Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Sinameki

Sinameki 1 kg Genel Özellikler İngilizcede senna olarak bilinen sinameki, tropikal bölgelere has bir bitkidir. İçeriğinden pek çok etken madde olmasından dolayı, pek çok ilacın formülünde yer alan bir bitkidir. Yüzlerce farklı türe sahip olan bu bitki, gereğinden fazla alındığında ciddi sağlık problemlerine de yol açabilir. Ortadoğu, Hindistan ve Mısır ve Sudan gibi bölgelerde doğal olarak yetişir. Kullanım Şekli  Yarım çay kaşığı sinameki, bir fincan yada bir çay bardağı kaynamış su içine atılır ve 10 dakika dinlendirilerek tüketilebilir. Ürün Özelliği Sinameki 1 kg..

30,00TL

Sinemaki 100 Gr                                          Genel Özellikler: İngilizcede senna olarak bilinen sinameki, tropikal bölgelere has bir bitkidir. İçeriğinden pek çok etken madde olmasından dolayı, pek çok ilacın formülünde yer alan bir bitkidir. Yüzlerce farklı türe sahip olan bu bitki, gereğinden fazla alındığında ciddi sağlık problemlerine de yol açabilir.Ortadoğu, Hindistan ve Mısır ve Sudan gibi bölgelerde doğal olarak yetişir.   Kullanım Şekli: Yarım çay kaşığı sinameki, bir fincan yada bir çay bardağı kaynamış su içine atılır ve 10 dakika dinlendirilerek tüketilebilir.   Ürün Özellikleri: Sinemaki 100 Gr..

4,50TL

Sinameki 250 Gr Genel Özellikler İngilizcede senna olarak bilinen sinameki, tropikal bölgelere has bir bitkidir. İçeriğinden pek çok etken madde olmasından dolayı, pek çok ilacın formülünde yer alan bir bitkidir. Yüzlerce farklı türe sahip olan bu bitki, gereğinden fazla alındığında ciddi sağlık problemlerine de yol açabilir. Ortadoğu, Hindistan ve Mısır ve Sudan gibi bölgelerde doğal olarak yetişir. Kullanım Şekli  Yarım çay kaşığı sinameki, bir fincan yada bir çay bardağı kaynamış su içine atılır ve 10 dakika dinlendirilerek tüketilebilir. Ürün Özelliği Sinameki 250 Gr..

10,90TL

Sinameki 500 Gr Genel Özellikler İngilizcede senna olarak bilinen sinameki, tropikal bölgelere has bir bitkidir. İçeriğinden pek çok etken madde olmasından dolayı, pek çok ilacın formülünde yer alan bir bitkidir. Yüzlerce farklı türe sahip olan bu bitki, gereğinden fazla alındığında ciddi sağlık problemlerine de yol açabilir. Ortadoğu, Hindistan ve Mısır ve Sudan gibi bölgelerde doğal olarak yetişir. Kullanım Şekli  Yarım çay kaşığı sinameki, bir fincan yada bir çay bardağı kaynamış su içine atılır ve 10 dakika dinlendirilerek tüketilebilir. Ürün Özelliği Sinameki 500 Gr..

16,30TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script