Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Fesleğen

..

7,90TL

Fesleğen Dökme 1 kg Genel Özellikler Bu harika kokulu bitkiyi evlerde, balkonlarda yetiştirmek de oldukça kolaydır. Saksıda kolaylıkla yetişebilen bir bitkidir. Bitkinin yaprakları sallandığında hoş bir koku yayar. Bu koku hemen hemen herkesçe sevilir. Fesleğen adı anıldığında ilk akla gelen bu meşhur kokudur.En önemli maddesi uçucu yağda bulunan estragol, linalol, cineol, pinen gibi maddelerdir. Kullanım Şekli  Fesleğen baharlı lezzette olduğundan, Güney Anadolu’da yemek ve salatalarda tad vermek için nane gibi kullanılmaktadır.  Ürün Özelliği Fesleğen Dökme 1 kg..

36,00TL

Fesleğen Dökme 250 Gr Genel Özellikler Bu harika kokulu bitkiyi evlerde, balkonlarda yetiştirmek de oldukça kolaydır. Saksıda kolaylıkla yetişebilen bir bitkidir. Bitkinin yaprakları sallandığında hoş bir koku yayar. Bu koku hemen hemen herkesçe sevilir. Fesleğen adı anıldığında ilk akla gelen bu meşhur kokudur.En önemli maddesi uçucu yağda bulunan estragol, linalol, cineol, pinen gibi maddelerdir. Kullanım Şekli  Fesleğen baharlı lezzette olduğundan, Güney Anadolu’da yemek ve salatalarda tad vermek için nane gibi kullanılmaktadır.  Ürün Özelliği Fesleğen Dökme 250 Gr..

11,30TL

Fesleğen Dökme 500 Gr Genel Özellikler Bu harika kokulu bitkiyi evlerde, balkonlarda yetiştirmek de oldukça kolaydır. Saksıda kolaylıkla yetişebilen bir bitkidir. Bitkinin yaprakları sallandığında hoş bir koku yayar. Bu koku hemen hemen herkesçe sevilir. Fesleğen adı anıldığında ilk akla gelen bu meşhur kokudur.En önemli maddesi uçucu yağda bulunan estragol, linalol, cineol, pinen gibi maddelerdir. Kullanım Şekli  Fesleğen baharlı lezzette olduğundan, Güney Anadolu’da yemek ve salatalarda tad vermek için nane gibi kullanılmaktadır.  Ürün Özelliği Fesleğen Dökme 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script