Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Lavanta

Lavanta Dökme 1 kg Genel Özellikler Lavantanın ismi Akdeniz bölgesinde Latince’de yıkamak anlamına gelen ‘’Lavare’’ den gelmektedir. Lavanta daha çok yüksek ve kırsal kesimlerde yetişir çorak toprak tapısını sever. Karadeniz bölgesinin yükseklerinde bolca yetişir. Yaprakları yeşil ve gri 40-50 santime kadar büyüyebilen bir çiçek türüdür.Lavanta doymamış yaplar açısından çok zengindir. A ve C vitaminleri açısından oldukça zengindir, belkide bu yüzden çok etkili bir antioksidan görevi üstelenmektedir. Bunun dışında protein, kalsiyum ve demir içermektedir. Kullanım Şekli  Kaynamış suda demlenerek günde 1-2 fincan içilebilir. Ürün Özelliği Lavanta Dökme 1 kg..

42,00TL

Lavanta Dökme 100 Gr Genel Özellikler Lavantanın ismi Akdeniz bölgesinde Latince’de yıkamak anlamına gelen ‘’Lavare’’ den gelmektedir. Lavanta daha çok yüksek ve kırsal kesimlerde yetişir çorak toprak tapısını sever. Karadeniz bölgesinin yükseklerinde bolca yetişir. Yaprakları yeşil ve gri 40-50 santime kadar büyüyebilen bir çiçek türüdür.Lavanta doymamış yaplar açısından çok zengindir. A ve C vitaminleri açısından oldukça zengindir, belkide bu yüzden çok etkili bir antioksidan görevi üstelenmektedir. Bunun dışında protein, kalsiyum ve demir içermektedir. Kullanım Şekli  Kaynamış suda demlenerek günde 1-2 fincan içilebilir. Ürün Özelliği Lavanta Dökme 100 Gr..

6,30TL

Lavanta Dökme 250 Gr Genel Özellikler Lavantanın ismi Akdeniz bölgesinde Latince’de yıkamak anlamına gelen ‘’Lavare’’ den gelmektedir. Lavanta daha çok yüksek ve kırsal kesimlerde yetişir çorak toprak tapısını sever. Karadeniz bölgesinin yükseklerinde bolca yetişir. Yaprakları yeşil ve gri 40-50 santime kadar büyüyebilen bir çiçek türüdür.Lavanta doymamış yaplar açısından çok zengindir. A ve C vitaminleri açısından oldukça zengindir, belkide bu yüzden çok etkili bir antioksidan görevi üstelenmektedir. Bunun dışında protein, kalsiyum ve demir içermektedir. Kullanım Şekli  Kaynamış suda demlenerek günde 1-2 fincan içilebilir. Ürün Özelliği Lavanta Dökme 250 Gr..

13,20TL

Lavanta Dökme 500 Gr Genel Özellikler Lavantanın ismi Akdeniz bölgesinde Latince’de yıkamak anlamına gelen ‘’Lavare’’ den gelmektedir. Lavanta daha çok yüksek ve kırsal kesimlerde yetişir çorak toprak tapısını sever. Karadeniz bölgesinin yükseklerinde bolca yetişir. Yaprakları yeşil ve gri 40-50 santime kadar büyüyebilen bir çiçek türüdür.Lavanta doymamış yaplar açısından çok zengindir. A ve C vitaminleri açısından oldukça zengindir, belkide bu yüzden çok etkili bir antioksidan görevi üstelenmektedir. Bunun dışında protein, kalsiyum ve demir içermektedir. Kullanım Şekli  Kaynamış suda demlenerek günde 1-2 fincan içilebilir. Ürün Özelliği Lavanta Dökme 500 Gr..

22,80TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script