Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Karahalile

Karahalile 1 kg Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  53 gram karahalile bitkisini tavaya ekleyin ve 10 damla kadar sıvı yağ ilave ederek kısık ateşte 10 dakika süresince yakmadan kavurun. Kavurduğunuz halile bitkisi soğudu zaman toz haline gelene kadar öğütücüden geçirin.  Ürün Özelliği Karahalile 1 kg..

36,00TL

Karahalile 100 Gr Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  53 gram karahalile bitkisini tavaya ekleyin ve 10 damla kadar sıvı yağ ilave ederek kısık ateşte 10 dakika süresince yakmadan kavurun. Kavurduğunuz halile bitkisi soğudu zaman toz haline gelene kadar öğütücüden geçirin.  Ürün Özelliği Karahalile 100 Gr..

5,40TL

Karahalile 250 Gr Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  53 gram karahalile bitkisini tavaya ekleyin ve 10 damla kadar sıvı yağ ilave ederek kısık ateşte 10 dakika süresince yakmadan kavurun. Kavurduğunuz halile bitkisi soğudu zaman toz haline gelene kadar öğütücüden geçirin.  Ürün Özelliği Karahalile 250 Gr..

11,30TL

Karahalile 500 Gr Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  53 gram karahalile bitkisini tavaya ekleyin ve 10 damla kadar sıvı yağ ilave ederek kısık ateşte 10 dakika süresince yakmadan kavurun. Kavurduğunuz halile bitkisi soğudu zaman toz haline gelene kadar öğütücüden geçirin.  Ürün Özelliği Karahalile 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script