Sepetim

Kapat
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Yedi Kardeş Kanı

Yedi Kardeş Kanı 1 kg Genel Özellikler  Ülkemizde yetişmez. Doğu Hint Adaları ‘ nda veya Orta Afrika’da yabani olarak yetişen palmiyeye benzeyen ağacın reçinesidir. Kırmızı renkte, silindir biçiminde ince çubuklar halinde ,fosilleşmiş şekilde kurumuş, taş görünümlüdür. İkinci cinsi; aynı görünümde ve Uzak Doğu’daki mercan adalarında bulunur ve denizden çıkarılır. Toplu halde bulunur ve taş parçasına benzer. Yumuşaktır ve kolay kırılır. Aktarlarda satılanı Uzak Doğu’dan getirilen mercan taşlarıdır ve Okyanustan çıkarılmaktadır.  Kullanım Şekli  Az miktarda dövülerek toz halinde yutulur veya bala karıştırılarak yenir. Ürün Özelliği Yedi Kardeş Kanı 1 kg..

75,60TL

Yedi Kardeş Kanı 100 Gr Genel Özellikler  Ülkemizde yetişmez. Doğu Hint Adaları ‘ nda veya Orta Afrika’da yabani olarak yetişen palmiyeye benzeyen ağacın reçinesidir. Kırmızı renkte, silindir biçiminde ince çubuklar halinde ,fosilleşmiş şekilde kurumuş, taş görünümlüdür. İkinci cinsi; aynı görünümde ve Uzak Doğu’daki mercan adalarında bulunur ve denizden çıkarılır. Toplu halde bulunur ve taş parçasına benzer. Yumuşaktır ve kolay kırılır. Aktarlarda satılanı Uzak Doğu’dan getirilen mercan taşlarıdır ve Okyanustan çıkarılmaktadır.  Kullanım Şekli  Az miktarda dövülerek toz halinde yutulur veya bala karıştırılarak yenir. Ürün Özelliği Yedi Kardeş Kanı 100 Gr..

11,40TL

Yedi Kardeş Kanı 250 Gr Genel Özellikler Ülkemizde yetişmez. Doğu Hint Adaları ‘nda veya Orta Afrika’da yabani olarak yetişen palmiyeye benzeyen ağacın reçinesidir. Kırmızı renkte, silindir biçiminde ince çubuklar halinde ,fosilleşmiş şekilde kurumuş, taş görünümlüdür. İkinci cinsi; aynı görünümde ve Uzak Doğu’daki mercan adalarında bulunur ve denizden çıkarılır. Toplu halde bulunur ve taş parçasına benzer. Yumuşaktır ve kolay kırılır. Aktarlarda satılanı Uzak Doğu’dan getirilen mercan taşlarıdır ve Okyanustan çıkarılmaktadır.  Kullanım Şekli  Az miktarda dövülerek toz halinde yutulur veya bala karıştırılarak yenir. Ürün Özelliği Yedi Kardeş Kanı 250 Gr..

23,70TL

Yedi Kardeş Kanı 500 Gr Genel Özellikler Ülkemizde yetişmez. Doğu Hint Adaları ‘nda veya Orta Afrika’da yabani olarak yetişen palmiyeye benzeyen ağacın reçinesidir. Kırmızı renkte, silindir biçiminde ince çubuklar halinde ,fosilleşmiş şekilde kurumuş, taş görünümlüdür. İkinci cinsi; aynı görünümde ve Uzak Doğu’daki mercan adalarında bulunur ve denizden çıkarılır. Toplu halde bulunur ve taş parçasına benzer. Yumuşaktır ve kolay kırılır. Aktarlarda satılanı Uzak Doğu’dan getirilen mercan taşlarıdır ve Okyanustan çıkarılmaktadır.  Kullanım Şekli  Az miktarda dövülerek toz halinde yutulur veya bala karıştırılarak yenir. Ürün Özelliği Yedi Kardeş Kanı 500 Gr..

41,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


ÜCRETSİZ KARGO

7/24 CANLI DESTEK

SORUNSUZ DEĞİŞİM GARANTİSİ

DESTEK +90 850 441 1 121

end onesignal Script