Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Yeşil Karabiber

Yeşil Karabiber 1 kg Genel Özellikler Karabiberi faydalı hale getiren, bileşiminde bulunan aktif bir fenol olan pipelinedir.A, C ve E vitaminleri açısından zengindir.Ayrıca çinko, potasyum ve folik asit de ihtiva eder. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk, balık çorbalarında, et soslarında (barbekü), çiğ köfte, kısır, et ve sebzeli yemeklerde, her türlü soslu et yemeklerinde, zeytinyağlı ve etli dolmalarda, şarküteride kullanılır. Ürün Özelliği Yeşil Karabiber 1 kg..

210,00TL

Yeşil Karabiber 100 Gr Genel Özellikler Karabiberi faydalı hale getiren, bileşiminde bulunan aktif bir fenol olan pipelinedir.A, C ve E vitaminleri açısından zengindir.Ayrıca çinko, potasyum ve folik asit de ihtiva eder. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk, balık çorbalarında, et soslarında (barbekü), çiğ köfte, kısır, et ve sebzeli yemeklerde, her türlü soslu et yemeklerinde, zeytinyağlı ve etli dolmalarda, şarküteride kullanılır. Ürün Özelliği Yeşil Karabiber 100 Gr..

31,50TL

Yeşil Karabiber 250 Gr Genel Özellikler Karabiberi faydalı hale getiren, bileşiminde bulunan aktif bir fenol olan pipelinedir. A, C ve E vitaminleri açısından zengindir.Ayrıca çinko, potasyum ve folik asit de ihtiva eder. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk, balık çorbalarında, et soslarında (barbekü), çiğ köfte, kısır, et ve sebzeli yemeklerde, her türlü soslu et yemeklerinde, zeytinyağlı ve etli dolmalarda, şarküteride kullanılır. Ürün Özelliği Yeşil Karabiber 250 Gr..

63,00TL

Yeşil Karabiber 500 Gr Genel Özellikler Karabiberi faydalı hale getiren, bileşiminde bulunan aktif bir fenol olan pipelinedir.A, C ve E vitaminleri açısından zengindir.Ayrıca çinko, potasyum ve folik asit de ihtiva eder. Kullanım Şekli  Sebze, tavuk, balık çorbalarında, et soslarında (barbekü), çiğ köfte, kısır, et ve sebzeli yemeklerde, her türlü soslu et yemeklerinde, zeytinyağlı ve etli dolmalarda, şarküteride kullanılır. Ürün Özelliği Yeşil Karabiber 500 Gr..

110,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script