Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Propolis

Propolis Tozu Dökme 1 kg Genel Özellikler Propolis, yapışkan, reçinemsi bir maddedir. Bal arıları değişik bitkilerden toplayarak kovanlarına getirirler. Arılar kovanı dış etkenlerden, mikroorganizmalardan ve diğer zararlılardan korumak için üzerini propolisle kaplarlar. Arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen reçinemsi bir madde olan Propolis genellikle kayın, karaağaç ve kozalaklı ağaçlardan toplanır. Kullanım Şekli  Genel Kullanım amaçları için günlük doz olarak propolis ekstraktlarından 2 gram alınabilir. Çocuklar için ise 1-3 yaş arasında günlük doz 250 mg(Çay kaşığının 8'de 1'i)3-6 yaş arasında ise çay kaşığının dörtte biri (500 mg), 12 yaşına kadar günlük bir gram ve 12 yaşından büyüklerde ise yetişkin dozları kullanılabilir. Ürün Özelliği Propolis Tozu Dökme 1 kg..

672,00TL

Propolis Tozu Dökme 100 Gr Genel Özellikler Propolis, yapışkan, reçinemsi bir maddedir. Bal arıları değişik bitkilerden toplayarak kovanlarına getirirler. Arılar kovanı dış etkenlerden, mikroorganizmalardan ve diğer zararlılardan korumak için üzerini propolisle kaplarlar. Arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen reçinemsi bir madde olan Propolis genellikle kayın, karaağaç ve kozalaklı ağaçlardan toplanır. Kullanım Şekli  Genel Kullanım amaçları için günlük doz olarak propolis ekstraktlarından 2 gram alınabilir. Çocuklar için ise 1-3 yaş arasında günlük doz 250 mg(Çay kaşığının 8'de 1'i)3-6 yaş arasında ise çay kaşığının dörtte biri (500 mg), 12 yaşına kadar günlük bir gram ve 12 yaşından büyüklerde ise yetişkin dozları kullanılabilir. Ürün Özelliği Propolis Tozu Dökme 100 Gr..

100,80TL

Propolis Tozu Dökme 250 Gr Genel Özellikler Propolis, yapışkan, reçinemsi bir maddedir. Bal arıları değişik bitkilerden toplayarak kovanlarına getirirler. Arılar kovanı dış etkenlerden, mikroorganizmalardan ve diğer zararlılardan korumak için üzerini propolisle kaplarlar. Arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen reçinemsi bir madde olan Propolis genellikle kayın, karaağaç ve kozalaklı ağaçlardan toplanır. Kullanım Şekli  Genel Kullanım amaçları için günlük doz olarak propolis ekstraktlarından 2 gram alınabilir. Çocuklar için ise 1-3 yaş arasında günlük doz 250 mg(Çay kaşığının 8'de 1'i)3-6 yaş arasında ise çay kaşığının dörtte biri (500 mg), 12 yaşına kadar günlük bir gram ve 12 yaşından büyüklerde ise yetişkin dozları kullanılabilir. Ürün Özelliği Propolis Tozu Dökme 250 Gr..

210,00TL

Propolis Tozu Dökme 500 Gr Genel Özellikler Propolis, yapışkan, reçinemsi bir maddedir. Bal arıları değişik bitkilerden toplayarak kovanlarına getirirler. Arılar kovanı dış etkenlerden, mikroorganizmalardan ve diğer zararlılardan korumak için üzerini propolisle kaplarlar. Arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen reçinemsi bir madde olan Propolis genellikle kayın, karaağaç ve kozalaklı ağaçlardan toplanır. Kullanım Şekli  Genel Kullanım amaçları için günlük doz olarak propolis ekstraktlarından 2 gram alınabilir. Çocuklar için ise 1-3 yaş arasında günlük doz 250 mg(Çay kaşığının 8'de 1'i)3-6 yaş arasında ise çay kaşığının dörtte biri (500 mg), 12 yaşına kadar günlük bir gram ve 12 yaşından büyüklerde ise yetişkin dozları kullanılabilir. Ürün Özelliği Propolis Tozu Dökme 500 Gr..

