Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Muskat

Muskat 1 Kg                                          Genel Özellikler: Uçucu yağ, sabit yağ (laurik, miristik, pentadekanoik, palmitik, heptadekanoik, stearik ve oleik asit), triterpen saponinler, steroller (beta sitosterol ve kampesterol başta olmak üzere birçok bileşen içermektedir.   Kullanım Şekli: Çoğunlukla tat ve koku vermek için çeşitli yemek, tatlı ve pudinglere rendeleme tekniği ile kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Muskat 1 Kg..

120,00TL

Muskat 100 Gr                                          Genel Özellikler: Uçucu yağ, sabit yağ (laurik, miristik, pentadekanoik, palmitik, heptadekanoik, stearik ve oleik asit), triterpen saponinler, steroller (beta sitosterol ve kampesterol başta olmak üzere birçok bileşen içermektedir.   Kullanım Şekli: Çoğunlukla tat ve koku vermek için çeşitli yemek, tatlı ve pudinglere rendeleme tekniği ile kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Muskat 100 Gr..

18,00TL

Muskat 250 Gr                                          Genel Özellikler: Uçucu yağ, sabit yağ (laurik, miristik, pentadekanoik, palmitik, heptadekanoik, stearik ve oleik asit), triterpen saponinler, steroller (beta sitosterol ve kampesterol başta olmak üzere birçok bileşen içermektedir.   Kullanım Şekli: Çoğunlukla tat ve koku vermek için çeşitli yemek, tatlı ve pudinglere rendeleme tekniği ile kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Muskat 250 Gr  ..

37,50TL

Muskat 50 Gr                                          Genel Özellikler: Uçucu yağ, sabit yağ (laurik, miristik, pentadekanoik, palmitik, heptadekanoik, stearik ve oleik asit), triterpen saponinler, steroller (beta sitosterol ve kampesterol başta olmak üzere birçok bileşen içermektedir.   Kullanım Şekli: Çoğunlukla tat ve koku vermek için çeşitli yemek, tatlı ve pudinglere rendeleme tekniği ile kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Muskat 50 Gr..

10,00TL

Muskat 500 Gr                                          Genel Özellikler: Uçucu yağ, sabit yağ (laurik, miristik, pentadekanoik, palmitik, heptadekanoik, stearik ve oleik asit), triterpen saponinler, steroller (beta sitosterol ve kampesterol başta olmak üzere birçok bileşen içermektedir.   Kullanım Şekli: Çoğunlukla tat ve koku vermek için çeşitli yemek, tatlı ve pudinglere rendeleme tekniği ile kullanılabilir   Ürün Özellikleri: Muskat 500 Gr..

65,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script