0232 364 26 46 | 0552 204 02 39 | info@aktardiyari.com

Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Pekmez Grubu  

Adıyaman Beyaz Dut Özü 300 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiKalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitamini yönünden zengindir. Özel Üretim Tekniği ile üretilen Adıyamanın Dut  İnfüzyonu  Vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir ürünüdür. Üretilirken kesinlikle direk ateşe maruz kalmamaktadır.  Direk ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır.Nasıl KullanılırSabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir.Ürün ÖzelliğiAdıyaman Beyaz Dut Özü 300 gr. Atışeri..

9,00TL

Adıyaman Beyaz Dut Özü 670 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiKalsiyum, demir, B1, B2 ve C vitamini yönünden zengindir. Özel Üretim Tekniği ile üretilen Adıyamanın Dut  İnfüzyonu  Vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir ürünüdür. Üretilirken kesinlikle direk ateşe maruz kalmamaktadır.  Direk ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır.Nasıl KullanılırSabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir.Ürün ÖzelliğiAdıyaman Beyaz Dut Özü 670 gr. Atışeri..

17,50TL

Andız Pekmezi 450Gr Naturlife                                          Genel Özellikler: ANDIZ bir çam cinsidir. Akdeniz iklimi olan ve özellikle Toros dağları etrafında yer alan il ve ilçelerimizde sıklık ile gözüken bir ağaçtır. Özellikle Anamur, Mersin, Tarsus, Kozan, Gülnar, Aladağlarda sıklık ile görünür. Andızın meyveleri ekim aylarında olgunlaşır ve ortalama fındık büyüklü kadar olurlar. Olgunlaşan bu kozaklar esansiyel yağ asitleri bakımdan çok zengin içeriğe sahiptir. İçerisindeki barındırdığı esansiyel yağ asitleri sayesinde antioksidan özelliğe sahiptir. Andız pekmezin tadı biraz acımsı olsa da bir şifa kaynağıdır.   Kullanım Şekli: Çocuklara sabah ve akşam bir tatlı kaşı erişkinlere ise sabah ve akşam bir çorba kaşığı tüketilmesi uygundur.   Ürün Özellikleri: Andız Pekmezi 450 Gr Naturlife..

12,00TL

Karaüzüm Özü 300 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiSiyah Üzüm çekirdeği antioksidandır. Üzüm çekirdeği özütü flavonoid denilen vitamin benzeri grupta, oligomerik protoantosiyanidin maddelerini içerir. Siyah Üzüm çekirdeğinin antioksidan özellikleri, antioksidan vitaminler olan C vitamininden 20 kat ve E vitamininden ise 50 kat daha fazladır.Nasıl KullanılırAç karına 2 tatlı kaşığı yenilir ve ortalama dört aylık kür şeklinde devam edilir.Ürün ÖzelliğiKaraüzüm Özü 300 gr. Atışeri..

12,50TL

Karaüzüm Özü 670 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiSiyah Üzüm çekirdeği antioksidandır. Üzüm çekirdeği özütü flavonoid denilen vitamin benzeri grupta, oligomerik protoantosiyanidin maddelerini içerir. Siyah Üzüm çekirdeğinin antioksidan özellikleri, antioksidan vitaminler olan C vitamininden 20 kat ve E vitamininden ise 50 kat daha fazladır.Nasıl KullanılırAç karına 2 tatlı kaşığı yenilir ve ortalama dört aylık kür şeklinde devam edilir.Ürün ÖzelliğiKaraüzüm Özü 670 gr. Atışeri..

20,00TL

Keçiboynuzu Özü 700 Gr Naturlife                                          Genel Özellikler: Keçiboynuzu sağlık açısından oldukça ileri düzeyde bir meyvedir ve bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Yoğun bir lif kaynağıdır. Kalsiyum bakımından süte nazaran  % 300 kat daha zengindir.   Kullanım Şekli: Günde bir tatlı kaşığı yenilir.   Ürün Özellikleri: Keçiboynuzu Özü 700 Gr Naturlife..

