Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kuş Üzümü

Kuş Üzümü 1 Kg                                          Genel Özellikler: Kuş üzümü C vitamini açısından son derece zengindir. Ayrıca lif, kalsiyum, potasyum A ve B vitaminleri de içerir. Ayrıca içeriğindeki antosiyaninler antioksidan niteliğindedir.   Kullanım Şekli: Kuş üzümünü soğuk suda iyice yıkayın. Sap ve yapraklan ayırın ve durulayıp kurutun. Kuş üzümünü tüm yemeklerde garnitür olarak kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Kuş Üzümü 1 Kg..

36,00TL

Kuş Üzümü 100 Gr Genel Özellikler: Kuş üzümü C vitamini açısından son derece zengindir. Ayrıca lif, kalsiyum, potasyum A ve B vitaminleri de içerir. Ayrıca içeriğindeki antosiyaninler antioksidan niteliğindedir.   Kullanım Şekli: Kuş üzümünü soğuk suda iyice yıkayın. Sap ve yapraklan ayırın ve durulayıp kurutun. Kuş üzümünü tüm yemeklerde garnitür olarak kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Kuş Üzümü 100 Gr..

7,20TL

Kuş Üzümü 250 Gr                                          Genel Özellikler: Kuş üzümü C vitamini açısından son derece zengindir. Ayrıca lif, kalsiyum, potasyum A ve B vitaminleri de içerir. Ayrıca içeriğindeki antosiyaninler antioksidan niteliğindedir.   Kullanım Şekli: Kuş üzümünü soğuk suda iyice yıkayın. Sap ve yapraklan ayırın ve durulayıp kurutun. Kuş üzümünü tüm yemeklerde garnitür olarak kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Kuş Üzümü 250 Gr..

11,30TL

Kuş Üzümü 50 Gr                                          Genel Özellikler: Kuş üzümü C vitamini açısından son derece zengindir. Ayrıca lif, kalsiyum, potasyum A ve B vitaminleri de içerir. Ayrıca içeriğindeki antosiyaninler antioksidan niteliğindedir.   Kullanım Şekli: Kuş üzümünü soğuk suda iyice yıkayın. Sap ve yapraklan ayırın ve durulayıp kurutun. Kuş üzümünü tüm yemeklerde garnitür olarak kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Kuş Üzümü 50 Gr..

4,00TL

Kuş Üzümü 500 Gr                                          Genel Özellikler: Kuş üzümü C vitamini açısından son derece zengindir. Ayrıca lif, kalsiyum, potasyum A ve B vitaminleri de içerir. Ayrıca içeriğindeki antosiyaninler antioksidan niteliğindedir.   Kullanım Şekli: Kuş üzümünü soğuk suda iyice yıkayın. Sap ve yapraklan ayırın ve durulayıp kurutun. Kuş üzümünü tüm yemeklerde garnitür olarak kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Kuş Üzümü 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script