Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Rezene

Rezene 1 Kg                                          Genel Özellikler: Tat bakımından dereotuna benzeyen rezene, Pakistan ve Hint mutfağı başta olmak üzere pek çok ülke mutfağında yaygın olarak kullanılan popüler bir baharattır.Rezene tohumlarının özellikle mineral bakımından zengindir.Akdeniz bölgesi iklimini benimseyen ve orta çağlarda manastırlardan günümüze kadar kullanılan rezene bitkisi, dünyanın pek çok bölgesinde doğal olarak yetişebilmektedir.Bitkiye ait soğan ve yaprakları yemeklerde, tohumları ise çayını hazırlamakta kullanılmaktadır. Çay olarak tüketildiğinde vücuda birçok faydası vardırRezene bitkisi, herhangi bir şikâyet hissedilmeksizin C ve B vitaminleri ile magnezyum, kalsiyum ve potasyum minerallerini barındırmasından ötürü vücudu güçlendirmek amacıyla kullanılabilir.   Kullanım Şekli: Hem taze, hem de kurutularak kullanılan fesleğen, pişirilerek ya da çiğ y..

30,00TL

Rezene 100 Gr                                          Genel Özellikler: Tat bakımından dereotuna benzeyen rezene, Pakistan ve Hint mutfağı başta olmak üzere pek çok ülke mutfağında yaygın olarak kullanılan popüler bir baharattır.Rezene tohumlarının özellikle mineral bakımından zengindir.Akdeniz bölgesi iklimini benimseyen ve orta çağlarda manastırlardan günümüze kadar kullanılan rezene bitkisi, dünyanın pek çok bölgesinde doğal olarak yetişebilmektedir.Bitkiye ait soğan ve yaprakları yemeklerde, tohumları ise çayını hazırlamakta kullanılmaktadır. Çay olarak tüketildiğinde vücuda birçok faydası vardırRezene bitkisi, herhangi bir şikâyet hissedilmeksizin C ve B vitaminleri ile magnezyum, kalsiyum ve potasyum minerallerini barındırmasından ötürü vücudu güçlendirmek amacıyla kullanılabilir.   Kullanım Şekli: Hem taze, hem de kurutularak kullanılan fesleğen, pişirilerek ya da çiğ..

4,50TL

                                        Rezene 250 Gr Genel Özellikler: Tat bakımından dereotuna benzeyen rezene, Pakistan ve Hint mutfağı başta olmak üzere pek çok ülke mutfağında yaygın olarak kullanılan popüler bir baharattır.Rezene tohumlarının özellikle mineral bakımından zengindir.Akdeniz bölgesi iklimini benimseyen ve orta çağlarda manastırlardan günümüze kadar kullanılan rezene bitkisi, dünyanın pek çok bölgesinde doğal olarak yetişebilmektedir.Bitkiye ait soğan ve yaprakları yemeklerde, tohumları ise çayını hazırlamakta kullanılmaktadır. Çay olarak tüketildiğinde vücuda birçok faydası vardırRezene bitkisi, herhangi bir şikâyet hissedilmeksizin C ve B vitaminleri ile magnezyum, kalsiyum ve potasyum minerallerini barındırmasından ötürü vücudu güçlendirmek amacıyla kullanılabilir.   Kullanım Şekli: Hem taze, hem de kurutularak kullanılan fesleğen, pişirilerek ya da çiğ y..

9,40TL

Rezene 500 Gr                                          Genel Özellikler: Tat bakımından dereotuna benzeyen rezene, Pakistan ve Hint mutfağı başta olmak üzere pek çok ülke mutfağında yaygın olarak kullanılan popüler bir baharattır.Rezene tohumlarının özellikle mineral bakımından zengindir.Akdeniz bölgesi iklimini benimseyen ve orta çağlarda manastırlardan günümüze kadar kullanılan rezene bitkisi, dünyanın pek çok bölgesinde doğal olarak yetişebilmektedir.Bitkiye ait soğan ve yaprakları yemeklerde, tohumları ise çayını hazırlamakta kullanılmaktadır. Çay olarak tüketildiğinde vücuda birçok faydası vardırRezene bitkisi, herhangi bir şikâyet hissedilmeksizin C ve B vitaminleri ile magnezyum, kalsiyum ve potasyum minerallerini barındırmasından ötürü vücudu güçlendirmek amacıyla kullanılabilir.   Kullanım Şekli: Hem taze, hem de kurutularak kullanılan fesleğen, pişirilerek ya da çiğ..

16,30TL

Rezene 150 gr   İçindekiler Rezene / Fennel Seed Foeniculum vulgare   Muhafaza Koşulları Oda sıcaklığında, ağzı kapalı, güneş görmeyen, serin ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz.   Uyarı Tavsiye edilen son tüketim tarihi ile parti no aynı olup, ana bileşen menşei bilgisi ile birlikte ambalaj üzerindedir. Ambalajı açılmış ürünlerimizi satın almayınız. Ambalaj : Plastik Torba Sertifikalar : GMP, ISO22000:2005, FDA   Üretim/Paketleme/Sevkiyat Firmamız ürünlerini Bakanlığımızın belirlemiş olduğu ilgili kodekse uygun olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız FDA Food and Drug Administrat..

5,70TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script