Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Karabiber

Tane Karabiber 1 Kg                                          Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birlikte pek çok yerde kullanılabilir. Tane formu değirmenden geçirerek kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Tane Karabiber 1 Kg..

105,00TL

Tane Karabiber 100 Gr                                          Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birlikte pek çok yerde kullanılabilir. Tane formu değirmenden geçirerek kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Tane Karabiber 100 Gr..

15,30TL

Tane Karabiber 250 Gr                                          Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birlikte pek çok yerde kullanılabilir. Tane formu değirmenden geçirerek kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Tane Karabiber 250 Gr..

31,90TL

Tane Karabiber 50 Gr                                          Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birlikte pek çok yerde kullanılabilir. Tane formu değirmenden geçirerek kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Tane Karabiber 50 Gr..

8,50TL

Tane Karabiber 500 Gr                                          Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birlikte pek çok yerde kullanılabilir. Tane formu değirmenden geçirerek kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Tane Karabiber 500 Gr..

55,30TL

Karabiber 1 Kg Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birlikte pek çok yerde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Karabiber 1 Kg..

105,00TL

Karabiber 100 Gr                             Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktardafarklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır.Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve Cvitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemekmümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu Avitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birilikte pek çok yerde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Karabiber 100 Gr..

16,20TL

Karabiber 250 Gr Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birilikte pek çok yerde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Karabiber 250 Gr..

64,50TL

Karabiber 50 Gr                                          Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birilikte pek çok yerde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Karabiber 50 Gr..

9,00TL

Karabiber 500 Gr                                          Genel Özellikler: Karabiberin yemekler kattığı harika lezzet dışında içerdiği bol miktarda farklı vtamin ve minerallerle sağlık açısından bir çok fayda sağlamaktadır. Potasyum, magnezmyum ve demir açısından zengin sayılan karabiber K ve C vitaminleri içermektedir. Bunun yanında A vitamini deopsu olduğunu söylemek mümkün. Düzenli olarak karabiber tüketimi bünyenin ihtiyaç duyduğu A vitamininin büyük bir kısımını karşılayabilir.   Kullanım Şekli: Karabiber yemeklerle birilikte pek çok yerde kullanılabilir.   Ürün Özellikleri: Karabiber 500 Gr..

58,50TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script