Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Bal

..

70,00TL

..

10,50TL

..

18,00TL

..

35,00TL

..

55,00TL

..

95,00TL

..

50,00TL

..

22,50TL

Çam Balı 480 gram - Forest Pine Tree Honey 480 grams   Neden Sepe Natural Çam Balı öneriyoruz ? Çam Balı, arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Çam Balı, arıların çam ağaçları arasında uçarak, çam ağaçları üzerinde bulunan Basra (balsıra) böceğinin salgıladığı sıvının arılar tarafından toplanarak bala dönüştürülmesi sonucu üretilen balı temsil etmektedir. Çam balı genellikle Muğla, Marmaris, Fethiye gibi yörelerde üretilmektedir. Firmamız sattığı balın kesinlikle Çam balı olduğunu garanti etmektedir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Çam Balı Nedir ? Çam Balı, arıların çam ağaçları arasında uçarak, çam ağaçları üzerinde bulunan Basra (balsıra) böceğinin salgıladığı sıvının arılar tarafından toplanarak bala dönüştürülmesi sonucu üretilen bala verilen isimdir. Ürün Hakkında Ambalaj : 380 cc'lik Cam Kavanoz  Ambalaj Ölçü Detayları : 110 mm x 62 m..

15,00TL

Organik Çam Balı 850 gram - Organic Forest Pine Tree Honey 850 grams   Neden Sepe Natural Organik Çam Balı öneriyoruz ? Organik Çam Balı, arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Çam Balı, arıların çam ağaçları arasında uçarak, çam ağaçları üzerinde bulunan Basra (basıra) böceğinin salgıladığı sıvının arılar tarafından toplanarak bala dönüştürülmesi sonucu üretilen balı temsil etmektedir. Çam balı genellikle Muğla, Marmaris, Fethiye gibi yörelerde üretilmektedir. Firmamız sattığı balın kesinlikle Çam balı olduğunu garanti etmektedir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Çam Balı Nedir ? Çam Balı, arıların çam ağaçları arasında uçarak, çam ağaçları üzerinde bulunan Basra (basıra) böceğinin salgıladığı sıvının arılar tarafından toplanarak bala dönüştürülmesi sonucu üretilen bala verilen isimdir. Ürün Hakkında  Ambalaj : 660 cc'lik Cam Kavanoz  Amb..

25,00TL

Çiçek Balı  480 gram - Flower Honey 480 grams   Neden Sepe Natural Çiçek Balı öneriyoruz ? Çiçek Balı, arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Çiçek Balı, arıların kilometrelerce uçması, binlerce çiçeği konarak nektarlarını alması sonucu üretilen balı temsil etmektedir. Çiçek balında balın hangi çiçeklerden elde edildiğini öğrenmek için Ege Üniversitesine Polen tür analizi ayrıca yaptırılmaktadır. Polen tür analizi sonucu, içeriğinde değişik çiçeklerin polen türleri bulunması halinde o bala Çiçek Balı ismi verilmektedir. Firmamız sattığı balın kesinlikle çiçek balı olduğunu garanti etmektedir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Çiçek Balı Nedir ? Arıların çok çeşitli çiçeklerde bulunan nektarlar ile ürettiği bala verilen isimdir.  Ürün Hakkında Ambalaj : 380 cc'lik Cam Kavanoz Ambalaj Ölçü Detayları : 110 mm x 62 mm  Ürün Formu : 100 % D..

15,00TL

Çiçek Balı  850 gram - Flower Honey 850 grams   Neden Sepe Natural Çiçek Balı öneriyoruz ? Çiçek Balı, arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Çiçek Balı, arıların kilometrelerce uçması, binlerce çiçeği konarak nektarlarını alması sonucu üretilen balı temsil etmektedir. Çiçek balında balın hangi çiçeklerden elde edildiğini öğrenmek için Ege Üniversitesine Polen tür analizi ayrıca yaptırılmaktadır. Polen tür analizi sonucu, içeriğinde değişik çiçeklerin polen türleri bulunması halinde o bala Çiçek Balı ismi verilmektedir. Firmamız sattığı balın kesinlikle çiçek balı olduğunu garanti etmektedir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Çiçek Balı Nedir ? Arıların çok çeşitli çiçeklerde bulunan nektarlar ile ürettiği bala verilen isimdir.  Ürün Hakkında  Ambalaj : 660 cc'lik Cam Kavanoz Ambalaj Ölçü Detayları : 138 mm x 86 mm Ürün Formu : 100 % D..

