Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Zencefil

Toz Zencefil 1 kg Genel Özellikler Toz zencefil, kök halindeki zencefil kurutularak toz haline getirilir. Toz zencefil tazesinden daha yoğun aromalı olur. Taze zencefilin tüm yararlı etkilerinden, kurutularak toz haline getirilmiş zencefilden yararlanabilirsiniz. Kökleri toprak içinde gelişen bitkinin bu nedenle bünyesindeki uçucu maddeler kaybolmaz ve sağlık açısından oldukça yararlı olur. Toz zencefil aynı tazesi gibi insan sağlığına çok faydalıdır. Bu yüzden uzmanlar tarafından tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanım Şekli  Zencefil çayı hazırlamak için zencefil tozunu kullanarak kaynamış su ekleyerek yapabilirsiniz. Balla karıştırarak macun şeklinde tüketebilirsiniz. Ürün Özelliği Toz Zencefil 1 kg..

36,00TL

Toz Zencefil 100 Gr Genel Özellikler Toz zencefil, kök halindeki zencefil kurutularak toz haline getirilir. Toz zencefil tazesinden daha yoğun aromalı olur. Taze zencefilin tüm yararlı etkilerinden, kurutularak toz haline getirilmiş zencefilden yararlanabilirsiniz. Kökleri toprak içinde gelişen bitkinin bu nedenle bünyesindeki uçucu maddeler kaybolmaz ve sağlık açısından oldukça yararlı olur. Toz zencefil aynı tazesi gibi insan sağlığına çok faydalıdır. Bu yüzden uzmanlar tarafından tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanım Şekli  Zencefil çayı hazırlamak için zencefil tozunu kullanarak kaynamış su ekleyerek yapabilirsiniz. Balla karıştırarak macun şeklinde tüketebilirsiniz. Ürün Özelliği Toz Zencefil 100 Gr..

5,40TL

Toz Zencefil 250 Gr Genel Özellikler Toz zencefil, kök halindeki zencefil kurutularak toz haline getirilir. Toz zencefil tazesinden daha yoğun aromalı olur. Taze zencefilin tüm yararlı etkilerinden, kurutularak toz haline getirilmiş zencefilden yararlanabilirsiniz. Kökleri toprak içinde gelişen bitkinin bu nedenle bünyesindeki uçucu maddeler kaybolmaz ve sağlık açısından oldukça yararlı olur. Toz zencefil aynı tazesi gibi insan sağlığına çok faydalıdır. Bu yüzden uzmanlar tarafından tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanım Şekli  Zencefil çayı hazırlamak için zencefil tozunu kullanarak kaynamış su ekleyerek yapabilirsiniz. Balla karıştırarak macun şeklinde tüketebilirsiniz. Ürün Özelliği Toz Zencefil 250 Gr..

11,30TL

Toz Zencefil 500 Gr Genel Özellikler Toz zencefil, kök halindeki zencefil kurutularak toz haline getirilir. Toz zencefil tazesinden daha yoğun aromalı olur. Taze zencefilin tüm yararlı etkilerinden, kurutularak toz haline getirilmiş zencefilden yararlanabilirsiniz. Kökleri toprak içinde gelişen bitkinin bu nedenle bünyesindeki uçucu maddeler kaybolmaz ve sağlık açısından oldukça yararlı olur. Toz zencefil aynı tazesi gibi insan sağlığına çok faydalıdır. Bu yüzden uzmanlar tarafından tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanım Şekli  Zencefil çayı hazırlamak için zencefil tozunu kullanarak kaynamış su ekleyerek yapabilirsiniz. Balla karıştırarak macun şeklinde tüketebilirsiniz. Ürün Özelliği Toz Zencefil 500 Gr..

19,50TL

Zencefil Tane 1 Kg                                          Genel Özellikler: Zencefil, tropikal iklim bölgesinde sonbahar aylarında yapraklarının kuruması ile birlikte solup dökülür ve köklerinin olgunluk aşamasına gelmesi ile de kökler çıkarılıp iyice yıkanır ve dış kabuğu da güzelce soyulduktan sonra soğuk suda bir kaç gün suyunun değiştirilerek bekletilmesi sağlanır. Bekleme süresi dolduktan sonra suyun içerisinden alınan soyulmuş zencefiller güneş altında kurutulmaya bırakılır. Zencefil bitkisi içerik olarak yani içeriğinde barındırmış olduğu maddeler açısından: Zencefil zingiboren, zingiberol maddesi, fellandron maddesi, bernoel maddesi, sineol sitrali maddesi ve uçucu yağlar ile yüksek miktarda nişasta içermektedir. Bu bitki yapışkan bir bitki sıvısı ve reçine açısından oldukça zengindir. Patatesimsi bir yapıya sahip olan bu bitki patateste bulunan maddelerin hemen hemen he..

