Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Spiriluna

Spiriluna Toz 1 kg Genel Özellikler Spirulina; suda yaşayan ve yetişen mavi yeşil algler grubundan bir tür su yosunudur. Bilim adamlarının araştırmaları neticesinde spirulinanın çok faydalı, şifalı, zengin besin içerikli bir bitki olduğu keşfediliştir.Bilimsel çevrelerce son yıllarda keşfedilen en şifalı bitkilerden biri olarak kabul edilen spirulina yosun türüdür. İçeriğindeki besin miktarının çok çeşitli olması ve protein, vitamin, mineral açısından zengin olması, üretimini ve tüketimini sürekli artırmaktadır.Spirulinanın bu kadar faydalı bir bitki olmasının nedeni içeriğindeki vitaminlerin, minerallerin, proteinin kendiliğinden içinde olması, dışarıdan ilave dilmemiş olması nedeniyle vücutta emilim miktarının %90 lara kadar varmasından kaynaklamaktadır.B12 vitamini bakımından zengin bir kaynaktır. Kullanım Şekli  Spirulina kullanımı kişi başına günlük 1-3 gram arasında olabilir fakat günde 10 grama kadar kullanım hakkında çalışmalar yapılmıştır. Ürün Özelliği Sp..

504,00TL

Spiriluna Toz 100 Gr Genel Özellikler Spirulina; suda yaşayan ve yetişen mavi yeşil algler grubundan bir tür su yosunudur. Bilim adamlarının araştırmaları neticesinde spirulinanın çok faydalı, şifalı, zengin besin içerikli bir bitki olduğu keşfediliştir.Bilimsel çevrelerce son yıllarda keşfedilen en şifalı bitkilerden biri olarak kabul edilen spirulina yosun türüdür. İçeriğindeki besin miktarının çok çeşitli olması ve protein, vitamin, mineral açısından zengin olması, üretimini ve tüketimini sürekli artırmaktadır.Spirulinanın bu kadar faydalı bir bitki olmasının nedeni içeriğindeki vitaminlerin, minerallerin, proteinin kendiliğinden içinde olması, dışarıdan ilave dilmemiş olması nedeniyle vücutta emilim miktarının %90 lara kadar varmasından kaynaklamaktadır.B12 vitamini bakımından zengin bir kaynaktır. Kullanım Şekli  Spirulina kullanımı kişi başına günlük 1-3 gram arasında olabilir fakat günde 10 grama kadar kullanım hakkında çalışmalar yapılmıştır. Ürün Özelliği ..

75,60TL

Spiriluna Toz 250 Gr Genel Özellikler Spirulina; suda yaşayan ve yetişen mavi yeşil algler grubundan bir tür su yosunudur. Bilim adamlarının araştırmaları neticesinde spirulinanın çok faydalı, şifalı, zengin besin içerikli bir bitki olduğu keşfediliştir.Bilimsel çevrelerce son yıllarda keşfedilen en şifalı bitkilerden biri olarak kabul edilen spirulina yosun türüdür. İçeriğindeki besin miktarının çok çeşitli olması ve protein, vitamin, mineral açısından zengin olması, üretimini ve tüketimini sürekli artırmaktadır.Spirulinanın bu kadar faydalı bir bitki olmasının nedeni içeriğindeki vitaminlerin, minerallerin, proteinin kendiliğinden içinde olması, dışarıdan ilave dilmemiş olması nedeniyle vücutta emilim miktarının %90 lara kadar varmasından kaynaklamaktadır.B12 vitamini bakımından zengin bir kaynaktır. Kullanım Şekli  Spirulina kullanımı kişi başına günlük 1-3 gram arasında olabilir fakat günde 10 grama kadar kullanım hakkında çalışmalar yapılmıştır. Ürün Özelliği ..

157,50TL

Spiriluna Toz 500 Gr Genel Özellikler Spirulina; suda yaşayan ve yetişen mavi yeşil algler grubundan bir tür su yosunudur. Bilim adamlarının araştırmaları neticesinde spirulinanın çok faydalı, şifalı, zengin besin içerikli bir bitki olduğu keşfediliştir.Bilimsel çevrelerce son yıllarda keşfedilen en şifalı bitkilerden biri olarak kabul edilen spirulina yosun türüdür. İçeriğindeki besin miktarının çok çeşitli olması ve protein, vitamin, mineral açısından zengin olması, üretimini ve tüketimini sürekli artırmaktadır.Spirulinanın bu kadar faydalı bir bitki olmasının nedeni içeriğindeki vitaminlerin, minerallerin, proteinin kendiliğinden içinde olması, dışarıdan ilave dilmemiş olması nedeniyle vücutta emilim miktarının %90 lara kadar varmasından kaynaklamaktadır.B12 vitamini bakımından zengin bir kaynaktır. Kullanım Şekli  Spirulina kullanımı kişi başına günlük 1-3 gram arasında olabilir fakat günde 10 grama kadar kullanım hakkında çalışmalar yapılmıştır. Ürün Özelliği ..

273,00TL

..

500,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script