Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kakao

Kakao Dökme 1 kg Genel Özellikler Kakao (Theobroma cacao), 4-8 metre boyunda ebegümecigiller (Malvaceae) familyasından çikolata yapımında kullanılan bir bitki türü.Doğal yetişme alanı Güney Amerika, Batı Afrika, Batı Hint adaları olmakla beraber, Tropiklerin genelinde yetiştirilmektedir. Thebromin adlı bir alkaloit eldesinde ve kakao yağı eldesinde kullanıldığı gibi, kakaonun tohumları da çikolata yapımında kullanılmaktadır.Kakao ağacının tohumları ya hemen ya da bir süre sonra mayanlandırılır ve ardından kurutulur. Böylece tohumun acı lezzeti kaybolur ve hoş bir koku meydana gelir. Bu taneler kavrularak, un haline getirilip yağı alınır. Sonra yeniden öğütülerek, toz halindeki kakao elde edilir. Kakao içeriğinde antioksidan, fosfor, bakır, kalsiyum, demir, çinko ve magnezyum bulundurur. Kullanım Şekli  Kek, pasta, çeşitli tatlılar ve çikolatalarda bolca kullanılır. Saydığımız besinlerle kakao ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi 1 bardak sıcak suya 2 tatlı kaşığı kaka..

30,00TL

Kakao Dökme 100 Gr Genel Özellikler Kakao (Theobroma cacao), 4-8 metre boyunda ebegümecigiller (Malvaceae) familyasından çikolata yapımında kullanılan bir bitki türü.Doğal yetişme alanı Güney Amerika, Batı Afrika, Batı Hint adaları olmakla beraber, Tropiklerin genelinde yetiştirilmektedir. Thebromin adlı bir alkaloit eldesinde ve kakao yağı eldesinde kullanıldığı gibi, kakaonun tohumları da çikolata yapımında kullanılmaktadır.Kakao ağacının tohumları ya hemen ya da bir süre sonra mayanlandırılır ve ardından kurutulur. Böylece tohumun acı lezzeti kaybolur ve hoş bir koku meydana gelir. Bu taneler kavrularak, un haline getirilip yağı alınır. Sonra yeniden öğütülerek, toz halindeki kakao elde edilir. Kakao içeriğinde antioksidan, fosfor, bakır, kalsiyum, demir, çinko ve magnezyum bulundurur. Kullanım Şekli  Kek, pasta, çeşitli tatlılar ve çikolatalarda bolca kullanılır. Saydığımız besinlerle kakao ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi 1 bardak sıcak suya 2 tatlı kaşığı ka..

4,50TL

Kakao Dökme 250 Gr Genel Özellikler Kakao (Theobroma cacao), 4-8 metre boyunda ebegümecigiller (Malvaceae) familyasından çikolata yapımında kullanılan bir bitki türü.Doğal yetişme alanı Güney Amerika, Batı Afrika, Batı Hint adaları olmakla beraber, Tropiklerin genelinde yetiştirilmektedir. Thebromin adlı bir alkaloit eldesinde ve kakao yağı eldesinde kullanıldığı gibi, kakaonun tohumları da çikolata yapımında kullanılmaktadır.Kakao ağacının tohumları ya hemen ya da bir süre sonra mayanlandırılır ve ardından kurutulur. Böylece tohumun acı lezzeti kaybolur ve hoş bir koku meydana gelir. Bu taneler kavrularak, un haline getirilip yağı alınır. Sonra yeniden öğütülerek, toz halindeki kakao elde edilir. Kakao içeriğinde antioksidan, fosfor, bakır, kalsiyum, demir, çinko ve magnezyum bulundurur. Kullanım Şekli  Kek, pasta, çeşitli tatlılar ve çikolatalarda bolca kullanılır. Saydığımız besinlerle kakao ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi 1 bardak sıcak suya 2 tatlı kaşığı kakao ..

9,40TL

Kakao Dökme 500 Gr Genel Özellikler Kakao (Theobroma cacao), 4-8 metre boyunda ebegümecigiller (Malvaceae) familyasından çikolata yapımında kullanılan bir bitki türü.Doğal yetişme alanı Güney Amerika, Batı Afrika, Batı Hint adaları olmakla beraber, Tropiklerin genelinde yetiştirilmektedir. Thebromin adlı bir alkaloit eldesinde ve kakao yağı eldesinde kullanıldığı gibi, kakaonun tohumları da çikolata yapımında kullanılmaktadır.Kakao ağacının tohumları ya hemen ya da bir süre sonra mayanlandırılır ve ardından kurutulur. Böylece tohumun acı lezzeti kaybolur ve hoş bir koku meydana gelir. Bu taneler kavrularak, un haline getirilip yağı alınır. Sonra yeniden öğütülerek, toz halindeki kakao elde edilir. Kakao içeriğinde antioksidan, fosfor, bakır, kalsiyum, demir, çinko ve magnezyum bulundurur. Kullanım Şekli  Kek, pasta, çeşitli tatlılar ve çikolatalarda bolca kullanılır. Saydığımız besinlerle kakao ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi 1 bardak sıcak suya 2 tatlı kaşığı kakao ..

16,30TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script