Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Üzüm Çekirdeği

Üzüm Çekirdeği Dökme 1 kg Genel Özellikler Üzüm çekirdeği; fenolik olarak adlandırılan elementler, proantisiyanidinler ve tokoferolün bakımından zengindir. Bu elementler vücut için harika birer antioksidandır. Vücudu serbest radikallerden korurlar, dokuların ve organların bu elementlere karşı korunmasına yardımcı olurlar. En şaşırtıcı olan ise; bu antioksidanlar, C ve E vitamini ve beta karoten sayesinde, vücutta etkileri üç gün sürer ve bu zararlı elementlere karşı etkili bir şekilde savaşırlar. Kullanım Şekli  Üzüm çekirdeği gün içerisinde 2 defa 1 tatlı kaşığı olmak üzere yemeklerden yarım saat önce veya sonra tüketilmesi önerilmektedir. Ürün Özelliği Üzüm Çekirdeği Dökme 1 kg..

18,00TL

Üzüm Çekirdeği Dökme 500 Gr Genel Özellikler Üzüm çekirdeği; fenolik olarak adlandırılan elementler, proantisiyanidinler ve tokoferolün bakımından zengindir. Bu elementler vücut için harika birer antioksidandır. Vücudu serbest radikallerden korurlar, dokuların ve organların bu elementlere karşı korunmasına yardımcı olurlar. En şaşırtıcı olan ise; bu antioksidanlar, C ve E vitamini ve beta karoten sayesinde, vücutta etkileri üç gün sürer ve bu zararlı elementlere karşı etkili bir şekilde savaşırlar. Kullanım Şekli  Üzüm çekirdeği gün içerisinde 2 defa 1 tatlı kaşığı olmak üzere yemeklerden yarım saat önce veya sonra tüketilmesi önerilmektedir. Ürün Özelliği Üzüm Çekirdeği Dökme 500 Gr..

9,80TL

Üzüm Çekirdeği Tozu 1 Kg                                          Genel Özellikler: Üzüm çekirdeği; fenolik olarak adlandırılan elementler, proantisiyanidinler ve tokoferolün bakımından zengindir. Bu elementler vücut için harika birer antioksidandır. Vücudu serbest radikallerden korurlar, dokuların ve organların bu elementlere karşı korunmasına yardımcı olurlar. En şaşırtıcı olan ise; bu antioksidanlar, C ve E vitamini ve beta karoten sayesinde, vücutta etkileri üç gün sürer ve bu zararlı elementlere karşı etkili bir şekilde savaşırlar.   Kullanım Şekli: her gün bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği tozunu aynı oranda balla karıştırarak yenir.   Ürün Özellikleri: Üzüm Çekirdeği Tozu 1 Kg..

18,00TL

Üzüm Çekirdeği Tozu 250 Gr                                          Genel Özellikler: Üzüm çekirdeği; fenolik olarak adlandırılan elementler, proantisiyanidinler ve tokoferolün bakımından zengindir. Bu elementler vücut için harika birer antioksidandır. Vücudu serbest radikallerden korurlar, dokuların ve organların bu elementlere karşı korunmasına yardımcı olurlar. En şaşırtıcı olan ise; bu antioksidanlar, C ve E vitamini ve beta karoten sayesinde, vücutta etkileri üç gün sürer ve bu zararlı elementlere karşı etkili bir şekilde savaşırlar.   Kullanım Şekli: her gün bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği tozunu aynı oranda balla karıştırarak yenir.   Ürün Özellikleri: Üzüm Çekirdeği Tozu 250 Gr..

5,70TL

Üzüm Çekirdeği Tozu 500 Gr                                          Genel Özellikler: Üzüm çekirdeği; fenolik olarak adlandırılan elementler, proantisiyanidinler ve tokoferolün bakımından zengindir. Bu elementler vücut için harika birer antioksidandır. Vücudu serbest radikallerden korurlar, dokuların ve organların bu elementlere karşı korunmasına yardımcı olurlar. En şaşırtıcı olan ise; bu antioksidanlar, C ve E vitamini ve beta karoten sayesinde, vücutta etkileri üç gün sürer ve bu zararlı elementlere karşı etkili bir şekilde savaşırlar.   Kullanım Şekli: her gün bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği tozunu aynı oranda balla karıştırarak yenir.   Ürün Özellikleri: Üzüm Çekirdeği Tozu 500 Gr..

9,80TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script