0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Pekmez Grubu  

Adıyaman Beyaz Dut Özü 300 gr. Atışeri Ürün Özelliği Kalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitamini yönünden zengindir. Özel Üretim Tekniği ile üretilen Adıyamanın Dut  İnfüzyonu  Vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir ürünüdür. Üretilirken kesinlikle direk ateşe maruz kalmamaktadır.  Direk ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır. Nasıl Kullanılır Sabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir. Ürün Özelliği Adıyaman Beyaz Dut Özü 300 gr. Atışeri..

9,00TL

Adıyaman Beyaz Dut Özü 670 gr. Atışeri Ürün Özelliği Kalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitamini yönünden zengindir. Özel Üretim Tekniği ile üretilen Adıyamanın Dut  İnfüzyonu  Vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir ürünüdür. Üretilirken kesinlikle direk ateşe maruz kalmamaktadır.  Direk ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır. Nasıl Kullanılır Sabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir. Ürün Özelliği Adıyaman Beyaz Dut Özü 670 gr. Atışeri..

17,50TL

..

16,00TL

Andız Pekmezi 450Gr Naturlife                                          Genel Özellikler: ANDIZ bir çam cinsidir. Akdeniz iklimi olan ve özellikle Toros dağları etrafında yer alan il ve ilçelerimizde sıklık ile gözüken bir ağaçtır. Özellikle Anamur, Mersin, Tarsus, Kozan, Gülnar, Aladağlarda sıklık ile görünür. Andızın meyveleri ekim aylarında olgunlaşır ve ortalama fındık büyüklü kadar olurlar. Olgunlaşan bu kozaklar esansiyel yağ asitleri bakımdan çok zengin içeriğe sahiptir. İçerisindeki barındırdığı esansiyel yağ asitleri sayesinde antioksidan özelliğe sahiptir. Andız pekmezin tadı biraz acımsı olsa da bir şifa kaynağıdır.   Kullanım Şekli: Çocuklara sabah ve akşam bir tatlı kaşı erişkinlere ise sabah ve akşam bir çorba kaşığı tüketilmesi uygundur.   Ürün Özellikleri: Andız Pekmezi 450 Gr Naturlife..

12,00TL

..

22,00TL

..

12,00TL

..

20,00TL

..

10,80TL

..

7,25TL

Karaüzüm Özü 300 gr. Atışeri Ürün Özelliği Siyah Üzüm çekirdeği antioksidandır. Üzüm çekirdeği özütü flavonoid denilen vitamin benzeri grupta, oligomerik protoantosiyanidin maddelerini içerir. Siyah Üzüm çekirdeğinin antioksidan özellikleri, antioksidan vitaminler olan C vitamininden 20 kat ve E vitamininden ise 50 kat daha fazladır. Nasıl Kullanılır Aç karına 2 tatlı kaşığı yenilir ve ortalama dört aylık kür şeklinde devam edilir. Ürün Özelliği Karaüzüm Özü 300 gr. Atışeri..

12,50TL

Karaüzüm Özü 670 gr. Atışeri Ürün Özelliği Siyah Üzüm çekirdeği antioksidandır. Üzüm çekirdeği özütü flavonoid denilen vitamin benzeri grupta, oligomerik protoantosiyanidin maddelerini içerir. Siyah Üzüm çekirdeğinin antioksidan özellikleri, antioksidan vitaminler olan C vitamininden 20 kat ve E vitamininden ise 50 kat daha fazladır. Nasıl Kullanılır Aç karına 2 tatlı kaşığı yenilir ve ortalama dört aylık kür şeklinde devam edilir. Ürün Özelliği Karaüzüm Özü 670 gr. Atışeri..

20,00TL

..

15,90TL

Keçiboynuzu Özü 700 Gr Naturlife                                          Genel Özellikler: Keçiboynuzu sağlık açısından oldukça ileri düzeyde bir meyvedir ve bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Yoğun bir lif kaynağıdır. Kalsiyum bakımından süte nazaran  % 300 kat daha zengindir.   Kullanım Şekli: Günde bir tatlı kaşığı yenilir.   Ürün Özellikleri: Keçiboynuzu Özü 700 Gr Naturlife..

25,00TL

Keçiboynuzu Özü Soğuk Sıkım 700 Gr Aşuroğlu                                          Genel Özellikler: Keçiboynuzu sağlık açısından oldukça ileri düzeyde bir meyvedir ve bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Yoğun bir lif kaynağıdır. Kalsiyum bakımından süte nazaran  % 300 kat daha zengindir.   Kullanım Şekli: Günde bir tatlı kaşığı yenilir.   Ürün Özellikleri: Keçiboynuzu Özü Soğuk Sıkım 700 Gr Aşuroğlu..

25,00TL

Mersin ziraat Tahin 345 gr. Atışeri Ürün Özelliği Susamın değişik işlemlere tutulması ve ezilmesi sureti ile tahin elde edilmektedir. E, C ve B vitaminleri içermektedir. Fosfor, kalsiyum, demir ile B1 vitamini ve lif kaynağıdır. Nasıl Kullanılır Pekmez ile karıştırılıp yenilebileceği gibi sade olarak da tüketilebilir. Ürün Özelliği Mersin ziraat Tahin 345 gr. Atışeri..

9,90TL

..

20,00TL

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script