Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kırmızı Karabiber

Kırmızı Karabiber 1 kg Genel Özellikler Küre biçimli, eriksi tipte meyveleri vardır, kabuğunun dış kısmı etli, iç kısmı serttir. Olgunlaşmadan önce toplanıp kurutulursa karabiber, olgunlaştıktan sonra kabukları soyularak kurutulursa beyazbiber elde edilir. Her iki biber de baharat olarak kullanılır.Bu manganez, demir, potasyum, C vitamini ve K vitamini ve lif kaynağıdır. Biber çok iyi, anti-inflamatuar ajan ve antioksidan açısından zengin, ve potasyum kaynağıdır. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk ve balık gibi besinlerden yapılan çorba çeşitlerinde, barbekülerde et sosu olarak, çiğ köfteler de, kısır da, sos ile hazırlanan tüm et yemeklerinde, içinde et olan tüm sebzeli yemeklerde, zeytinyağlı dolmalarda ve içinde et olan dolmalarda ve şarküteride kullanılan bir baharat çeşididir. Ürün Özelliği Kırmızı Karabiber 1 kg..

204,00TL

Kırmızı Karabiber 100 Gr Genel Özellikler Küre biçimli, eriksi tipte meyveleri vardır, kabuğunun dış kısmı etli, iç kısmı serttir. Olgunlaşmadan önce toplanıp kurutulursa karabiber, olgunlaştıktan sonra kabukları soyularak kurutulursa beyazbiber elde edilir. Her iki biber de baharat olarak kullanılır.Bu manganez, demir, potasyum, C vitamini ve K vitamini ve lif kaynağıdır. Biber çok iyi, anti-inflamatuar ajan ve antioksidan açısından zengin, ve potasyum kaynağıdır. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk ve balık gibi besinlerden yapılan çorba çeşitlerinde, barbekülerde et sosu olarak, çiğ köfteler de, kısır da, sos ile hazırlanan tüm et yemeklerinde, içinde et olan tüm sebzeli yemeklerde, zeytinyağlı dolmalarda ve içinde et olan dolmalarda ve şarküteride kullanılan bir baharat çeşididir. Ürün Özelliği Kırmızı Karabiber 100 Gr..

30,60TL

Kırmızı Karabiber 250 Gr Genel Özellikler Küre biçimli, eriksi tipte meyveleri vardır, kabuğunun dış kısmı etli, iç kısmı serttir. Olgunlaşmadan önce toplanıp kurutulursa karabiber, olgunlaştıktan sonra kabukları soyularak kurutulursa beyazbiber elde edilir. Her iki biber de baharat olarak kullanılır.Bu manganez, demir, potasyum, C vitamini ve K vitamini ve lif kaynağıdır. Biber çok iyi, anti-inflamatuar ajan ve antioksidan açısından zengin, ve potasyum kaynağıdır. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk ve balık gibi besinlerden yapılan çorba çeşitlerinde, barbekülerde et sosu olarak, çiğ köfteler de, kısır da, sos ile hazırlanan tüm et yemeklerinde, içinde et olan tüm sebzeli yemeklerde, zeytinyağlı dolmalarda ve içinde et olan dolmalarda ve şarküteride kullanılan bir baharat çeşididir. Ürün Özelliği Kırmızı Karabiber 250 Gr..

63,80TL

Kırmızı Karabiber 500 Gr Genel Özellikler Küre biçimli, eriksi tipte meyveleri vardır, kabuğunun dış kısmı etli, iç kısmı serttir. Olgunlaşmadan önce toplanıp kurutulursa karabiber, olgunlaştıktan sonra kabukları soyularak kurutulursa beyazbiber elde edilir. Her iki biber de baharat olarak kullanılır.Bu manganez, demir, potasyum, C vitamini ve K vitamini ve lif kaynağıdır. Biber çok iyi, anti-inflamatuar ajan ve antioksidan açısından zengin, ve potasyum kaynağıdır. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk ve balık gibi besinlerden yapılan çorba çeşitlerinde, barbekülerde et sosu olarak, çiğ köfteler de, kısır da, sos ile hazırlanan tüm et yemeklerinde, içinde et olan tüm sebzeli yemeklerde, zeytinyağlı dolmalarda ve içinde et olan dolmalarda ve şarküteride kullanılan bir baharat çeşididir. Ürün Özelliği Kırmızı Karabiber 500 Gr..

110,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script