Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Menthol

Menthol 1 kg Genel Özellikler Mentol; nane şekeri, nane tozu ve diğer nane familyalarının yağlarında bulunmaktadır. Kimyasal ismi “menthol”, ticari ismi ise “mentol” olarak geçmektedir. Dokunulduğunda yağsı bir yapıdadır ve oda şartlarında katı halde bulunan bir moleküldür. Vermiş olduğu ferahlık ve serinlik hissi ile her zaman tercih sebebi olmuştur. Kullanım Şekli  Şekerlerde, sakızlarda, kağıt mendillerde ve sigaralarda aroma olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Menthol 1 kg..

300,00TL

Menthol 100 Gr Genel Özellikler Mentol; nane şekeri, nane tozu ve diğer nane familyalarının yağlarında bulunmaktadır. Kimyasal ismi “menthol”, ticari ismi ise “mentol” olarak geçmektedir. Dokunulduğunda yağsı bir yapıdadır ve oda şartlarında katı halde bulunan bir moleküldür. Vermiş olduğu ferahlık ve serinlik hissi ile her zaman tercih sebebi olmuştur. Kullanım Şekli  Şekerlerde, sakızlarda, kağıt mendillerde ve sigaralarda aroma olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Menthol 100 Gr..

45,00TL

Menthol 250 Gr Genel Özellikler Mentol; nane şekeri, nane tozu ve diğer nane familyalarının yağlarında bulunmaktadır. Kimyasal ismi “menthol”, ticari ismi ise “mentol” olarak geçmektedir. Dokunulduğunda yağsı bir yapıdadır ve oda şartlarında katı halde bulunan bir moleküldür. Vermiş olduğu ferahlık ve serinlik hissi ile her zaman tercih sebebi olmuştur. Kullanım Şekli  Şekerlerde, sakızlarda, kağıt mendillerde ve sigaralarda aroma olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Menthol 250 Gr..

93,80TL

Menthol 500 Gr Genel Özellikler Mentol; nane şekeri, nane tozu ve diğer nane familyalarının yağlarında bulunmaktadır. Kimyasal ismi “menthol”, ticari ismi ise “mentol” olarak geçmektedir. Dokunulduğunda yağsı bir yapıdadır ve oda şartlarında katı halde bulunan bir moleküldür. Vermiş olduğu ferahlık ve serinlik hissi ile her zaman tercih sebebi olmuştur. Kullanım Şekli  Şekerlerde, sakızlarda, kağıt mendillerde ve sigaralarda aroma olarak kullanılmaktadır. Ürün Özelliği Menthol 500 Gr..

162,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script