Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Karanfil

Karanfil Lux 1 Kg                                          Genel Özellikler: Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A.K.E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir.   Kullanım Şekli: Karanfil tomurcuklarından bir tutam (7-8 tane) alınıp 1 bardak kaynar suya atılır. 10 dakika demlendirilerek hazırlanan infüzyon ılık olarak içilir.   Ürün Özellikleri: Karanfil Lux 1 Kg..

120,00TL

Karanfil Lux 100 Gr Genel Özellikler: Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A.K.E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir.   Kullanım Şekli: Karanfil tomurcuklarından bir tutam (7-8 tane) alınıp 1 bardak kaynar suya atılır. 10 dakika demlendirilerek hazırlanan infüzyon ılık olarak içilir.   Ürün Özellikleri: Karanfil Lux 100 Gr..

18,00TL

Karanfil Lux 250 Gr                                          Genel Özellikler: Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A.K.E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir.   Kullanım Şekli: Karanfil tomurcuklarından bir tutam (7-8 tane) alınıp 1 bardak kaynar suya atılır. 10 dakika demlendirilerek hazırlanan infüzyon ılık olarak içilir.   Ürün Özellikleri: Karanfil Lux 250 Gr..

37,50TL

Karanfil Lux 50 Gr                                          Genel Özellikler: Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A.K.E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir.   Kullanım Şekli: Karanfil tomurcuklarından bir tutam (7-8 tane) alınıp 1 bardak kaynar suya atılır. 10 dakika demlendirilerek hazırlanan infüzyon ılık olarak içilir.   Ürün Özellikleri: Karanfil Lux 50 Gr  ..

10,00TL

Karanfil Lux 500 Gr                                          Genel Özellikler: Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A.K.E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir.   Kullanım Şekli: Karanfil tomurcuklarından bir tutam (7-8 tane) alınıp 1 bardak kaynar suya atılır. 10 dakika demlendirilerek hazırlanan infüzyon ılık olarak içilir.   Ürün Özellikleri: Karanfil Lux 500 Gr..

65,00TL

Toz Karanfil 1 kg Genel Özellikler Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A K E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6 ’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir. Kullanım Şekli  Bir fincan kaynamış suya bir çay kaşığı karıştırılıp demlendirerek kullanılabilir. Tatlılara aroma vermek amaçlı da kullanılır. Ürün Özelliği Toz Karanfil 1 kg..

92,40TL

Toz Karanfil 100 Gr Genel Özellikler Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A K E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6 ’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir. Kullanım Şekli  Bir fincan kaynamış suya bir çay kaşığı karıştırılıp demlendirerek kullanılabilir. Tatlılara aroma vermek amaçlı da kullanılır. Ürün Özelliği Toz Karanfil 100 Gr..

13,90TL

Toz Karanfil 250 Gr Genel Özellikler Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A K E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6 ’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir. Kullanım Şekli  Bir fincan kaynamış suya bir çay kaşığı karıştırılıp demlendirerek kullanılabilir. Tatlılara aroma vermek amaçlı da kullanılır. Ürün Özelliği Toz Karanfil 250 Gr..

28,90TL

Toz Karanfil 500 Gr Genel Özellikler Karanfil, çok eski çağlardan itibaren bilinen ve hastalıkların tedavisi için kullanılan bir bitkidir. A K E  ve B6 vitaminleri açısından çok zengindir. Bunun yanı sıra çok iyi bir kalsiyum, potasyum, sodyum, manganez deposudur. İnanılmaz derecede uçucu yağlar içerir. Omega 3 ve Omega 6 ’nın çok bulunduğu ender bitkilerdendir. Kullanım Şekli  Bir fincan kaynamış suya bir çay kaşığı karıştırılıp demlendirerek kullanılabilir. Tatlılara aroma vermek amaçlı da kullanılır. Ürün Özelliği Toz Karanfil 500 Gr..

50,10TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script