Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Papatya

Papatya 1 Kg                                          Genel Özellikler: Mayıs papatyası, ülkemizde adi papatya , babunç ya da  sadece papatya isimleri ile bilinmektedir. Papatyalar, çoğunlukla çayırlıklarda, eğimli topraklarda , tahıl , mısır , patates ve şalgam tarlalarında yetişir .  Kar yağışlı kışlardan ve yağmurlu ilkbaharlardan sonra daha fazla yetişir . Yabani papatya ile arasındaki fark , sarı çiçek tabanının içinin oyuk ve kokusunun daha etkili ve hoş oluşudur.Papatyanın antimikrobiyal, spazmolotik, iltihap azaltıcı, yara iyileştirici etkisi vardır.   Kullanım Şekli: 1 tatlı kaşığı çiçek, 1 su bardağı kaynamış suda demlendirilerek tüketilir.   Ürün Özellikleri: Papatya 1 Kg..

60,00TL

Papatya 100 Gr                                          Genel Özellikler: Mayıs papatyası, ülkemizde adi papatya , babunç ya da  sadece papatya isimleri ile bilinmektedir. Papatyalar, çoğunlukla çayırlıklarda, eğimli topraklarda , tahıl , mısır , patates ve şalgam tarlalarında yetişir .  Kar yağışlı kışlardan ve yağmurlu ilkbaharlardan sonra daha fazla yetişir . Yabani papatya ile arasındaki fark , sarı çiçek tabanının içinin oyuk ve kokusunun daha etkili ve hoş oluşudur.Papatyanın antimikrobiyal, spazmolotik, iltihap azaltıcı, yara iyileştirici etkisi vardır.   Kullanım Şekli: 1 tatlı kaşığı çiçek, 1 su bardağı kaynamış suda demlendirilerek tüketilir.   Ürün Özellikleri: Papatya 100 Gr..

9,00TL

Papatya 250 Gr                                          Genel Özellikler: Mayıs papatyası, ülkemizde adi papatya , babunç ya da  sadece papatya isimleri ile bilinmektedir. Papatyalar, çoğunlukla çayırlıklarda, eğimli topraklarda , tahıl , mısır , patates ve şalgam tarlalarında yetişir .  Kar yağışlı kışlardan ve yağmurlu ilkbaharlardan sonra daha fazla yetişir . Yabani papatya ile arasındaki fark , sarı çiçek tabanının içinin oyuk ve kokusunun daha etkili ve hoş oluşudur.Papatyanın antimikrobiyal, spazmolotik, iltihap azaltıcı, yara iyileştirici etkisi vardır.   Kullanım Şekli: 1 tatlı kaşığı çiçek, 1 su bardağı kaynamış suda demlendirilerek tüketilir.   Ürün Özellikleri: Papatya 250 Gr..

18,80TL

Papatya 50 Gr                                          Genel Özellikler: Mayıs papatyası, ülkemizde adi papatya , babunç ya da  sadece papatya isimleri ile bilinmektedir. Papatyalar, çoğunlukla çayırlıklarda, eğimli topraklarda , tahıl , mısır , patates ve şalgam tarlalarında yetişir .  Kar yağışlı kışlardan ve yağmurlu ilkbaharlardan sonra daha fazla yetişir . Yabani papatya ile arasındaki fark , sarı çiçek tabanının içinin oyuk ve kokusunun daha etkili ve hoş oluşudur.Papatyanın antimikrobiyal, spazmolotik, iltihap azaltıcı, yara iyileştirici etkisi vardır.   Kullanım Şekli: 1 tatlı kaşığı çiçek, 1 su bardağı kaynamış suda demlendirilerek tüketilir.   Ürün Özellikleri: Papatya 50 Gr..

5,00TL

Papatya 500 Gr                                          Genel Özellikler: Mayıs papatyası, ülkemizde adi papatya , babunç ya da  sadece papatya isimleri ile bilinmektedir. Papatyalar, çoğunlukla çayırlıklarda, eğimli topraklarda , tahıl , mısır , patates ve şalgam tarlalarında yetişir .  Kar yağışlı kışlardan ve yağmurlu ilkbaharlardan sonra daha fazla yetişir . Yabani papatya ile arasındaki fark , sarı çiçek tabanının içinin oyuk ve kokusunun daha etkili ve hoş oluşudur.Papatyanın antimikrobiyal, spazmolotik, iltihap azaltıcı, yara iyileştirici etkisi vardır.   Kullanım Şekli: 1 tatlı kaşığı çiçek, 1 su bardağı kaynamış suda demlendirilerek tüketilir.   Ürün Özellikleri: Papatya 500 Gr..

32,50TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script