25,00TL

Mersin ziraat Tahin 345 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiSusamın değişik işlemlere tutulması ve ezilmesi sureti ile tahin elde edilmektedir. E, C ve B vitaminleri içermektedir. Fosfor, kalsiyum, demir ile B1 vitamini ve lif kaynağıdır.Nasıl KullanılırPekmez ile karıştırılıp yenilebileceği gibi sade olarak da tüketilebilir.Ürün ÖzelliğiMersin ziraat Tahin 345 gr. Atışeri..

9,90TL

Organik Portakallı Soğuk Pres Keçiboynuzu Inf. 300 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiKeçiboynuzu, karbonhidrat, yağlar ve sodyum açısından zengindir. Aynı zamanda A ve C vitamini açısından da zengin sayılır. Selenyum, potasyum, magnezyum başta olmak üzere birçok mineral ve element içerir. İçerdiği element ve vitaminler yardımıyla sağlığa katkı sağlar. ,portakal aroması ile içimi eğlencelidir.Nasıl KullanılırSabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir.Ürün ÖzelliğiOrganik Portakallı Soğukpres Keçiboynuzu Inf. 300 gr. Atışeri..

12,50TL

Organik Portakallı Soğuk Pres Keçiboynuzu İnf. 670 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiKeçiboynuzu, karbonhidrat, yağlar ve sodyum açısından zengindir. Aynı zamanda A ve C vitamini açısından da zengin sayılır. Selenyum, potasyum, magnezyum başta olmak üzere birçok mineral ve element içerir. İçerdiği element ve vitaminler yardımıyla sağlığa katkı sağlar. Portakal aroması ile içimi eğlencelidir.Nasıl KullanılırSabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir.Ürün ÖzelliğiOrganik Portakallı Soğuk Pres Keçiboynuzu İnf. 670 gr. Atışeri..

20,00TL

Organik Soğuk Pres Keçiboynuzu infüzyonu 300 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiKeçiboynuzu, karbonhidrat, yağlar ve sodyum açısından zengindir. Aynı zamanda A ve C vitamini açısından da zengin sayılır. Selenyum, potasyum, magnezyum başta olmak üzere birçok mineral ve element içerir. İçerdiği element ve vitaminler yardımıyla sağlığa katkı sağlar.Nasıl KullanılırSabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir.Ürün ÖzelliğiOrganik Soğuk Pres Keçiboynuzu infüzyonu 300 gr. Atışeri..

10,90TL

Organik Portakallı Soğuk Pres Keçiboynuzu İnf. 670 gr. AtışeriÜrün ÖzelliğiKeçiboynuzu, karbonhidrat, yağlar ve sodyum açısından zengindir. Aynı zamanda A ve C vitamini açısından da zengin sayılır. Selenyum, potasyum, magnezyum başta olmak üzere birçok mineral ve element içerir. İçerdiği element ve vitaminler yardımıyla sağlığa katkı sağlar. Portakal aroması ile içimi eğlencelidir.Nasıl KullanılırSabah akşam yarım kahve fincanı içilerek tüketilebilir.Ürün ÖzelliğiOrganik Portakallı Soğuk Pres Keçiboynuzu İnf. 670 gr. Atışeri..

19,90TL

Harnup Pekmezi                                         Genel Özellikler: *Sütün üç katı kalsiyum içerir. E vitaminince zengindir.halk dilinde keçiboynuzu olarak bilinen harnupun, sağlıklı ve doğal beslenme açısından oldukça büyük önemi vardır ve içeriğinde çok az miktarda yağ barındırmasından dolayı kalori değeri de oldukça düşüktür. Kalori düşüklüğü ise kilo sorunu olanlar için büyük bir üstünlük sağlamaktadır. Zira bu sebeple kilo alırım düşüncesi ile korkarak keçi boynuzu pekmezini tüketmekten kaçınan kişilerde iç huzuruyla bu şifalı pekmezi tüketerek faydalarından yararlanabilirler.   Kullanım Şekli: Günde bir tatlı kaşığı yenilir.   Ürün Özellikleri: Harnup Pekmezi..

16,00TL

Taç Harnup (Keçiboynuzu) Pekmezi 820gr
%44 İndirim

..

18,50TL

10,90TL

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121