Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Andız Kökü

Andız Kökü Dökme 1 kg Genel Özellikler Bileşikgillerden; nemli yerlerde yetişen, 1 metre kadar sapı olan, bir çeşit ottur. Yaprakları büyük, yumuşak ve yuvarlaktır. Çiçekleri sarı renkte olup, acı ve kokuludur. Kökü kalındır. Meyveleri küçük fıstık kozalağına benzer. andız Otu kökü Inula helenium 2 metreye kadar uzayabilen, geniş ve yumuşak yapraklı, çok yıllık, otsu bir bitkidir. Sulak ve rutubetli yerlerde yetişir. Çiçeklerinin başı sarı saçaklar halindedir. Tadı acı, kokusu güçlüdür. İçerisinde inulin adlı madde ve meyve şekeri bulunur. Andızın bileşiminde reçine, uçucu yağ, fenol türevleri, kadinen vetriterpen bulunur. Kökteyse saponin ve inülin vardır. Kullanım Şekli  Andız otunun kökleri doğranıp suda kaynatılarak çay yapılabilir. Ürün ÖzelliğiAndız Kökü Dökme 1 Kg..

126,00TL

Andız Kökü Dökme 100 Gr Genel Özellikler Bileşikgillerden; nemli yerlerde yetişen, 1 metre kadar sapı olan, bir çeşit ottur. Yaprakları büyük, yumuşak ve yuvarlaktır. Çiçekleri sarı renkte olup, acı ve kokuludur. Kökü kalındır. Meyveleri küçük fıstık kozalağına benzer. andız Otu kökü Inula helenium 2 metreye kadar uzayabilen, geniş ve yumuşak yapraklı, çok yıllık, otsu bir bitkidir. Sulak ve rutubetli yerlerde yetişir. Çiçeklerinin başı sarı saçaklar halindedir. Tadı acı, kokusu güçlüdür. İçerisinde inulin adlı madde ve meyve şekeri bulunur. Andızın bileşiminde reçine, uçucu yağ, fenol türevleri, kadinen vetriterpen bulunur. Kökteyse saponin ve inülin vardır. Kullanım Şekli  Andız otunun kökleri doğranıp suda kaynatılarak çay yapılabilir. Ürün Özelliği Andız Kökü Dökme 100 Gr..

18,90TL

Andız Kökü Dökme 250 Gr Genel Özellikler Bileşikgillerden; nemli yerlerde yetişen, 1 metre kadar sapı olan, bir çeşit ottur. Yaprakları büyük, yumuşak ve yuvarlaktır. Çiçekleri sarı renkte olup, acı ve kokuludur. Kökü kalındır. Meyveleri küçük fıstık kozalağına benzer. andız Otu kökü Inula helenium 2 metreye kadar uzayabilen, geniş ve yumuşak yapraklı, çok yıllık, otsu bir bitkidir. Sulak ve rutubetli yerlerde yetişir. Çiçeklerinin başı sarı saçaklar halindedir. Tadı acı, kokusu güçlüdür. İçerisinde inulin adlı madde ve meyve şekeri bulunur. Andızın bileşiminde reçine, uçucu yağ, fenol türevleri, kadinen vetriterpen bulunur. Kökteyse saponin ve inülin vardır. Kullanım Şekli  Andız otunun kökleri doğranıp suda kaynatılarak çay yapılabilir. Ürün Özelliği Andız Kökü Dökme 250 Gr..

39,40TL

Andız Kökü Dökme 500 Gr Genel Özellikler Bileşikgillerden; nemli yerlerde yetişen, 1 metre kadar sapı olan, bir çeşit ottur. Yaprakları büyük, yumuşak ve yuvarlaktır. Çiçekleri sarı renkte olup, acı ve kokuludur. Kökü kalındır. Meyveleri küçük fıstık kozalağına benzer. andız Otu kökü Inula helenium 2 metreye kadar uzayabilen, geniş ve yumuşak yapraklı, çok yıllık, otsu bir bitkidir. Sulak ve rutubetli yerlerde yetişir. Çiçeklerinin başı sarı saçaklar halindedir. Tadı acı, kokusu güçlüdür. İçerisinde inulin adlı madde ve meyve şekeri bulunur. Andızın bileşiminde reçine, uçucu yağ, fenol türevleri, kadinen vetriterpen bulunur. Kökteyse saponin ve inülin vardır. Kullanım Şekli  Andız otunun kökleri doğranıp suda kaynatılarak çay yapılabilir. Ürün Özelliği Andız Kökü Dökme 500 Gr..

68,30TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script