Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Köfte Baharatı

Köfte Baharatı Dökme 1 kg Genel Özellikler Köfte yapmanın püf noktalarının olmasından çok içine girip tadını değiştiren baharatlar önemlidir. Kimyon, karabiber, tuz, toz kırmızı biber, kekik, toz kişniş, köfte baharı, yeni bahar hepsinin tadı birbirinden farklı ama köfte gibi baharatı olmazsa olmaz bir gıdaya girince birbirine çok uyumludur ve ortaya lezzetli bir yiyecek çıkarmaktadırlar.  Kullanım Şekli   Köfte harcıyla köfte yapmak için, sadece 500 gram köftelik kıyma, 1 buçuk çay bardağı su yeterli olacaktır. Ürün Özelliği Köfte Baharatı Dökme 1 kg..

21,90TL

Köfte Baharatı Dökme 250 Gr Genel Özellikler Köfte yapmanın püf noktalarının olmasından çok içine girip tadını değiştiren baharatlar önemlidir. Kimyon, karabiber, tuz, toz kırmızı biber, kekik, toz kişniş, köfte baharı, yeni bahar hepsinin tadı birbirinden farklı ama köfte gibi baharatı olmazsa olmaz bir gıdaya girince birbirine çok uyumludur ve ortaya lezzetli bir yiyecek çıkarmaktadırlar.  Kullanım Şekli   Köfte harcıyla köfte yapmak için, sadece 500 gram köftelik kıyma, 1 buçuk çay bardağı su yeterli olacaktır. Ürün Özelliği Köfte Baharatı Dökme 250 Gr..

6,90TL

Köfte Baharatı Dökme 500 Gr Genel Özellikler Köfte yapmanın püf noktalarının olmasından çok içine girip tadını değiştiren baharatlar önemlidir. Kimyon, karabiber, tuz, toz kırmızı biber, kekik, toz kişniş, köfte baharı, yeni bahar hepsinin tadı birbirinden farklı ama köfte gibi baharatı olmazsa olmaz bir gıdaya girince birbirine çok uyumludur ve ortaya lezzetli bir yiyecek çıkarmaktadırlar.  Kullanım Şekli   Köfte harcıyla köfte yapmak için, sadece 500 gram köftelik kıyma, 1 buçuk çay bardağı su yeterli olacaktır. Ürün Özelliği Köfte Baharatı Dökme 500 Gr..

11,90TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script