Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Karabaş Otu

Karabaş Otu 1 Kg                                          Genel Özellikler: Karabaş otu aynı zamanda lavanta olarak da bilinmektedir. Yaygın olarak akdeniz bölgesinde yetişmektedir. Yaprakları yeşil ve dikdörtgendir, çiçekleri hoş kokulu mavidir. Karabaş otunun çok hoş bir kokusu vardır.İkinci dünya savaşı sıracında askerlerin yaralarının tedavisinde ve yaraların dezenfekte işlemlerinde kullanılmıştır.Karabaş Otu A ve C vitamini yanında kalsiyum ve demir içermektedir.Bu özelliğinin yardımıyla bir çok açıdan sağlığa katıda bulunur.   Kullanım Şekli:  1 tatlı kaşığı bitki 1 su bardağı kaynamış suda demlenerek hazırlanır.   Ürün Özellikleri: Karabaş Otu 1 Kg..

60,00TL

Karabaş Otu 100 Gr                                          Genel Özellikler: Karabaş otu aynı zamanda lavanta olarak da bilinmektedir. Yaygın olarak akdeniz bölgesinde yetişmektedir. Yaprakları yeşil ve dikdörtgendir, çiçekleri hoş kokulu mavidir. Karabaş otunun çok hoş bir kokusu vardır.İkinci dünya savaşı sıracında askerlerin yaralarının tedavisinde ve yaraların dezenfekte işlemlerinde kullanılmıştır.Karabaş Otu A ve C vitamini yanında kalsiyum ve demir içermektedir.Bu özelliğinin yardımıyla bir çok açıdan sağlığa katıda bulunur.   Kullanım Şekli:  1 tatlı kaşığı bitki 1 su bardağı kaynamış suda demlenerek hazırlanır.   Ürün Özellikleri: Karabaş Otu 100 Gr..

11,30TL

Karabaş Otu 250 Gr                                          Genel Özellikler: Karabaş otu aynı zamanda lavanta olarak da bilinmektedir. Yaygın olarak akdeniz bölgesinde yetişmektedir. Yaprakları yeşil ve dikdörtgendir, çiçekleri hoş kokulu mavidir. Karabaş otunun çok hoş bir kokusu vardır.İkinci dünya savaşı sıracında askerlerin yaralarının tedavisinde ve yaraların dezenfekte işlemlerinde kullanılmıştır.Karabaş Otu A ve C vitamini yanında kalsiyum ve demir içermektedir.Bu özelliğinin yardımıyla bir çok açıdan sağlığa katıda bulunur.   Kullanım Şekli:  1 tatlı kaşığı bitki 1 su bardağı kaynamış suda demlenerek hazırlanır.   Ürün Özellikleri: Karabaş Otu 250 Gr..

18,80TL

Karabaş Otu 50 Gr                                          Genel Özellikler: Karabaş otu aynı zamanda lavanta olarak da bilinmektedir. Yaygın olarak akdeniz bölgesinde yetişmektedir. Yaprakları yeşil ve dikdörtgendir, çiçekleri hoş kokulu mavidir. Karabaş otunun çok hoş bir kokusu vardır.İkinci dünya savaşı sıracında askerlerin yaralarının tedavisinde ve yaraların dezenfekte işlemlerinde kullanılmıştır.Karabaş Otu A ve C vitamini yanında kalsiyum ve demir içermektedir.Bu özelliğinin yardımıyla bir çok açıdan sağlığa katıda bulunur.   Kullanım Şekli:  1 tatlı kaşığı bitki 1 su bardağı kaynamış suda demlenerek hazırlanır.   Ürün Özellikleri: Karabaş Otu 50 Gr..

6,00TL

Karabaş Otu 500 Gr                                          Genel Özellikler: Karabaş otu aynı zamanda lavanta olarak da bilinmektedir. Yaygın olarak akdeniz bölgesinde yetişmektedir. Yaprakları yeşil ve dikdörtgendir, çiçekleri hoş kokulu mavidir. Karabaş otunun çok hoş bir kokusu vardır.İkinci dünya savaşı sıracında askerlerin yaralarının tedavisinde ve yaraların dezenfekte işlemlerinde kullanılmıştır.Karabaş Otu A ve C vitamini yanında kalsiyum ve demir içermektedir.Bu özelliğinin yardımıyla bir çok açıdan sağlığa katıda bulunur.   Kullanım Şekli:  1 tatlı kaşığı bitki 1 su bardağı kaynamış suda demlenerek hazırlanır.   Ürün Özellikleri: Karabaş Otu 500 Gr..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script