Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Aslan Pençesi

Aslan Pençesi 1 Kg                                          Genel Özellikler:  Çiçek kısımları yıldızı andıran şekildedir ve yeşile yakın bir renktedir. Mart ve Temmuz arasında toplanarak bitki kurutulur ve yıl boyunca kullanılabilir. Selüloz, yağ asitleri, protein gibi bileşenler bakımından zengin içeriğe sahiptir.    Kullanım Şekli: Aslanpençesi çayını hazırlamak için 2 bardak kaynamış suya 3 gram kurutulmuş aslanpençesi eklemeniz yeterli olacaktır. Demlenmesini için kabın ağzı kapalı şekilde 10 dakika bekletin. Süzdükten sonra balla tatlandırarak içebilirsiniz.    Ürün Özellikleri: Aslan Pençesi 1 Kg ..

48,00TL

Aslan Pençesi 100 Gr                                          Genel Özellikler:  Çiçek kısımları yıldızı andıran şekildedir ve yeşile yakın bir renktedir. Mart ve Temmuz arasında toplanarak bitki kurutulur ve yıl boyunca kullanılabilir. Selüloz, yağ asitleri, protein gibi bileşenler bakımından zengin içeriğe sahiptir.    Kullanım Şekli: Aslanpençesi çayını hazırlamak için 2 bardak kaynamış suya 3 gram kurutulmuş aslanpençesi eklemeniz yeterli olacaktır. Demlenmesini için kabın ağzı kapalı şekilde 10 dakika bekletin. Süzdükten sonra balla tatlandırarak içebilirsiniz.    Ürün Özellikleri: Aslan Pençesi 100 Gr..

6,30TL

Aslan Pençesi 250 Gr                                          Genel Özellikler:  Çiçek kısımları yıldızı andıran şekildedir ve yeşile yakın bir renktedir. Mart ve Temmuz arasında toplanarak bitki kurutulur ve yıl boyunca kullanılabilir. Selüloz, yağ asitleri, protein gibi bileşenler bakımından zengin içeriğe sahiptir.    Kullanım Şekli: Aslanpençesi çayını hazırlamak için 2 bardak kaynamış suya 3 gram kurutulmuş aslanpençesi eklemeniz yeterli olacaktır. Demlenmesini için kabın ağzı kapalı şekilde 10 dakika bekletin. Süzdükten sonra balla tatlandırarak içebilirsiniz.    Ürün Özellikleri: Aslan Pençesi 250 Gr..

13,20TL

Aslan Pençesi 50 Gr                                          Genel Özellikler:  Çiçek kısımları yıldızı andıran şekildedir ve yeşile yakın bir renktedir. Mart ve Temmuz arasında toplanarak bitki kurutulur ve yıl boyunca kullanılabilir. Selüloz, yağ asitleri, protein gibi bileşenler bakımından zengin içeriğe sahiptir.    Kullanım Şekli: Aslanpençesi çayını hazırlamak için 2 bardak kaynamış suya 3 gram kurutulmuş aslanpençesi eklemeniz yeterli olacaktır. Demlenmesini için kabın ağzı kapalı şekilde 10 dakika bekletin. Süzdükten sonra balla tatlandırarak içebilirsiniz.    Ürün Özellikleri: Aslan Pençesi 50 Gr..

3,50TL

Aslan Pençesi 500 Gr                                          Genel Özellikler:  Çiçek kısımları yıldızı andıran şekildedir ve yeşile yakın bir renktedir. Mart ve Temmuz arasında toplanarak bitki kurutulur ve yıl boyunca kullanılabilir. Selüloz, yağ asitleri, protein gibi bileşenler bakımından zengin içeriğe sahiptir.    Kullanım Şekli: Aslanpençesi çayını hazırlamak için 2 bardak kaynamış suya 3 gram kurutulmuş aslanpençesi eklemeniz yeterli olacaktır. Demlenmesini için kabın ağzı kapalı şekilde 10 dakika bekletin. Süzdükten sonra balla tatlandırarak içebilirsiniz.    Ürün Özellikleri: Aslan Pençesi 500 Gr ..

22,80TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script