0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Yeni Bahar

         Yeni Bahar 1 Kg                               Genel Özellikler:Antiseptik, anestetik, analjezik ve antioksidan özellikleri bulunan yenibahar vücutta pek çok hastalığa neden olabilen serbest radikallere karşı korunma sağlar.  Kullanım Şekli:Sarma, dolma ve özellikle köfte gibi yemeklerinizde baharat olarak kullandığınızda, çok güzel bir tat katacaktır. Ayrıca turşularınıza çeşni katmak için de kullanabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Yeni Bahar 1 Kg..

54,00TL

Yeni Bahar 100 Gr                                         Genel Özellikler: Antiseptik, anestetik, analjezik ve antioksidan özellikleri bulunan yenibahar vücutta pek çok hastalığa neden olabilen serbest radikallere karşı korunma sağlar.    Kullanım Şekli: Sarma, dolma ve özellikle köfte gibi yemeklerinizde baharat olarak kullandığınızda, çok güzel bir tat katacaktır. Ayrıca turşularınıza çeşni katmak için de kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Yeni Bahar 100 Gr..

8,10TL

Yeni Bahar 250 Gr                                         Genel Özellikler: Antiseptik, anestetik, analjezik ve antioksidan özellikleri bulunan yenibahar vücutta pek çok hastalığa neden olabilen serbest radikallere karşı korunma sağlar.    Kullanım Şekli: Sarma, dolma ve özellikle köfte gibi yemeklerinizde baharat olarak kullandığınızda, çok güzel bir tat katacaktır. Ayrıca turşularınıza çeşni katmak için de kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Yeni Bahar 500 Gr..

16,90TL

Yeni Bahar 50 Gr                                         Genel Özellikler: Antiseptik, anestetik, analjezik ve antioksidan özellikleri bulunan yenibahar vücutta pek çok hastalığa neden olabilen serbest radikallere karşı korunma sağlar.    Kullanım Şekli: Sarma, dolma ve özellikle köfte gibi yemeklerinizde baharat olarak kullandığınızda, çok güzel bir tat katacaktır. Ayrıca turşularınıza çeşni katmak için de kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Yeni Bahar 50 Gr..

3,00TL

Yeni Bahar 500 Gr                                         Genel Özellikler: Antiseptik, anestetik, analjezik ve antioksidan özellikleri bulunan yenibahar vücutta pek çok hastalığa neden olabilen serbest radikallere karşı korunma sağlar.    Kullanım Şekli: Sarma, dolma ve özellikle köfte gibi yemeklerinizde baharat olarak kullandığınızda, çok güzel bir tat katacaktır. Ayrıca turşularınıza çeşni katmak için de kullanabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: Yeni Bahar 500 Gr..

29,30TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121