364,00TL

Sepe Natural Propolis                                          Genel Özellikler: Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini eklemeleriyle ortaya çıkar. Antibiyotik olmadığı halde çok yüksek antibiyotik etkiler gösterebilmesi ve bu etkileri sadece enfeksiyona ya da hastalıklı dokuya yöneltmesi en dikkat çekici özelliklerindendir.   Kullanım Şekli: İçeriği: Propolis, reçineli ve mum kıvamında olan, arılar tarafından ağaçların tomurcuk ve kabuklarından toplanan bir maddedir. Rengi ve fiziksel özellikleri kaynağına göre değişmekte ve kovanda arılar tarafından çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Arı kovanı ve aynı zamanda insan ve hayvan sağlığı için de son derece önem taşımaktadır.   Ürün Özellikleri: Sepe Natural Propolis..

25,00TL

Propolis Likit 25 ml   Neden Sepe Natural Propolis Likit Ektraktı Kullanmanızı öneriyoruz ? Sepe Natural Likit Ekstraktı Propolisin özü yani ekstresinden üretilmektedir. İçeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Alkol ile ekstrasyon yapılmıştır.    Propolis Likit Ekstraktı Nedir ? Arılar tarafından üretildikten sonra içeriğinde bulunan etken maddenin kullanılması, yani özü veya ekstraktıdır.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Tercihen günde 3 defa 1 damla, bir bardak su ile birlikte yemek öncesi veya sonrası kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Propolis  Bitkinin Kullanılan Kısmı : Propolis Ambalajdaki Porsiyon Sayısı: 60 Porsiyon Ambalaj : 100 ml Amber Renkli Damlalıklı Cam Şişe, Kilitli Kapak ve Kutu Ambalaj Ölçü Detayları : 70 mm x 45 mm Ürün Formu : Likit Muhafaza Koşulları - Saklama Şekli : Anti-bakteriyel ve anti-mikrobiyel özelliğe sahip olan propolis oda sıcaklığında bozulmadan çok uzun süre..

39,00TL

Propolis Likit 100 ml   Neden Sepe Natural Propolis Extract Oral Liquid Kullanmanızı öneriyoruz ? Sepe Natural Propolis Extract Oral Liquid, Propolisin özü yani ekstresinden üretilmektedir. Kesinlikle alkol içermez. Her şişe içerisinde 3000 mgr. Propolis Ekstraktı. İçeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Saf olarak ithal edilen kaliteli ekstre (extract) hammadde kullanılmıştır.  Propolis Exctract Nedir ? Arılar tarafından üretildikten sonra içeriğinde bulunan etken maddenin işlem yapılması sonucu toplanarak kullanılması, yani Propolis'in özü veya ekstresidir.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Yetişkinler için, iyice çalkalandıktan sonra günde 10 ml (300 mg.), çocuklar için günde 5 ml (150 mg.) tercihen akșam yatmadan önce kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Propolis  Bitkinin Kullanılan Kısmı : Propolis Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : 100ml şişe.  Ambalaj Ö..

18,00TL

Propolis Kids Sepe Natural Propolis Extract Kids Oral Liquid, Propolisin özü yani ekstresinden üretilmektedir. Alkol içermez. Her ampul içerisinde 150 mgr. Propolis Ekstraktı, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin B9, Vitamin B12, Kalsiyum, Çinko gibi Vitamin ve Mineraller ilave edilmiş ve çocukların kolayca içebilmesi içi tatlandırılmıştır. İçeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Saf olarak ithal edilen kaliteli ekstre (extract) hammadde kullanılmıştır.  Kullanım Önerisi Çocuklar için günde 1 ampül 10 ml, yetişkinler için günde 2 ampül 20 ml kullanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce ampulü iyice çalkalayınız. Ambalaj içinde strafor gözünde bulunan pipetlerden 1 tanesini kullanarak pipeti kapak ortasından şişenin içine doğru itme sureti ile pipet kapağı delecek ve şişe içine girecektir. Pipeti emerek ampul içinde bulunan ürünü tüketebilirsiniz. Yeni tip ambalajlarımız içinde pipet bulunmamaktadır. Kapak kısmınd..

28,00TL

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script