Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kakule

Kakule 1 Kg                                          Genel Özellikler: Latince ismi Cardamomi fructus olan kakule zencefilgiller familyasındandır. Daha çok baharat ve koku verici olarak kullanılan kakule güçlü bir anti-kanserojendir.Bazı doğu ülkelerinde kakule tohumu kahve tohumuyla beraber toz haline getirilerek kakuleli kahve yapılır. En büyük kakule üreticisi Hindistan’dır. Özellikle Güney Hindistan'ın bataklık ormanlarında yabânî şekilde yetişiyor. Olgunlaştığında toplanıp güneşte kurutulan yeşilimsi ya da sarımsı gri meyvalarının kapsül kılıfı ayıklanmış tohumları kullanılır.   Kullanım Şekli: 1 bardak kaynar suya, taze çekilmiş kakule tohumlarından 1 tatlı kaşığı dolusu koyulur. 10-15 dakika demlendikten sonra elde edilen çay günde üç kez bir bardak içilir. Eğer gaz sorunu ve iştah açmak için kullanacaksanız yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir.Şifalı özelliğini..

120,00TL

Kakule 100 Gr                                          Genel Özellikler: Latince ismi Cardamomi fructus olan kakule zencefilgiller familyasındandır. Daha çok baharat ve koku verici olarak kullanılan kakule güçlü bir anti-kanserojendir.Bazı doğu ülkelerinde kakule tohumu kahve tohumuyla beraber toz haline getirilerek kakuleli kahve yapılır. En büyük kakule üreticisi Hindistan’dır. Özellikle Güney Hindistan'ın bataklık ormanlarında yabânî şekilde yetişiyor. Olgunlaştığında toplanıp güneşte kurutulan yeşilimsi ya da sarımsı gri meyvalarının kapsül kılıfı ayıklanmış tohumları kullanılır.   Kullanım Şekli: 1 bardak kaynar suya, taze çekilmiş kakule tohumlarından 1 tatlı kaşığı dolusu koyulur. 10-15 dakika demlendikten sonra elde edilen çay günde üç kez bir bardak içilir. Eğer gaz sorunu ve iştah açmak için kullanacaksanız yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir.Şifalı özelliği..

18,00TL

Kakule 250 Gr                                          Genel Özellikler: Latince ismi Cardamomi fructus olan kakule zencefilgiller familyasındandır. Daha çok baharat ve koku verici olarak kullanılan kakule güçlü bir anti-kanserojendir.Bazı doğu ülkelerinde kakule tohumu kahve tohumuyla beraber toz haline getirilerek kakuleli kahve yapılır. En büyük kakule üreticisi Hindistan’dır. Özellikle Güney Hindistan'ın bataklık ormanlarında yabânî şekilde yetişiyor. Olgunlaştığında toplanıp güneşte kurutulan yeşilimsi ya da sarımsı gri meyvalarının kapsül kılıfı ayıklanmış tohumları kullanılır.   Kullanım Şekli: 1 bardak kaynar suya, taze çekilmiş kakule tohumlarından 1 tatlı kaşığı dolusu koyulur. 10-15 dakika demlendikten sonra elde edilen çay günde üç kez bir bardak içilir. Eğer gaz sorunu ve iştah açmak için kullanacaksanız yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir.Şifalı ö..

37,50TL

Kakule 50 Gr                                          Genel Özellikler: Latince ismi Cardamomi fructus olan kakule zencefilgiller familyasındandır. Daha çok baharat ve koku verici olarak kullanılan kakule güçlü bir anti-kanserojendir.Bazı doğu ülkelerinde kakule tohumu kahve tohumuyla beraber toz haline getirilerek kakuleli kahve yapılır. En büyük kakule üreticisi Hindistan’dır. Özellikle Güney Hindistan'ın bataklık ormanlarında yabânî şekilde yetişiyor. Olgunlaştığında toplanıp güneşte kurutulan yeşilimsi ya da sarımsı gri meyvalarının kapsül kılıfı ayıklanmış tohumları kullanılır.   Kullanım Şekli: 1 bardak kaynar suya, taze çekilmiş kakule tohumlarından 1 tatlı kaşığı dolusu koyulur. 10-15 dakika demlendikten sonra elde edilen çay günde üç kez bir bardak içilir. Eğer gaz sorunu ve iştah açmak için kullanacaksanız yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir.Şifalı özelliğin..

10,00TL

Kakule 500 Gr Genel Özellikler: Latince ismi Cardamomi fructus olan kakule zencefilgiller familyasındandır. Daha çok baharat ve koku verici olarak kullanılan kakule güçlü bir anti-kanserojendir.Bazı doğu ülkelerinde kakule tohumu kahve tohumuyla beraber toz haline getirilerek kakuleli kahve yapılır. En büyük kakule üreticisi Hindistan’dır. Özellikle Güney Hindistan'ın bataklık ormanlarında yabânî şekilde yetişiyor. Olgunlaştığında toplanıp güneşte kurutulan yeşilimsi ya da sarımsı gri meyvalarının kapsül kılıfı ayıklanmış tohumları kullanılır.   Kullanım Şekli: 1 bardak kaynar suya, taze çekilmiş kakule tohumlarından 1 tatlı kaşığı dolusu koyulur. 10-15 dakika demlendikten sonra elde edilen çay günde üç kez bir bardak içilir. Eğer gaz sorunu ve iştah açmak için kullanacaksanız yemeklerden yarım saat önce tüketilmelidir.Şifalı özelliğinin yanında yemeklerde ve tatlılarda aroma katması için de tercih edilen kakule herkesin mutfağında bulunması gereken bir baharattır.   Ürün ..

65,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script