Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kilermeni

Kilermeni 1 kg Genel Özellikler Kilermeni, Eczacılıkta kullanılmış olan kırmızı renkli kil. Alüminyum silikat bileşiminde olup kırmızı renkli bir kildir. Kırmızı kil özellikle normal ve kuru hassas ciltler için önerilir. Kırmızı kile rengini veren demiroksittir. İz elementler bakımından zengindir. Kullanım Şekli  Tercih ettiğiniz herhangi bir kil çeşidini su içerisinde çözerek maske haline getirebilirsiniz. İsterseniz içerisine cildinizin ihtiyacına göre seçeceğiniz bitkisel yağlardan ekleyerek kil maskenizi daha da zengin hale getirebilirsiniz. Ürün Özelliği Kilermeni 1 kg..

16,80TL

Kilermeni 250 Gr Genel Özellikler Kilermeni, Eczacılıkta kullanılmış olan kırmızı renkli kil. Alüminyum silikat bileşiminde olup kırmızı renkli bir kildir. Kırmızı kil özellikle normal ve kuru hassas ciltler için önerilir. Kırmızı kile rengini veren demiroksittir. İz elementler bakımından zengindir. Kullanım Şekli  Tercih ettiğiniz herhangi bir kil çeşidini su içerisinde çözerek maske haline getirebilirsiniz. İsterseniz içerisine cildinizin ihtiyacına göre seçeceğiniz bitkisel yağlardan ekleyerek kil maskenizi daha da zengin hale getirebilirsiniz. Ürün Özelliği Kilermeni 250 Gr..

5,30TL

Kilermeni 500 Gr Genel Özellikler Kilermeni, Eczacılıkta kullanılmış olan kırmızı renkli kil. Alüminyum silikat bileşiminde olup kırmızı renkli bir kildir. Kırmızı kil özellikle normal ve kuru hassas ciltler için önerilir. Kırmızı kile rengini veren demiroksittir. İz elementler bakımından zengindir. Kullanım Şekli  Tercih ettiğiniz herhangi bir kil çeşidini su içerisinde çözerek maske haline getirebilirsiniz. İsterseniz içerisine cildinizin ihtiyacına göre seçeceğiniz bitkisel yağlardan ekleyerek kil maskenizi daha da zengin hale getirebilirsiniz. Ürün Özelliği Kilermeni 500 Gr..

9,10TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script