Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Atom Biber

Atom Biber 1 Kg                                          Genel Özellikler: Acının içeriğinde "kapsaisin" denilen bir madde vardır.Sadece ülkemizde değil Meksika, Hindistan gibi dünya ülkelerinin mutfaklarında da bolca kullanılan acı biberler birçok hastalığı da önler. B6, C ve E vitaminlerini içermesi sebebiyle de oldukça faydalıdır. Bazı insanlar ağızlarının yanmasından şikayet etse de bu şifalı biberleri tüketmekten geri kalmaz. Aynı zamanda acı günlük A vitamini kaynağı beta-karoten ve C vitamini ihtiyacımızın 2 katını karşılar. İçeriğinde bulunan lifler ise sağlığımızı olumlu yönde etkiler.   Kullanım Şekli: Yemeklerin tat ve lezzetini arttırmak amaçlı kullanılabilir.    Ürün Özellikleri: Atom Biber 1 Kg..

120,00TL

Atom Biber 100 Gr                                          Genel Özellikler: Acının içeriğinde "kapsaisin" denilen bir madde vardır.Sadece ülkemizde değil Meksika, Hindistan gibi dünya ülkelerinin mutfaklarında da bolca kullanılan acı biberler birçok hastalığı da önler. B6, C ve E vitaminlerini içermesi sebebiyle de oldukça faydalıdır. Bazı insanlar ağızlarının yanmasından şikayet etse de bu şifalı biberleri tüketmekten geri kalmaz. Aynı zamanda acı günlük A vitamini kaynağı beta-karoten ve C vitamini ihtiyacımızın 2 katını karşılar. İçeriğinde bulunan lifler ise sağlığımızı olumlu yönde etkiler.   Kullanım Şekli: Yemeklerin tat ve lezzetini arttırmak amaçlı kullanılabilir.    Ürün Özellikleri: Atom Biber 100 Gr..

18,00TL

Atom Biber 250 Gr                                          Genel Özellikler: Acının içeriğinde "kapsaisin" denilen bir madde vardır.Sadece ülkemizde değil Meksika, Hindistan gibi dünya ülkelerinin mutfaklarında da bolca kullanılan acı biberler birçok hastalığı da önler. B6, C ve E vitaminlerini içermesi sebebiyle de oldukça faydalıdır. Bazı insanlar ağızlarının yanmasından şikayet etse de bu şifalı biberleri tüketmekten geri kalmaz. Aynı zamanda acı günlük A vitamini kaynağı beta-karoten ve C vitamini ihtiyacımızın 2 katını karşılar. İçeriğinde bulunan lifler ise sağlığımızı olumlu yönde etkiler.   Kullanım Şekli: Yemeklerin tat ve lezzetini arttırmak amaçlı kullanılabilir.    Ürün Özellikleri: Atom Biber 250 Gr..

37,50TL

Atom Biber 50 Gr                                          Genel Özellikler: Acının içeriğinde "kapsaisin" denilen bir madde vardır.Sadece ülkemizde değil Meksika, Hindistan gibi dünya ülkelerinin mutfaklarında da bolca kullanılan acı biberler birçok hastalığı da önler. B6, C ve E vitaminlerini içermesi sebebiyle de oldukça faydalıdır. Bazı insanlar ağızlarının yanmasından şikayet etse de bu şifalı biberleri tüketmekten geri kalmaz. Aynı zamanda acı günlük A vitamini kaynağı beta-karoten ve C vitamini ihtiyacımızın 2 katını karşılar. İçeriğinde bulunan lifler ise sağlığımızı olumlu yönde etkiler.   Kullanım Şekli: Yemeklerin tat ve lezzetini arttırmak amaçlı kullanılabilir.    Ürün Özellikleri: Atom Biber 50 Gr..

10,00TL

Atom Biber 500 Gr                                          Genel Özellikler: Acının içeriğinde "kapsaisin" denilen bir madde vardır.Sadece ülkemizde değil Meksika, Hindistan gibi dünya ülkelerinin mutfaklarında da bolca kullanılan acı biberler birçok hastalığı da önler. B6, C ve E vitaminlerini içermesi sebebiyle de oldukça faydalıdır. Bazı insanlar ağızlarının yanmasından şikayet etse de bu şifalı biberleri tüketmekten geri kalmaz. Aynı zamanda acı günlük A vitamini kaynağı beta-karoten ve C vitamini ihtiyacımızın 2 katını karşılar. İçeriğinde bulunan lifler ise sağlığımızı olumlu yönde etkiler.   Kullanım Şekli: Yemeklerin tat ve lezzetini arttırmak amaçlı kullanılabilir.    Ürün Özellikleri: Atom Biber 500 Gr ..

65,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script