Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Sarıhalile

Sarıhalile 1 kg Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  Dövülerek toz haline getirildikten sonra kahveyle karıştırılıp aç karnına yutulur. Bala karıştırılarak da yenebilir. Ürün Özelliği Sarıhalile 1 kg..

36,00TL

Sarıhalile 100 Gr Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  Dövülerek toz haline getirildikten sonra kahveyle karıştırılıp aç karnına yutulur. Bala karıştırılarak da yenebilir. Ürün Özelliği Sarıhalile 100 Gr..

5,40TL

Sarıhalile 250 Gr Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  Dövülerek toz haline getirildikten sonra kahveyle karıştırılıp aç karnına yutulur. Bala karıştırılarak da yenebilir. Ürün Özelliği Sarıhalile 250 Gr..

11,30TL

Sarıhalile 500 Gr Genel Özellikler Latince adı terminalia olup doğu Hindistanda yetişen bir bitkinin olgunlaşmadan önce toplanan ve kurutulan 1-3 cm uzunluğunda, iğ biçiminde sert, kokusuz taneleridir. sarı halile bitkisi ve karahalile bitkisi Terminalia chebula olmak üzere iki çeşidi vardır. Kullanım Şekli  Dövülerek toz haline getirildikten sonra kahveyle karıştırılıp aç karnına yutulur. Bala karıştırılarak da yenebilir. Ürün Özelliği Sarıhalile 500 Gr..

19,50TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script