Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Susam

Susam 1 Kg                                          Genel Özellikler: Susam, protein, kalsiyum, magnezyum, potasyum, mineraller ve B vitaminleri açısından çok zengin bir bitkidir.Yüksek oleik asit (Omega-9) oranı ve antioksidanlar barındırır.   Kullanım Şekli: Susam yaygın bir şekilde simit ve poğaça gibi hamur işlerinin üzerinde süsleme amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca susamdan elde edilen yağ, farklı amaçlar ile kullanılabilir. Cilt sağlığı, saç sağlığı ve farklı sağlık sorunlarına karşı kullanılır.   Ürün Özellikleri: Susam 1 Kg..

30,00TL

Susam 100 Gr                                          Genel Özellikler: Susam, protein, kalsiyum, magnezyum, potasyum, mineraller ve B vitaminleri açısından çok zengin bir bitkidir.Yüksek oleik asit (Omega-9) oranı ve antioksidanlar barındırır.   Kullanım Şekli: Susam yaygın bir şekilde simit ve poğaça gibi hamur işlerinin üzerinde süsleme amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca susamdan elde edilen yağ, farklı amaçlar ile kullanılabilir. Cilt sağlığı, saç sağlığı ve farklı sağlık sorunlarına karşı kullanılır.   Ürün Özellikleri: Susam 100 Gr..

3,60TL

Susam 250 Gr                                          Genel Özellikler: Susam, protein, kalsiyum, magnezyum, potasyum, mineraller ve B vitaminleri açısından çok zengin bir bitkidir.Yüksek oleik asit (Omega-9) oranı ve antioksidanlar barındırır.   Kullanım Şekli: Susam yaygın bir şekilde simit ve poğaça gibi hamur işlerinin üzerinde süsleme amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca susamdan elde edilen yağ, farklı amaçlar ile kullanılabilir. Cilt sağlığı, saç sağlığı ve farklı sağlık sorunlarına karşı kullanılır.   Ürün Özellikleri: Susam 250 Gr..

7,50TL

Susam 500 Gr                                          Genel Özellikler: Susam, protein, kalsiyum, magnezyum, potasyum, mineraller ve B vitaminleri açısından çok zengin bir bitkidir.Yüksek oleik asit (Omega-9) oranı ve antioksidanlar barındırır.   Kullanım Şekli: Susam yaygın bir şekilde simit ve poğaça gibi hamur işlerinin üzerinde süsleme amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca susamdan elde edilen yağ, farklı amaçlar ile kullanılabilir. Cilt sağlığı, saç sağlığı ve farklı sağlık sorunlarına karşı kullanılır.   Ürün Özellikleri: Susam 500 Gr..

13,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script