Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Köri

Köri Dökme 1 kg Genel Özellikler Körinin baharatının kullanılmaya başlandığı tarihler ise milattan önce 1700 yılları olduğu tahmin ediliyor. Köri; Hindistan ve Güneydoğu Asya’da tüketilen birçok baharatın karıştırılması ile elde edilen bir baharattır. Körinin içinde başta zerdeçal olmak üzere, kimyon, zencefil, karanfil, kişniş, demirhindi, acı kırmızıbiber, kakule, biber gibi baharatlar bulunmaktadır. Güçlü bir antioksidandır Kullanım Şekli  Yetişkinlerin yemeğine 1 tatlı kaşığı ve 2,8 yaş arası çocuklara ise 1 çay kaşığı koymanız yeterlidir. Yetişkinler isterlerse 1 su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı köri koyup, 10 dakika demleyip köri çayı olarak içilir. Ürün Özelliği Köri Dökme 1 kg..

30,00TL

..

3,60TL

Köri Dökme 250 Gr Genel Özellikler Körinin baharatının kullanılmaya başlandığı tarihler ise milattan önce 1700 yılları olduğu tahmin ediliyor. Köri; Hindistan ve Güneydoğu Asya’da tüketilen birçok baharatın karıştırılması ile elde edilen bir baharattır. Körinin içinde başta zerdeçal olmak üzere, kimyon, zencefil, karanfil, kişniş, demirhindi, acı kırmızıbiber, kakule, biber gibi baharatlar bulunmaktadır. Güçlü bir antioksidandır Kullanım Şekli  Yetişkinlerin yemeğine 1 tatlı kaşığı ve 2,8 yaş arası çocuklara ise 1 çay kaşığı koymanız yeterlidir. Yetişkinler isterlerse 1 su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı köri koyup, 10 dakika demleyip köri çayı olarak içilir. Ürün Özelliği Köri Dökme 250 Gr..

7,50TL

Köri Dökme 500 Gr Genel Özellikler Körinin baharatının kullanılmaya başlandığı tarihler ise milattan önce 1700 yılları olduğu tahmin ediliyor. Köri; Hindistan ve Güneydoğu Asya’da tüketilen birçok baharatın karıştırılması ile elde edilen bir baharattır. Körinin içinde başta zerdeçal olmak üzere, kimyon, zencefil, karanfil, kişniş, demirhindi, acı kırmızıbiber, kakule, biber gibi baharatlar bulunmaktadır. Güçlü bir antioksidandır Kullanım Şekli  Yetişkinlerin yemeğine 1 tatlı kaşığı ve 2,8 yaş arası çocuklara ise 1 çay kaşığı koymanız yeterlidir. Yetişkinler isterlerse 1 su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı köri koyup, 10 dakika demleyip köri çayı olarak içilir. Ürün Özelliği Köri Dökme 500 Gr..

13,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script