Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Likit Propolis

Sepe Natural Propolis                                          Genel Özellikler: Arıların değişik bitki ve ağaç kabuklarını çiğneyerek elde ettikleri macuna bazı enzimlerini eklemeleriyle ortaya çıkar. Antibiyotik olmadığı halde çok yüksek antibiyotik etkiler gösterebilmesi ve bu etkileri sadece enfeksiyona ya da hastalıklı dokuya yöneltmesi en dikkat çekici özelliklerindendir.   Kullanım Şekli: İçeriği: Propolis, reçineli ve mum kıvamında olan, arılar tarafından ağaçların tomurcuk ve kabuklarından toplanan bir maddedir. Rengi ve fiziksel özellikleri kaynağına göre değişmekte ve kovanda arılar tarafından çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Arı kovanı ve aynı zamanda insan ve hayvan sağlığı için de son derece önem taşımaktadır.   Ürün Özellikleri: Sepe Natural Propolis..

25,00TL

Propolis Likit 100 ml   Neden Sepe Natural Propolis Extract Oral Liquid Kullanmanızı öneriyoruz ? Sepe Natural Propolis Extract Oral Liquid, Propolisin özü yani ekstresinden üretilmektedir. Kesinlikle alkol içermez. Her şişe içerisinde 3000 mgr. Propolis Ekstraktı. İçeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Saf olarak ithal edilen kaliteli ekstre (extract) hammadde kullanılmıştır.  Propolis Exctract Nedir ? Arılar tarafından üretildikten sonra içeriğinde bulunan etken maddenin işlem yapılması sonucu toplanarak kullanılması, yani Propolis'in özü veya ekstresidir.   Kullanım Önerisi - Nasıl Kullanılır Yetişkinler için, iyice çalkalandıktan sonra günde 10 ml (300 mg.), çocuklar için günde 5 ml (150 mg.) tercihen akșam yatmadan önce kullanılması tavsiye edilir. Ürün Hakkında Kullanılan Bitkinin Latince Adı : Propolis  Bitkinin Kullanılan Kısmı : Propolis Ambalajdaki Porsiyon Sayısı : 10 Porsiyon Ambalaj : 100ml şişe.  Ambalaj Ö..

18,00TL

Propolis Kids Sepe Natural Propolis Extract Kids Oral Liquid, Propolisin özü yani ekstresinden üretilmektedir. Alkol içermez. Her ampul içerisinde 150 mgr. Propolis Ekstraktı, Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B1, Vitamin B9, Vitamin B12, Kalsiyum, Çinko gibi Vitamin ve Mineraller ilave edilmiş ve çocukların kolayca içebilmesi içi tatlandırılmıştır. İçeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Saf olarak ithal edilen kaliteli ekstre (extract) hammadde kullanılmıştır.  Kullanım Önerisi Çocuklar için günde 1 ampül 10 ml, yetişkinler için günde 2 ampül 20 ml kullanılması tavsiye edilir. Kullanmadan önce ampulü iyice çalkalayınız. Ambalaj içinde strafor gözünde bulunan pipetlerden 1 tanesini kullanarak pipeti kapak ortasından şişenin içine doğru itme sureti ile pipet kapağı delecek ve şişe içine girecektir. Pipeti emerek ampul içinde bulunan ürünü tüketebilirsiniz. Yeni tip ambalajlarımız içinde pipet bulunmamaktadır. Kapak kısmınd..

28,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script