Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

İç Çam Fıstık

Güner İç Çam Fıstık 1 Kg                                                                                  Genel Özellikler: Çıtır bir tada sahip ve tereyağı dokusu ile hoş, tatlı ve lezzetli bir tada sahip olan çam fıstığı, çam ağacında yetişen bir fıstık türüdür. Çam fıstığı bitki kökenli bir besin olup, içerisinde esansiyal mineraller, vitaminler ve kandaki kolesterol seviyesini düşürmede faydalı olan ve kalp dostu olan tekli doymamış asitlerin önemli bir kaynağıdır.   Kullanım Şekli: Kuruyemiş olarak tüketilir. Baklava gibi çeşitli tatlı, çikolata, helva, dondurma ve salam yapımı en çok kullanıldığı alanlardır. Antep Fıstığının faydaları oldukça fazladır.   Ürün Özellikleri: Güner İç Çam Fıstık 1 Kg..

288,00TL

Güner İç Çam Fıstık 100 Gr                                          Genel Özellikler: Çıtır bir tada sahip ve tereyağı dokusu ile hoş, tatlı ve lezzetli bir tada sahip olan çam fıstığı, çam ağacında yetişen bir fıstık türüdür. Çam fıstığı bitki kökenli bir besin olup, içerisinde esansiyal mineraller, vitaminler ve kandaki kolesterol seviyesini düşürmede faydalı olan ve kalp dostu olan tekli doymamış asitlerin önemli bir kaynağıdır.   Kullanım Şekli: Kuruyemiş olarak tüketilir. Baklava gibi çeşitli tatlı, çikolata, helva, dondurma ve salam yapımı en çok kullanıldığı alanlardır. Antep Fıstığının faydaları oldukça fazladır.   Ürün Özellikleri: Güner İç Çam Fıstık 100 Gr..

43,20TL

Güner İç Çam Fıstık 250 Gr Genel Özellikler: Çıtır bir tada sahip ve tereyağı dokusu ile hoş, tatlı ve lezzetli bir tada sahip olan çam fıstığı, çam ağacında yetişen bir fıstık türüdür. Çam fıstığı bitki kökenli bir besin olup, içerisinde esansiyal mineraller, vitaminler ve kandaki kolesterol seviyesini düşürmede faydalı olan ve kalp dostu olan tekli doymamış asitlerin önemli bir kaynağıdır.   Kullanım Şekli: Kuruyemiş olarak tüketilir. Baklava gibi çeşitli tatlı, çikolata, helva, dondurma ve salam yapımı en çok kullanıldığı alanlardır. Antep Fıstığının faydaları oldukça fazladır.   Ürün Özellikleri: Güner İç Çam Fıstık 250 Gr..

90,00TL

Güner İç Çam Fıstık 50 Gr                                          Genel Özellikler: Çıtır bir tada sahip ve tereyağı dokusu ile hoş, tatlı ve lezzetli bir tada sahip olan çam fıstığı, çam ağacında yetişen bir fıstık türüdür. Çam fıstığı bitki kökenli bir besin olup, içerisinde esansiyal mineraller, vitaminler ve kandaki kolesterol seviyesini düşürmede faydalı olan ve kalp dostu olan tekli doymamış asitlerin önemli bir kaynağıdır.   Kullanım Şekli: Kuruyemiş olarak tüketilir. Baklava gibi çeşitli tatlı, çikolata, helva, dondurma ve salam yapımı en çok kullanıldığı alanlardır. Antep Fıstığının faydaları oldukça fazladır.   Ürün Özellikleri: Güner İç Çam Fıstık 50 Gr..

24,00TL

Güner İç Çam Fıstık 500 Gr Genel Özellikler: Çıtır bir tada sahip ve tereyağı dokusu ile hoş, tatlı ve lezzetli bir tada sahip olan çam fıstığı, çam ağacında yetişen bir fıstık türüdür. Çam fıstığı bitki kökenli bir besin olup, içerisinde esansiyal mineraller, vitaminler ve kandaki kolesterol seviyesini düşürmede faydalı olan ve kalp dostu olan tekli doymamış asitlerin önemli bir kaynağıdır.   Kullanım Şekli: Kuruyemiş olarak tüketilir. Baklava gibi çeşitli tatlı, çikolata, helva, dondurma ve salam yapımı en çok kullanıldığı alanlardır. Antep Fıstığının faydaları oldukça fazladır.   Ürün Özellikleri: Güner İç Çam Fıstık 500 Gr..

156,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script