magnzeyum, manganez, fosfor, selenyum, çinko içermektedir. Özellikle manganez ve fosfor açısından oldukça zenginidir. Bunun dışında  sağlık açısından bir çok faydası olan bileşenler içermektedir.   Kullanım Şekli: Genellikle tatlılarda lezzet aroma ve  süsleme amaçlı olarak kullanılır   Ürün Özellikleri: Hindistan Cevizi 100 Gr..

4,50TL

Hindistan Cevizi 250 Gr                                          Genel Özellikler: Hindistan cevizi karbonhidratlar açısından zengindir çok etkili ve fazla miktarda doymamış yağlar içerir ve aynı şekilde tam bir lif deposudur. Bol miktarda protein içermektedir.Niasin,Pantotenik asit, Piridoksin,Riboflavin ,Tiamin yanında ,C, E ve K vitaminleri içermektedir. Sodyum ve potasyum açısından oldukça zengin olan hindistan cevizi, kalsiyum, bakır, demir, magnzeyum, manganez, fosfor, selenyum, çinko içermektedir. Özellikle manganez ve fosfor açısından oldukça zenginidir. Bunun dışında  sağlık açısından bir çok faydası olan bileşenler içermektedir.   Kullanım Şekli: Genellikle tatlılarda lezzet aroma ve  süsleme amaçlı olarak kullanılır   Ürün Özellikleri: Hindistan Cevizi 250 Gr..

9,40TL

Hindistan Cevizi 500 Gr Genel Özellikler: Hindistan cevizi karbonhidratlar açısından zengindir çok etkili ve fazla miktarda doymamış yağlar içerir ve aynı şekilde tam bir lif deposudur. Bol miktarda protein içermektedir.Niasin,Pantotenik asit, Piridoksin,Riboflavin ,Tiamin yanında ,C, E ve K vitaminleri içermektedir. Sodyum ve potasyum açısından oldukça zengin olan hindistan cevizi, kalsiyum, bakır, demir, magnzeyum, manganez, fosfor, selenyum, çinko içermektedir. Özellikle manganez ve fosfor açısından oldukça zenginidir. Bunun dışında  sağlık açısından bir çok faydası olan bileşenler içermektedir.   Kullanım Şekli: Genellikle tatlılarda lezzet aroma ve  süsleme amaçlı olarak kullanılır   Ürün Özellikleri: Hindistan Cevizi 500 Gr..

16,30TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script