Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Meyan Balı

Meyan Balı 1 kg Genel Özellikler  Meyan balı meyan köklerinin kaynar suyla karıştırılmasından sonra alçak basınçta yoğunlaştırılması yoluyla yapılır. Siyah renkte sert bir yapıdadır. Toz veya çubuk halde satılır. Kullanım Şekli  Günde bir tatlı kaşığı tüketilebilir. Ürün Özelliği Meyan Balı 1 kg..

120,00TL

Meyan Balı 100 Gr Genel Özellikler  Meyan balı meyan köklerinin kaynar suyla karıştırılmasından sonra alçak basınçta yoğunlaştırılması yoluyla yapılır. Siyah renkte sert bir yapıdadır. Toz veya çubuk halde satılır. Kullanım Şekli  Günde bir tatlı kaşığı tüketilebilir. Ürün Özelliği Meyan Balı 100 Gr..

18,00TL

Meyan Balı 250 Gr Genel Özellikler  Meyan balı meyan köklerinin kaynar suyla karıştırılmasından sonra alçak basınçta yoğunlaştırılması yoluyla yapılır. Siyah renkte sert bir yapıdadır. Toz veya çubuk halde satılır. Kullanım Şekli  Günde bir tatlı kaşığı tüketilebilir. Ürün Özelliği Meyan Balı 250 Gr..

37,50TL

Meyan Balı 500 Gr Genel Özellikler  Meyan balı meyan köklerinin kaynar suyla karıştırılmasından sonra alçak basınçta yoğunlaştırılması yoluyla yapılır. Siyah renkte sert bir yapıdadır. Toz veya çubuk halde satılır. Kullanım Şekli  Günde bir tatlı kaşığı tüketilebilir. Ürün Özelliği Meyan Balı 500 Gr..

65,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script