Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Ekinezya

..

8,90TL

..

120,00TL

..

18,00TL

..

37,50TL

..

10,00TL

..

65,00TL

Ekinezya 1 Kg                                          Genel Özellikler: Ekinezya bitkisinden elde edilen bitkisel çaya verilen isim olan ekinezya çayı, aslında ülkemizin doğal bitkileri arasında yer almamaktadır. Ekinesya çayınının anavatanı Amerika kıtasıdır. Eski çağlarda amerikan yerlileri tarafından değişik hastalıkların tedavisinde ve av, savaş, yabani hayvan saldırısı neticesinde görülen değişik yaralanmaları tedavi etmek amacıyla kullanıldığı gibi, grip, soğuk algınlığı ve boğaz şişliği gibi rahatsızlıkların tedavisinde de etkin bir biçimde kullanılan bir şifalı bitki çayı olmuştur.Ekinezya bitkisinin bir çok değişik türü ve çeşidi mevcuttur. Ancak bu ekinezya türleri arasında özellikle pallida, purpurea ve angustifolia türlerinin sağlık açısından faydalı olduğu bilimsel çevrelerce belirtilmektedir. Ekinezya ile ilgili bilimsel araştırmaların çoğu Almanya’da yapılmı..

120,00TL

Ekinezya 100 Gr                                          Genel Özellikler: Ekinezya bitkisinden elde edilen bitkisel çaya verilen isim olan ekinezya çayı, aslında ülkemizin doğal bitkileri arasında yer almamaktadır. Ekinesya çayınının anavatanı Amerika kıtasıdır. Eski çağlarda amerikan yerlileri tarafından değişik hastalıkların tedavisinde ve av, savaş, yabani hayvan saldırısı neticesinde görülen değişik yaralanmaları tedavi etmek amacıyla kullanıldığı gibi, grip, soğuk algınlığı ve boğaz şişliği gibi rahatsızlıkların tedavisinde de etkin bir biçimde kullanılan bir şifalı bitki çayı olmuştur.Ekinezya bitkisinin bir çok değişik türü ve çeşidi mevcuttur. Ancak bu ekinezya türleri arasında özellikle pallida, purpurea ve angustifolia türlerinin sağlık açısından faydalı olduğu bilimsel çevrelerce belirtilmektedir. Ekinezya ile ilgili bilimsel araştırmaların çoğu Almanya’da yapılmış ol..

18,00TL

Ekinezya 250 Gr                                          Genel Özellikler: Ekinezya bitkisinden elde edilen bitkisel çaya verilen isim olan ekinezya çayı, aslında ülkemizin doğal bitkileri arasında yer almamaktadır. Ekinesya çayınının anavatanı Amerika kıtasıdır. Eski çağlarda amerikan yerlileri tarafından değişik hastalıkların tedavisinde ve av, savaş, yabani hayvan saldırısı neticesinde görülen değişik yaralanmaları tedavi etmek amacıyla kullanıldığı gibi, grip, soğuk algınlığı ve boğaz şişliği gibi rahatsızlıkların tedavisinde de etkin bir biçimde kullanılan bir şifalı bitki çayı olmuştur.Ekinezya bitkisinin bir çok değişik türü ve çeşidi mevcuttur. Ancak bu ekinezya türleri arasında özellikle pallida, purpurea ve angustifolia türlerinin sağlık açısından faydalı olduğu bilimsel çevrelerce belirtilmektedir. Ekinezya ile ilgili bilimsel araştırmaların çoğu Almanya’da yapılmış ol..

37,50TL

Ekinezya 50 Gr                                          Genel Özellikler: Ekinezya bitkisinden elde edilen bitkisel çaya verilen isim olan ekinezya çayı, aslında ülkemizin doğal bitkileri arasında yer almamaktadır. Ekinesya çayınının anavatanı Amerika kıtasıdır. Eski çağlarda amerikan yerlileri tarafından değişik hastalıkların tedavisinde ve av, savaş, yabani hayvan saldırısı neticesinde görülen değişik yaralanmaları tedavi etmek amacıyla kullanıldığı gibi, grip, soğuk algınlığı ve boğaz şişliği gibi rahatsızlıkların tedavisinde de etkin bir biçimde kullanılan bir şifalı bitki çayı olmuştur.Ekinezya bitkisinin bir çok değişik türü ve çeşidi mevcuttur. Ancak bu ekinezya türleri arasında özellikle pallida, purpurea ve angustifolia türlerinin sağlık açısından faydalı olduğu bilimsel çevrelerce belirtilmektedir. Ekinezya ile ilgili bilimsel araştırmaların çoğu Almanya’da yapılm..

10,00TL

            Ekinezya 500 Gr                              Genel Özellikler: Ekinezya bitkisinden elde edilen bitkisel çaya verilen isim olan ekinezya çayı, aslında ülkemizin doğal bitkileri arasında yer almamaktadır. Ekinesya çayınının anavatanı Amerika kıtasıdır. Eski çağlarda amerikan yerlileri tarafından değişik hastalıkların tedavisinde ve av, savaş, yabani hayvan saldırısı neticesinde görülen değişik yaralanmaları tedavi etmek amacıyla kullanıldığı gibi, grip, soğuk algınlığı ve boğaz şişliği gibi rahatsızlıkların tedavisinde de etkin bir biçimde kullanılan bir şifalı bitki çayı olmuştur.Ekinezya bitkisinin bir çok değişik türü ve çeşidi mevcuttur. Ancak bu ekinezya türleri arasında özellikle pallida, purpurea ve angustifolia türlerinin sağlık açısından faydalı olduğu bilimsel çevrelerce belirtilmektedir. Ekinezya ile ilgili bilimsel araştırmaların çoğu Almanya’da yapılmış olup..

65,00TL

Ekinezya 70 gr   İçindekiler Ekinezya / Echinacea Echinacea sp.   Muhafaza Koşulları Oda sıcaklığında, ağzı kapalı, güneş görmeyen, serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz.   Uyarı Tavsiye edilen son tüketim tarihi ile parti no aynı olup, ana bileşen menşei bilgisi ile birlikte ambalaj üzerindedir. Ambalajı açılmış ürünlerimizi satın almayınız. Ambalaj : Plastik Torba Sertifikalar : GMP, ISO22000:2005, FDA   Üretim/Paketleme/Sevkiyat Firmamız ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız FDA Food and Drug Administration ..

5,00TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script