25,00TL

Geven Çiçeği Balı 850 gram - Astragalus Flower Honey 850 grams   Neden Sepe Natural Geven Süzme Balı öneriyoruz ? Geven Balı, arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Geven Balı, Geven çiçeklerinin bulunduğu yörelerde üretilen balı temsil etmektedir. Balın Geven çiçeklerinden elde edildiğini öğrenmek için Ege Üniversitesine Polen tür analizi ayrıca yaptırılmaktadır. Polen tür analizi sonucu, içeriğinde %70 üzerinde adı geçen polen türü bulunması halinde o bala isim verilmektedir. Bu durumda içeriğinde en az %70 Geven çiçeği Polen türü olmalı ve firmamız bunu garanti etmektedir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Geven Süzme Balı Nedir ? Geven çiçeklerinden üretilen bala verilen isimdir. Arılar geven çiçeklerindeki nektardan balı alarak üretirler. Ürün Hakkında  Ambalaj : 660 cc'lik Cam Kavanoz  Ambalaj Ölçü Detayları : 138 mm x 86 mm  Ürü..

35,00TL

Hayıt Çiçeği Balı 850 gram - Chaste Flower Honey 850 grams gr   Neden Sepe Natural Hayıt Süzme Balı öneriyoruz ? Hayıt Balı, arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Hayıt Balı, Hayıt çiçeklerinin bulunduğu yörelerde üretilen balı temsil etmektedir. Balın Hayıt çiçeklerinden elde edildiğini öğrenmek için Ege Üniversitesine Polen tür analizi ayrıca yaptırılmaktadır. Polen tür analizi sonucu, içeriğinde %70 üzerinde adı geçen polen türü bulunması halinde o bala isim verilmektedir. Bu durumda içeriğinde en az %70 Hayıt çiçeği Polen türü olmalı ve firmamız bunu garanti etmektedir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Hayıt Süzme Balı Nedir ? Dere kenarlarında bulunan Hayıt çiçeklerinden üretilen bala verilen isimdir.  Ürün Hakkında  Ambalaj : 660 cc'lik Cam Kavanoz  Ambalaj Ölçü Detayları : 138 mm x 86 mm  Ürün Formu : 100 % Doğal baldır. ..

35,00TL

Tabii Petekten Süzme Çiçek Balı 480 gram Flower Honey From Natural Honeycomb 480 grams   Neden Sepe Natural Tabii Petek Süzme Balı öneriyoruz ? Tabii Petek Süzme Balda, petek dahil ürünün tamamı arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Tabii Petek Bal, halk arasında Karakovan balı olarak bilinmektedir. Karakovan balının tabaklara konması sırasında akan balın cam kavanozlara doldurulmuş halidir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Tabii Petek Süzme Balı Nedir ? Halk arasında Karakovan balı olarak bilinen balın süzmesidir. Bu Çam Balı veya Çiçek Balı olabilir.Tabii Petekli Baldan Süzdürülerek Elde Edilmiştir. Ürün Hakkında Ambalaj : 380 cc'lik Cam Kavanoz Ambalaj Ölçü Detayları : 110 mm x 62 mm Ürün Formu : 100 % Doğal baldır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi (glukoz, früktoz vb.) bulunmaz. Tüm Bal Çeşitlerinin Genel Muhafaza Koşulları : Oda sıcaklığında 18..

35,00TL

Tabii Petekten Süzme Çiçek Balı 850 gram Flower Honey From Natural Honeycomb 850 grams   Neden Sepe Natural Tabii Petek Süzme Balı öneriyoruz ? Tabii Petek Süzme Balda, petek dahil ürünün tamamı arı tarafından doğal olarak üretilmiştir. Tabii Petek Bal, halk arasında Karakovan balı olarak bilinmektedir. Karakovan balının tabaklara konması sırasında akan balın cam kavanozlara doldurulmuş halidir.Sitemizden ürün satın almanız halinde Bal kavanozlarımız sevkiyat esnasında kırılmaması için özel olarak koruyucular ile iyi bir şekilde paketlenmektedir.   Tabii Petek Süzme Balı Nedir ? Halk arasında Karakovan balı olarak bilinen balın süzmesidir. Bu Çam Balı veya Çiçek Balı olabilir. Ürün Hakkında Ambalaj : 660 cc'lik Cam Kavanoz Ambalaj Ölçü Detayları : 138 mm x 86 mm Ürün Formu : 100 % Doğal baldır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi (glukoz, früktoz vb.) bulunmaz.Petekli Baldan Süzdürülerek Elde Edilmiştir Tüm Bal Çeşitlerinin Genel Muhafaza Koşulları : Oda sıcaklığında 18-24 Der..

60,00TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 37 (3 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script