Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Gül Hatmi

Gül Hatmi 1 Kg                                          Genel Özellikler: Gülhatmi bitkisi (Alcea rosea) – ebegümecigiller familyasından olan otsu, güzel çiçekli çok yıllık bir bitkidir. Gülhatmi Afrika, Kuzey Amerika ve Avrasyada yetişen çok faydalı bir bitkidir. Bitkinin 30-120 sm kadar ulaşan çokta uzun olmayan boyu vardır. Gövdesi uzun ve düzdür. Yaprakları yuvarlak kalp şeklindedir. Çiçekleri bütün haziran-ağustos boyunca açar. Çiçekleri açık pembe veya kırmızı olur.Bol miktarda A ve C vitamini; mukus, askorbik asit, karoten, şekerler, flavonoidler; tanenler, renklendirici ve tatlandırıcı; antosiyanin; 10-18% bitkisiel yağlar.   Kullanım Şekli: 1 litre kaynar suyun içine 2 yemek kaşığı çiçeği koyun. Demlenmesi için kaynatmaya gerek yok. Demlenmesi için havluya sarıp 20 dakika bekletin. Sonra 200 ml bardağın yarısına kadar bu demlemeden koyun, bardağın geri kala..

60,00TL

Gül Hatmi 100 Gr                                          Genel Özellikler: Gülhatmi bitkisi (Alcea rosea) – ebegümecigiller familyasından olan otsu, güzel çiçekli çok yıllık bir bitkidir. Gülhatmi Afrika, Kuzey Amerika ve Avrasyada yetişen çok faydalı bir bitkidir. Bitkinin 30-120 sm kadar ulaşan çokta uzun olmayan boyu vardır. Gövdesi uzun ve düzdür. Yaprakları yuvarlak kalp şeklindedir. Çiçekleri bütün haziran-ağustos boyunca açar. Çiçekleri açık pembe veya kırmızı olur.Bol miktarda A ve C vitamini; mukus, askorbik asit, karoten, şekerler, flavonoidler; tanenler, renklendirici ve tatlandırıcı; antosiyanin; 10-18% bitkisiel yağlar.   Kullanım Şekli: 1 litre kaynar suyun içine 2 yemek kaşığı çiçeği koyun. Demlenmesi için kaynatmaya gerek yok. Demlenmesi için havluya sarıp 20 dakika bekletin. Sonra 200 ml bardağın yarısına kadar bu demlemeden koyun, bardağın geri kalan kısmı..

9,00TL

Gül Hatmi 250 Gr                                          Genel Özellikler: Gülhatmi bitkisi (Alcea rosea) – ebegümecigiller familyasından olan otsu, güzel çiçekli çok yıllık bir bitkidir. Gülhatmi Afrika, Kuzey Amerika ve Avrasyada yetişen çok faydalı bir bitkidir. Bitkinin 30-120 sm kadar ulaşan çokta uzun olmayan boyu vardır. Gövdesi uzun ve düzdür. Yaprakları yuvarlak kalp şeklindedir. Çiçekleri bütün haziran-ağustos boyunca açar. Çiçekleri açık pembe veya kırmızı olur.Bol miktarda A ve C vitamini; mukus, askorbik asit, karoten, şekerler, flavonoidler; tanenler, renklendirici ve tatlandırıcı; antosiyanin; 10-18% bitkisiel yağlar.   Kullanım Şekli: 1 litre kaynar suyun içine 2 yemek kaşığı çiçeği koyun. Demlenmesi için kaynatmaya gerek yok. Demlenmesi için havluya sarıp 20 dakika bekletin. Sonra 200 ml bardağın yarısına kadar bu demlemeden koyun, bardağın geri kalan kısmı..

18,80TL

Gül Hatmi 50 Gr                                          Genel Özellikler: Gülhatmi bitkisi (Alcea rosea) – ebegümecigiller familyasından olan otsu, güzel çiçekli çok yıllık bir bitkidir. Gülhatmi Afrika, Kuzey Amerika ve Avrasyada yetişen çok faydalı bir bitkidir. Bitkinin 30-120 sm kadar ulaşan çokta uzun olmayan boyu vardır. Gövdesi uzun ve düzdür. Yaprakları yuvarlak kalp şeklindedir. Çiçekleri bütün haziran-ağustos boyunca açar. Çiçekleri açık pembe veya kırmızı olur.Bol miktarda A ve C vitamini; mukus, askorbik asit, karoten, şekerler, flavonoidler; tanenler, renklendirici ve tatlandırıcı; antosiyanin; 10-18% bitkisiel yağlar.   Kullanım Şekli: 1 litre kaynar suyun içine 2 yemek kaşığı çiçeği koyun. Demlenmesi için kaynatmaya gerek yok. Demlenmesi için havluya sarıp 20 dakika bekletin. Sonra 200 ml bardağın yarısına kadar bu demlemeden koyun, bardağın geri kalan kısmın..

5,00TL

     Gül Hatmi 500 Gr                                    Genel Özellikler: Gülhatmi bitkisi (Alcea rosea) – ebegümecigiller familyasından olan otsu, güzel çiçekli çok yıllık bir bitkidir. Gülhatmi Afrika, Kuzey Amerika ve Avrasyada yetişen çok faydalı bir bitkidir. Bitkinin 30-120 sm kadar ulaşan çokta uzun olmayan boyu vardır. Gövdesi uzun ve düzdür. Yaprakları yuvarlak kalp şeklindedir. Çiçekleri bütün haziran-ağustos boyunca açar. Çiçekleri açık pembe veya kırmızı olur.Bol miktarda A ve C vitamini; mukus, askorbik asit, karoten, şekerler, flavonoidler; tanenler, renklendirici ve tatlandırıcı; antosiyanin; 10-18% bitkisiel yağlar.   Kullanım Şekli: 1 litre kaynar suyun içine 2 yemek kaşığı çiçeği koyun. Demlenmesi için kaynatmaya gerek yok. Demlenmesi için havluya sarıp 20 dakika bekletin. Sonra 200 ml bardağın yarısına kadar bu demlemeden koyun, bardağın geri kalan kısmını ..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script