Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuru Nane

Kuru Nane 1 Kg                                          Genel Özellikler: Mentha piperita latince adıyla bilinir. Nane yüksek oranda menthol içerikli uçucu yağ, tanen, acı maddeler, flavon içerir.Esansı günümüzde sakız, şeker, diş macunu, parfüm gibi birçok maddeye güzel bir tat ve koku vermek amacıyla katılır.   Kullanım Şekli: Nane, salata ve yemeklere güzel kokusu ve farklı tadıyla ayrı bir lezzet katmak için kuru ya da taze olarak katılabilir. Ayrıca çay olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Nane 1 Kg ..

36,00TL

Kuru Nane 100 Gr                                          Genel Özellikler: Mentha piperita latince adıyla bilinir. Nane yüksek oranda menthol içerikli uçucu yağ, tanen, acı maddeler, flavon içerir.Esansı günümüzde sakız, şeker, diş macunu, parfüm gibi birçok maddeye güzel bir tat ve koku vermek amacıyla katılır.   Kullanım Şekli: Nane, salata ve yemeklere güzel kokusu ve farklı tadıyla ayrı bir lezzet katmak için kuru ya da taze olarak katılabilir. Ayrıca çay olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Nane 100 Gr..

5,40TL

Kuru Nane 250 Gr                                          Genel Özellikler: Mentha piperita latince adıyla bilinir. Nane yüksek oranda menthol içerikli uçucu yağ, tanen, acı maddeler, flavon içerir.Esansı günümüzde sakız, şeker, diş macunu, parfüm gibi birçok maddeye güzel bir tat ve koku vermek amacıyla katılır.   Kullanım Şekli: Nane, salata ve yemeklere güzel kokusu ve farklı tadıyla ayrı bir lezzet katmak için kuru ya da taze olarak katılabilir. Ayrıca çay olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Nane 250 Gr  ..

11,30TL

Kuru Nane 50 Gr                                          Genel Özellikler: Mentha piperita latince adıyla bilinir. Nane yüksek oranda menthol içerikli uçucu yağ, tanen, acı maddeler, flavon içerir.Esansı günümüzde sakız, şeker, diş macunu, parfüm gibi birçok maddeye güzel bir tat ve koku vermek amacıyla katılır.   Kullanım Şekli: Nane, salata ve yemeklere güzel kokusu ve farklı tadıyla ayrı bir lezzet katmak için kuru ya da taze olarak katılabilir. Ayrıca çay olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Nane 50 Gr..

4,00TL

Kuru Nane 500 Gr                                          Genel Özellikler: Mentha piperita latince adıyla bilinir. Nane yüksek oranda menthol içerikli uçucu yağ, tanen, acı maddeler, flavon içerir.Esansı günümüzde sakız, şeker, diş macunu, parfüm gibi birçok maddeye güzel bir tat ve koku vermek amacıyla katılır.   Kullanım Şekli: Nane, salata ve yemeklere güzel kokusu ve farklı tadıyla ayrı bir lezzet katmak için kuru ya da taze olarak katılabilir. Ayrıca çay olarak da tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Kuru Nane 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script