50,00TL

Zencefil Tane 100 Gr                                          Genel Özellikler: Zencefil, tropikal iklim bölgesinde sonbahar aylarında yapraklarının kuruması ile birlikte solup dökülür ve köklerinin olgunluk aşamasına gelmesi ile de kökler çıkarılıp iyice yıkanır ve dış kabuğu da güzelce soyulduktan sonra soğuk suda bir kaç gün suyunun değiştirilerek bekletilmesi sağlanır. Bekleme süresi dolduktan sonra suyun içerisinden alınan soyulmuş zencefiller güneş altında kurutulmaya bırakılır. Zencefil bitkisi içerik olarak yani içeriğinde barındırmış olduğu maddeler açısından: Zencefil zingiboren, zingiberol maddesi, fellandron maddesi, bernoel maddesi, sineol sitrali maddesi ve uçucu yağlar ile yüksek miktarda nişasta içermektedir. Bu bitki yapışkan bir bitki sıvısı ve reçine açısından oldukça zengindir. Patatesimsi bir yapıya sahip olan bu bitki patateste bulunan maddelerin hemen hemen ..

7,20TL

Zencefil Tane 250 Gr                                          Genel Özellikler: Zencefil, tropikal iklim bölgesinde sonbahar aylarında yapraklarının kuruması ile birlikte solup dökülür ve köklerinin olgunluk aşamasına gelmesi ile de kökler çıkarılıp iyice yıkanır ve dış kabuğu da güzelce soyulduktan sonra soğuk suda bir kaç gün suyunun değiştirilerek bekletilmesi sağlanır. Bekleme süresi dolduktan sonra suyun içerisinden alınan soyulmuş zencefiller güneş altında kurutulmaya bırakılır. Zencefil bitkisi içerik olarak yani içeriğinde barındırmış olduğu maddeler açısından: Zencefil zingiboren, zingiberol maddesi, fellandron maddesi, bernoel maddesi, sineol sitrali maddesi ve uçucu yağlar ile yüksek miktarda nişasta içermektedir. Bu bitki yapışkan bir bitki sıvısı ve reçine açısından oldukça zengindir. Patatesimsi bir yapıya sahip olan bu bitki patateste bulunan maddelerin hemen hemen ..

15,00TL

Zencefil Tane 50 Gr                                          Genel Özellikler: Zencefil, tropikal iklim bölgesinde sonbahar aylarında yapraklarının kuruması ile birlikte solup dökülür ve köklerinin olgunluk aşamasına gelmesi ile de kökler çıkarılıp iyice yıkanır ve dış kabuğu da güzelce soyulduktan sonra soğuk suda bir kaç gün suyunun değiştirilerek bekletilmesi sağlanır. Bekleme süresi dolduktan sonra suyun içerisinden alınan soyulmuş zencefiller güneş altında kurutulmaya bırakılır. Zencefil bitkisi içerik olarak yani içeriğinde barındırmış olduğu maddeler açısından: Zencefil zingiboren, zingiberol maddesi, fellandron maddesi, bernoel maddesi, sineol sitrali maddesi ve uçucu yağlar ile yüksek miktarda nişasta içermektedir. Bu bitki yapışkan bir bitki sıvısı ve reçine açısından oldukça zengindir. Patatesimsi bir yapıya sahip olan bu bitki patateste bulunan maddelerin hemen hemen h..

4,00TL

Zencefil Tane 500 Gr                                          Genel Özellikler: Zencefil, tropikal iklim bölgesinde sonbahar aylarında yapraklarının kuruması ile birlikte solup dökülür ve köklerinin olgunluk aşamasına gelmesi ile de kökler çıkarılıp iyice yıkanır ve dış kabuğu da güzelce soyulduktan sonra soğuk suda bir kaç gün suyunun değiştirilerek bekletilmesi sağlanır. Bekleme süresi dolduktan sonra suyun içerisinden alınan soyulmuş zencefiller güneş altında kurutulmaya bırakılır. Zencefil bitkisi içerik olarak yani içeriğinde barındırmış olduğu maddeler açısından: Zencefil zingiboren, zingiberol maddesi, fellandron maddesi, bernoel maddesi, sineol sitrali maddesi ve uçucu yağlar ile yüksek miktarda nişasta içermektedir. Bu bitki yapışkan bir bitki sıvısı ve reçine açısından oldukça zengindir. Patatesimsi bir yapıya sahip olan bu bitki patateste bulunan maddelerin hemen hemen ..

26,00TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script