Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Tarçın

Kabuk Tarçın 70 gr İçindekilerKabuk Tarçın / Cinnamon Bark Cinnamomum sp. Muhafaza KoşullarıOda sıcaklığında, ağzı kapalı, güneş görmeyen, serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz. UyarıTavsiye edilen son tüketim tarihi ile parti no aynı olup, ana bileşen menşei bilgisi ile birlikte ambalaj üzerindedir. Ambalajı açılmış ürünlerimizi satın almayınız. AmbalajPlastik Torba SertifikalarGMP, ISO22000:2005, FDA Üretim/Paketleme/SevkiyatFirmamız ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız FDA Food and Drug Administratio..

5,25TL

Tarçın Kabuk 1 Kg                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır. Ürün Özellikleri: Tarçın Kabuk 1 Kg..

60,00TL

Tarçın Kabuk 100 Gr Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır. Ürün Özellikleri: Tarçın Kabuk 100 Gr..

9,00TL

Tarçın Kabuk 250 Gr                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır. Ürün Özellikleri: Tarçın Kabuk 250 Gr..

18,80TL

Tarçın Kabuk 50 Gr                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır. Ürün Özellikleri: Tarçın Kabuk 50 Gr..

4,50TL

               Tarçın Kabuk 500 Gr                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır. Ürün Özellikleri: Tarçın Kabuk 500 Gr..

32,50TL

..

65,00TL

Tarçın    1 Kg                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Sumak genellikle baharat olarak kullanılır. Kokuyu azalttığı için özellikle soğan salatalarında limon ve balla karıştırılarak da kulanılabilir.Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır.   Ürün Özellikleri: Tarçın    1 Kg..

40,00TL

Tarçın    100 Gr                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Sumak genellikle baharat olarak kullanılır. Kokuyu azalttığı için özellikle soğan salatalarında limon ve balla karıştırılarak da kulanılabilir.Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır.   Ürün Özellikleri: Tarçın    100 Gr..

5,40TL

Tarçın    250 Gr                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Sumak genellikle baharat olarak kullanılır. Kokuyu azalttığı için özellikle soğan salatalarında limon ve balla karıştırılarak da kulanılabilir.Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır.   Ürün Özellikleri: Tarçın    250 Gr..

11,30TL

Tarçın  50 Gr                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Sumak genellikle baharat olarak kullanılır. Kokuyu azalttığı için özellikle soğan salatalarında limon ve balla karıştırılarak da kulanılabilir.Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır.   Ürün Özellikleri: Tarçın    50 Gr..

5,00TL

Tarçın    500 Gr                                          Genel Özellikler:  Lif, demir, kalsiyum gibi mineraller ve çeşitli tanenler içerir. Tarçın bol miktarda uçucu yağ barındırır, sinamil alkol, sinnamaldehit, terpen, weiterhin, müsilaj olmak üzere uçucu yağ açısından çok zengindir diyebiliriz.   Kullanım Şekli: Sumak genellikle baharat olarak kullanılır. Kokuyu azalttığı için özellikle soğan salatalarında limon ve balla karıştırılarak da kulanılabilir.Tatlılarda kullanılmasının yanı sıra tarçın çaylarda da tercih edilir.Pastalarda, keklerde, kurabiye yapımlarında çoğu kez tatlandırıcı olarak kullanılır. Bir de herkesin severek tükettiği kış aylarının vazgeçilmez tadı saleplerde kullanılır.   Ürün Özellikleri: Tarçın    500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script