Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Anason

Anason Dökme 1 kg Genel Özellikler Kendine has keskin kokusuyla özellikle rakıda adından sıkça söz ettiren bitkidir anason, ana vatanı Asya olan maydanozgillerin bir türüdür. Anasonun boyu ortalama 50 santimetredir. Çiçekleri beyaz renkli meyveleri ufaktır. Bu meyvelerde anason denilen ‘anethol’ vardır. Temmuz ve Ağustos aylarında toplanan bu bitkinin tadı ve kokusu yakıcı olmasına rağmen lezzetlidir.Özellikle vitamin B açısından oldukça zengin olan bitki B vitamini komplekslerinin(B1,B2…) bütün hepsini salgılayabilmektedir. C vitamini, kalsiyum, Potasyum, kükürt, demir ve çok çeşitli aromatik yağları bünyesinde barındırır. Kullanım Şekli Kaynamış suya bu miktarlarda anasonu atarak ateşi kapatın ve çayın 5-10 dakika demlenmesini bekleyin. Eğer çayı kurutulmuş anason tohumlarından yapacaksanız 1 çay kaşığı tohumu havanda iyice ezdikten sonra suya atın ve demlenmesini bekleyin. Ürün Özelliği Anason Dökme 1 kg..

36,00TL

..

5,40TL

Anason Dökme 250 Gr Genel Özellikler Kendine has keskin kokusuyla özellikle rakıda adından sıkça söz ettiren bitkidir anason, ana vatanı Asya olan maydanozgillerin bir türüdür. Anasonun boyu ortalama 50 santimetredir. Çiçekleri beyaz renkli meyveleri ufaktır. Bu meyvelerde anason denilen ‘anethol’ vardır. Temmuz ve Ağustos aylarında toplanan bu bitkinin tadı ve kokusu yakıcı olmasına rağmen lezzetlidir.Özellikle vitamin B açısından oldukça zengin olan bitki B vitamini komplekslerinin(B1,B2…) bütün hepsini salgılayabilmektedir. C vitamini, kalsiyum, Potasyum, kükürt, demir ve çok çeşitli aromatik yağları bünyesinde barındırır. Kullanım Şekli Kaynamış suya bu miktarlarda anasonu atarak ateşi kapatın ve çayın 5-10 dakika demlenmesini bekleyin. Eğer çayı kurutulmuş anason tohumlarından yapacaksanız 1 çay kaşığı tohumu havanda iyice ezdikten sonra suya atın ve demlenmesini bekleyin. Ürün Özelliği Anason Dökme 250 Gr..

11,30TL

Anason Dökme 500 Gr Genel Özellikler Kendine has keskin kokusuyla özellikle rakıda adından sıkça söz ettiren bitkidir anason, ana vatanı Asya olan maydanozgillerin bir türüdür. Anasonun boyu ortalama 50 santimetredir. Çiçekleri beyaz renkli meyveleri ufaktır. Bu meyvelerde anason denilen ‘anethol’ vardır. Temmuz ve Ağustos aylarında toplanan bu bitkinin tadı ve kokusu yakıcı olmasına rağmen lezzetlidir.Özellikle vitamin B açısından oldukça zengin olan bitki B vitamini komplekslerinin(B1,B2…) bütün hepsini salgılayabilmektedir. C vitamini, kalsiyum, Potasyum, kükürt, demir ve çok çeşitli aromatik yağları bünyesinde barındırır. Kullanım Şekli Kaynamış suya bu miktarlarda anasonu atarak ateşi kapatın ve çayın 5-10 dakika demlenmesini bekleyin. Eğer çayı kurutulmuş anason tohumlarından yapacaksanız 1 çay kaşığı tohumu havanda iyice ezdikten sonra suya atın ve demlenmesini bekleyin. Ürün Özelliği Anason Dökme 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script