Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Misk Amber

Miskanber 100 Gr Genel Özellikler Amber, okyanusta yaşayan Physeter macrocephalus adlı dev balinanın salgısından üretilir. Tabi okyanusta kaldığı sürede belirli reaksiyonlara girer. Son olarak da kıyıya vurur. Amberin şekli tıpkı lokum kıvamında, rengi ise açık kahverengidir. Amber kaldıkça kararır. Amberin tazeliğini renginden anlarız. Rengi muhakkak açık kahverengi olmalıdır.Misk ise hepimizin bildiği hayvan olan misk geyiğinin göğsünden üretilir. Misk tıpkı toz şeker gibidir. Fakat biraz daha incedir. Kullanım Şekli  Amber ve misk karıştırılıp evinizde tütsü olarak kullandığınız zaman, evinize harika ötesi bir koku verir. Bu tütsüyü hazırlarken her ikisinden de nohut büyüklüğünde tatlı kaşığına koyun. Daha sonra mumun ateşine dört parmak yüksekliğinde kaşığı tutun. Amber ve misk yavaşça eriyecektir. Burada dikkat edilecek husus kaşığı fazla ateşe yaklaştırmayın ki aşırı sıcaktan farklı reaksiyona girmesin. Yani yanmasın. Amber ve misk iyice eridikten sonra tütmeye..

136,10TL

Miskanber 250 Gr Genel Özellikler Amber, okyanusta yaşayan Physeter macrocephalus adlı dev balinanın salgısından üretilir. Tabi okyanusta kaldığı sürede belirli reaksiyonlara girer. Son olarak da kıyıya vurur. Amberin şekli tıpkı lokum kıvamında, rengi ise açık kahverengidir. Amber kaldıkça kararır. Amberin tazeliğini renginden anlarız. Rengi muhakkak açık kahverengi olmalıdır.Misk ise hepimizin bildiği hayvan olan misk geyiğinin göğsünden üretilir. Misk tıpkı toz şeker gibidir. Fakat biraz daha incedir. Kullanım Şekli  Amber ve misk karıştırılıp evinizde tütsü olarak kullandığınız zaman, evinize harika ötesi bir koku verir. Bu tütsüyü hazırlarken her ikisinden de nohut büyüklüğünde tatlı kaşığına koyun. Daha sonra mumun ateşine dört parmak yüksekliğinde kaşığı tutun. Amber ve misk yavaşça eriyecektir. Burada dikkat edilecek husus kaşığı fazla ateşe yaklaştırmayın ki aşırı sıcaktan farklı reaksiyona girmesin. Yani yanmasın. Amber ve misk iyice eridikten sonra tütmeye..

283,50TL

Miskanber 1 kg Genel Özellikler Amber, okyanusta yaşayan Physeter macrocephalus adlı dev balinanın salgısından üretilir. Tabi okyanusta kaldığı sürede belirli reaksiyonlara girer. Son olarak da kıyıya vurur. Amberin şekli tıpkı lokum kıvamında, rengi ise açık kahverengidir. Amber kaldıkça kararır. Amberin tazeliğini renginden anlarız. Rengi muhakkak açık kahverengi olmalıdır.Misk ise hepimizin bildiği hayvan olan misk geyiğinin göğsünden üretilir. Misk tıpkı toz şeker gibidir. Fakat biraz daha incedir. Kullanım Şekli  Amber ve misk karıştırılıp evinizde tütsü olarak kullandığınız zaman, evinize harika ötesi bir koku verir. Bu tütsüyü hazırlarken her ikisinden de nohut büyüklüğünde tatlı kaşığına koyun. Daha sonra mumun ateşine dört parmak yüksekliğinde kaşığı tutun. Amber ve misk yavaşça eriyecektir. Burada dikkat edilecek husus kaşığı fazla ateşe yaklaştırmayın ki aşırı sıcaktan farklı reaksiyona girmesin. Yani yanmasın. Amber ve misk iyice eridikten sonra tütmeye b..

907,20TL

Miskanber 500 Gr Genel Özellikler Amber, okyanusta yaşayan Physeter macrocephalus adlı dev balinanın salgısından üretilir. Tabi okyanusta kaldığı sürede belirli reaksiyonlara girer. Son olarak da kıyıya vurur. Amberin şekli tıpkı lokum kıvamında, rengi ise açık kahverengidir. Amber kaldıkça kararır. Amberin tazeliğini renginden anlarız. Rengi muhakkak açık kahverengi olmalıdır.Misk ise hepimizin bildiği hayvan olan misk geyiğinin göğsünden üretilir. Misk tıpkı toz şeker gibidir. Fakat biraz daha incedir. Kullanım Şekli  Amber ve misk karıştırılıp evinizde tütsü olarak kullandığınız zaman, evinize harika ötesi bir koku verir. Bu tütsüyü hazırlarken her ikisinden de nohut büyüklüğünde tatlı kaşığına koyun. Daha sonra mumun ateşine dört parmak yüksekliğinde kaşığı tutun. Amber ve misk yavaşça eriyecektir. Burada dikkat edilecek husus kaşığı fazla ateşe yaklaştırmayın ki aşırı sıcaktan farklı reaksiyona girmesin. Yani yanmasın. Amber ve misk iyice eridikten sonra tütmeye..

491,40TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script