Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Melisa

Melisa Dökme 1 kg Genel Özellikler Çok dallı, beyaz çiçekli, yaprakları ince ve yumuşak tüylerle kaplı olan, limon kokulu, otsu bir bitkidir. Melisa otu olarak da bilinir. Uçucu yağ, acı madde, tanen, reçine ve müsilaj içerir. Kullanım Şekli  Her bir fincan için 1 süzen poşeti demlik veya fincana yerleştirin. Taze kaynatılmış su ilave ederek 3-5 dk demlendirin. Ürün Özelliği Melisa Dökme 1 kg..

120,00TL

Melisa Dökme 100 Gr Genel Özellikler Çok dallı, beyaz çiçekli, yaprakları ince ve yumuşak tüylerle kaplı olan, limon kokulu, otsu bir bitkidir. Melisa otu olarak da bilinir. Uçucu yağ, acı madde, tanen, reçine ve müsilaj içerir. Kullanım Şekli  Her bir fincan için 1 süzen poşeti demlik veya fincana yerleştirin. Taze kaynatılmış su ilave ederek 3-5 dk demlendirin. Ürün Özelliği Melisa Dökme 100 Gr..

18,00TL

Melisa Dökme 250 Gr Genel Özellikler Çok dallı, beyaz çiçekli, yaprakları ince ve yumuşak tüylerle kaplı olan, limon kokulu, otsu bir bitkidir. Melisa otu olarak da bilinir. Uçucu yağ, acı madde, tanen, reçine ve müsilaj içerir. Kullanım Şekli  Her bir fincan için 1 süzen poşeti demlik veya fincana yerleştirin. Taze kaynatılmış su ilave ederek 3-5 dk demlendirin. Ürün Özelliği Melisa Dökme 250 Gr..

37,50TL

Melisa Dökme 500 Gr Genel Özellikler Çok dallı, beyaz çiçekli, yaprakları ince ve yumuşak tüylerle kaplı olan, limon kokulu, otsu bir bitkidir. Melisa otu olarak da bilinir. Uçucu yağ, acı madde, tanen, reçine ve müsilaj içerir. Kullanım Şekli  Her bir fincan için 1 süzen poşeti demlik veya fincana yerleştirin. Taze kaynatılmış su ilave ederek 3-5 dk demlendirin. Ürün Özelliği Melisa Dökme 500 Gr..

65,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script