Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Mercan Köşk

Mercan Köşk Dökme 1 kg Genel Özellikler Mercanköşk, Türkiye ve Orta Doğu orijinli nanegiller ailesinden şifalı bir bitkidir. Günümüzde Akdeniz havzasındaki ülkeler başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde yetişmektedir. Mercanköşkün yaprakları taze ve kurutulmuş olarak ayrıca mercanköşk yağı yaygın olarak kullanılmaktadır. Mercanköşk çorbalara, salatalara, et ve balıklara lezzet vermek için baharat olarak tercih edilir. Güzel kokusu sebebiyle cilt kremlerine, losyonlara, şampuanlara ve sabunlara da eklenmektedir. Mercanköşk antiseptik, antibakteriyel, antimantar ve antiviral bir ajan özelliği taşımaktadır.  Kullanım Şekli  1 bardak mercanköşk çayı hazırlamak için, 1 bardaklık soğuk su içine 1 çay kaşığı dolusu kurutulmuş mercan köşk atarak orta ateşte ocağa koyun. Su kaynamaya başlar başlamaz ocağı iyice kısıp 5-10 dakika demlenmesini bekleyin. Çayı ocaktan aldıktan sonra 5 dakika kadar oda sıcaklığında soğutup içebilirsiniz. Ürün Özelliği Mercan Köşk Dö..

36,00TL

Mercan Köşk Dökme 250 Gr Genel Özellikler Mercanköşk, Türkiye ve Orta Doğu orijinli nanegiller ailesinden şifalı bir bitkidir. Günümüzde Akdeniz havzasındaki ülkeler başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde yetişmektedir. Mercanköşkün yaprakları taze ve kurutulmuş olarak ayrıca mercanköşk yağı yaygın olarak kullanılmaktadır. Mercanköşk çorbalara, salatalara, et ve balıklara lezzet vermek için baharat olarak tercih edilir. Güzel kokusu sebebiyle cilt kremlerine, losyonlara, şampuanlara ve sabunlara da eklenmektedir. Mercanköşk antiseptik, antibakteriyel, antimantar ve antiviral bir ajan özelliği taşımaktadır.  Kullanım Şekli  1 bardak mercanköşk çayı hazırlamak için, 1 bardaklık soğuk su içine 1 çay kaşığı dolusu kurutulmuş mercan köşk atarak orta ateşte ocağa koyun. Su kaynamaya başlar başlamaz ocağı iyice kısıp 5-10 dakika demlenmesini bekleyin. Çayı ocaktan aldıktan sonra 5 dakika kadar oda sıcaklığında soğutup içebilirsiniz. Ürün Özelliği Mercan Köşk ..

11,30TL

Mercan Köşk Dökme 500 Gr Genel Özellikler Mercanköşk, Türkiye ve Orta Doğu orijinli nanegiller ailesinden şifalı bir bitkidir. Günümüzde Akdeniz havzasındaki ülkeler başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde yetişmektedir. Mercanköşkün yaprakları taze ve kurutulmuş olarak ayrıca mercanköşk yağı yaygın olarak kullanılmaktadır. Mercanköşk çorbalara, salatalara, et ve balıklara lezzet vermek için baharat olarak tercih edilir. Güzel kokusu sebebiyle cilt kremlerine, losyonlara, şampuanlara ve sabunlara da eklenmektedir. Mercanköşk antiseptik, antibakteriyel, antimantar ve antiviral bir ajan özelliği taşımaktadır.  Kullanım Şekli  1 bardak mercanköşk çayı hazırlamak için, 1 bardaklık soğuk su içine 1 çay kaşığı dolusu kurutulmuş mercan köşk atarak orta ateşte ocağa koyun. Su kaynamaya başlar başlamaz ocağı iyice kısıp 5-10 dakika demlenmesini bekleyin. Çayı ocaktan aldıktan sonra 5 dakika kadar oda sıcaklığında soğutup içebilirsiniz. Ürün Özelliği Mercan Köşk ..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script