Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Sandaloz Sakızı

Sandoroz Sakızı 1 kg Genel Özellikler Kuzey Afrika’da yetişen, 5 – 6 metre boylarında bir ağaçtan elde edilen bir madde olarak tanımlanabilmektedir. Sandaloz sakızının rengi açık sarı; beyaza yakın bir renk olmakla birlikte, sandaloz sakızının üzerinde bir toz tabakası bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sandaloz sakızı kolaylıkla kırılabilen bir yapıya sahiptir. Sandaloz sakızını sıcak bir ortamda bıraktığınızda ise, sakız gibi eridiğini görmeniz mümkündür. Kullanım Şekli   Fındık büyüklüğünde sandaloz sakızı, ister havanda dövülerek toz haline getirilir; istenirse de ağızda çiğnenerek toz haline getirilir. Toz halindeki sandaloz sakızının her sabah aç karna yutulması önerilmektedir. Sabah aç karna yutulan sandaloz sakızının hemen ardından da, bir bardak sıcağa yakın suyun içerisine atılan bir çorba kaşığı elma sirkesinin içilmesi önerilmektedir. Ürün Özelliği Sandoroz Sakızı 1 kg..

60,00TL

Sandoroz Sakızı 100 Gr Genel Özellikler Kuzey Afrika’da yetişen, 5 – 6 metre boylarında bir ağaçtan elde edilen bir madde olarak tanımlanabilmektedir. Sandaloz sakızının rengi açık sarı; beyaza yakın bir renk olmakla birlikte, sandaloz sakızının üzerinde bir toz tabakası bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sandaloz sakızı kolaylıkla kırılabilen bir yapıya sahiptir. Sandaloz sakızını sıcak bir ortamda bıraktığınızda ise, sakız gibi eridiğini görmeniz mümkündür. Kullanım Şekli   Fındık büyüklüğünde sandaloz sakızı, ister havanda dövülerek toz haline getirilir; istenirse de ağızda çiğnenerek toz haline getirilir. Toz halindeki sandaloz sakızının her sabah aç karna yutulması önerilmektedir. Sabah aç karna yutulan sandaloz sakızının hemen ardından da, bir bardak sıcağa yakın suyun içerisine atılan bir çorba kaşığı elma sirkesinin içilmesi önerilmektedir. Ürün Özelliği Sandoroz Sakızı 100 Gr..

9,00TL

Sandoroz Sakızı 250 Gr Genel Özellikler Kuzey Afrika’da yetişen, 5 – 6 metre boylarında bir ağaçtan elde edilen bir madde olarak tanımlanabilmektedir. Sandaloz sakızının rengi açık sarı; beyaza yakın bir renk olmakla birlikte, sandaloz sakızının üzerinde bir toz tabakası bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sandaloz sakızı kolaylıkla kırılabilen bir yapıya sahiptir. Sandaloz sakızını sıcak bir ortamda bıraktığınızda ise, sakız gibi eridiğini görmeniz mümkündür. Kullanım Şekli   Fındık büyüklüğünde sandaloz sakızı, ister havanda dövülerek toz haline getirilir; istenirse de ağızda çiğnenerek toz haline getirilir. Toz halindeki sandaloz sakızının her sabah aç karna yutulması önerilmektedir. Sabah aç karna yutulan sandaloz sakızının hemen ardından da, bir bardak sıcağa yakın suyun içerisine atılan bir çorba kaşığı elma sirkesinin içilmesi önerilmektedir. Ürün Özelliği Sandoroz Sakızı 250 Gr..

18,80TL

Sandoroz Sakızı 500 Gr Genel Özellikler Kuzey Afrika’da yetişen, 5 – 6 metre boylarında bir ağaçtan elde edilen bir madde olarak tanımlanabilmektedir. Sandaloz sakızının rengi açık sarı; beyaza yakın bir renk olmakla birlikte, sandaloz sakızının üzerinde bir toz tabakası bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sandaloz sakızı kolaylıkla kırılabilen bir yapıya sahiptir. Sandaloz sakızını sıcak bir ortamda bıraktığınızda ise, sakız gibi eridiğini görmeniz mümkündür. Kullanım Şekli   Fındık büyüklüğünde sandaloz sakızı, ister havanda dövülerek toz haline getirilir; istenirse de ağızda çiğnenerek toz haline getirilir. Toz halindeki sandaloz sakızının her sabah aç karna yutulması önerilmektedir. Sabah aç karna yutulan sandaloz sakızının hemen ardından da, bir bardak sıcağa yakın suyun içerisine atılan bir çorba kaşığı elma sirkesinin içilmesi önerilmektedir. Ürün Özelliği Sandoroz Sakızı 500 Gr..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script